מספר שאלות לגבי הכרטיס הפיסיקלי החדש PhysX - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לגבי הכרטיס הפיסיקלי החדש PhysX

zoman

Recommended Posts

לכרטיסי דור ראשון תמיד יש "מחלות ילדות"

ואני מאוד מסכים עם הטענה

בדור הנוכחי, הכרטיס הזה חסר תועלת

אשים ולוח אם נורמלי ואעשה C@ עצבני למעבד שלי ואסחוב איתו עד שיהיו כרטיסים מבוססי פיזיקה נורמלים בשוק ש"פטורים" מרוב מחלותיהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יעזור לך , זה כמו שכותבים סט פקודות מיוחד שיודע לנצל את כרטיס הפיזיקה,

או שבעתיד זה כמו שתנסה להריץ משחק על software render - בשביל זה יש כרטיס מסך.

כשתוכנה נכתבת במיוחד לחומרה (מנועי הפיזיקה של הדור הבא) זה לא יעזור אם תנסה להריץ את זה על הCPU, למרות שלפעמים אני אומר לעצמי שאם יש כפולי ליבות , ותמיכה ב 64 ביט תאוריטית לא צריך כך עיבוד במיחד בשביל חישובי הפיזיקה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל הרעיון של כרטיס נפרד שיטפל בפיזיקה יעזור לעולם המשחקים. כמובן שצריך לתת לו עוד זמן, ועוד חברות צרכות ליצר אותו ושיהיה מצב כמו שיש עם כרטסי המסך, שיהיה שתי חברות או יותר שישלטו בשוק וככה גם המחירים ירדו (1900 שקל זה מוגזם) וגם הכרטיס יהיה יותר איכותי.

אני חושב שלאט לאט צריך להפריד עבודות מהמעבד. כמו שהפרידו את עיבוד הגרפיקה מהמעבד וכמו שעכשיו מפרידים את עיבוד הפיזיקה. אולי בעתיד יהיה לנו כרטיס שיחשב אינטלגניצה מלאכותית?

בסופו של דבר המעבד צריך להיות אחראי ל"כל השאר", ולכל דבר חשוב יהיה כרטיס משלו (גרפיקה, פיזיקה וכו'). אני רק מקווה שזה יקרה בקרוב.

סתם אני אומר את הדעה שלי לגבי העתיד, בגלל זה אני חושב שהכרטיס פיזיקה הוא ממש פריצת דרך כי הוא מראה צורת מחשבה אחרת למה שהתרגלנו. אולי הוא אפילו התחלה של מהפכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון - יש לזה מחיר כבר בארץ !! 1890 ש"ח - נעה מחשבים.

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5220

עכשיו תחליטו מי קונה. אני לא.

קטלני כבר בארץ

לא שווה אבל 1900 שקל

כמה אמרתם זה עולה בחו"ל?

400 דולר?

כלומר 150-200 שקל בארץ יותר לא נורא.. הלוואי וזה היה ככה ברוב המוצרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר למי שלא הבין עדיין הכרטיס יעבוד במקום המעבד את מה שנראה על המסך יציג הכרטיס מסך ובמקום שהמעבד יעבוד על הקטע של הפיזיקה הכרטיס יעבוד על הפיזיקה של המשחק..

אני מקווה שהבנתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד טוסטר קטן למחשב ;D

זה עוד בחיתולים... דור ראשון... אין תמיכה בהרבה משחקים... מחיר גבוהה...

בקיצור, לא שווה... אני מאמין שאני ידבר עוד שנתיים מינימום על ההתלבטות של רכישת כרטיס כזה או לא.

גם אני לשניה חיפשתי את חיבור המסך

גם אני לשניה, אתה רואה כרטיס עם חמוד כזה והדבר הראשון שעולה לך לראש זה שמדובר בכרטיס מסך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...