מספר שאלות לגבי הכרטיס הפיסיקלי החדש PhysX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות לגבי הכרטיס הפיסיקלי החדש PhysX

zoman

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א.כן הוא יתחבר במקביל לכרטיס מסך בPCI

ב.לא יודע אם לקרוא לזה שינוי בגרפיקה אבל לפי שהבנתי המעבד יהיה פנוי יותר לחישובים של דברים אחרים כמו האינטילגנציה של השחקנים מולך במקום חישובי פיזיקה

ג.הוא יתחבר בPCI

עריכה:

ב.לא . לא יהיה . כמה שהכרטיס שלך יהיה חזק יותר הגרפיקה תהיה יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני שמח שחשבו על זה, אני מקווה שהכרטיס הזה לא יעלה יותר מידי, בעזרתו בטח גם יתפתחו טכנולוגיות חדשות וסוף וסוף המעבדים לא יהיו חייבים להיות כ"כ חזקים בישביל להריץ משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות 1500 ש"ח בשביל להוריד קצת מהעומס על המעבד ,בלי שינוי בגרפיקה נראה לי מוגזם ומיותר :nono:

חכה שיכנסו עוד יצרנים לזירה, המחירים יתחילו לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה כרגע היא לא לקבל יותר פריימים במשחק, אלא ליצור אינטראקציה יותר מורכבת בתוך המשחק, כמו למשל (הדוגמה היחידה שראיתי) בהתפזרות של משהו שמתפוצץ...

אגב, לדעתי ייקח כמה שנים עד שהכרטיסים האלה (אם הם יצליחו בכלל) יהיו ברמה שתצדיק קנייה שלהם למשתמש קצה פשוט (כלומר לא עשיר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^תומך ,נראה לי שזוהו ישום/טכנולגיה חדש/ה בתחילת דרכו/ה ,וכמו כל אחד כזה יקח לו זמן עד שישתפר וינצל את כל הפוטנציל הגלום בו ,והיה כדאי גם מבחינת היכולות וגם מבחינת המחיר לצרכן המחשבים הממוצע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הנקודה היא, שגם במשחק שתומך בו היום, התוספת למשחקיות לא תהיה כזאת ששווה השקעה של 2000 ש"ח.

מצד שני, יש כאלה שקונים ב-4000 ש"ח, כשהם לא חזקים משמעותית מכרטיסי מסך ב-2000. אז יש לזה קהל יעד, אני מניח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעשית הכרטיס לא מיועד למשחקים . אלה לישומים פיזיקלים למינהם . השיפור במשחקים בא לידי ביטוי שיש מנוע פיזיקלי במשחק עצמו אז הכרטיס מעצים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעשית הכרטיס לא מיועד למשחקים . אלה לישומים פיזיקלים למינהם . השיפור במשחקים בא לידי ביטוי שיש מנוע פיזיקלי במשחק עצמו אז הכרטיס מעצים אותו http://ahom.ru/rabota/tuma.swf

אז למה הוא מיועד? כמו איזה ישומים פיזיקלים למינהם ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...