פיתחי איורור במארז אשר חוסמים את יציאת האוויר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתחי איורור במארז אשר חוסמים את יציאת האוויר

isenberg

Recommended Posts

שלום לכולם

במסגרת שיפור נושא האורור במחשב שלי הלטתי לנקוט כמה פעולות. הראשונה הייתה להחליף את המאורר שבא סטוק עם המעבד (אינטל 805) למשהוא נורמאלי,

(freezer 7) , השלב הבא היה אמור להיות הוספת מאורר למארז, מכיוון שלא היה אחד כזה כאשר קניתי את המחשב. אחרי שמצאתי מאורר כזה, שהוצאתי מספק ישן ניסתי לחבר אותו לחלק האחורי של המחשב על מנת שיוציא אוויר חם. להפתעתי גיליתי שחורי האיורור שקיימים במארז מונעים מן המאורר להוציא אוויר, כנראה שהם צפופים מידיי, ברגע שאני מחבר את המאורר יש רעש של אוויר שנחסם וכמעט אי אפשר להרגיש את האוויר יוצא, מעבר לכך, חלק מהאוויר אפילו חוזר חזרה למארז בעקבות כך שאין לו לאן להמשיך. (ולא, המאוורר לא הפוך, בדקתי את זה כמה פעמים!).

האם יכול להיות שהמאורר לא מתאים, למרות שהחורים של ההברגות יושבים עליו בול?

האם למישהו מוכרת התופעה?

מה כדאי לעשות?

תודה לכל העונים.....

מצורפת בזאת גם תמונה של האיזור המדובר:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם תבעיה הזאת במחשב הישן שלי ... ברוב מארזי הג'נרי זה ככה יש ממש קצת חורים שמה ....

אפשר לעשות שם חור ולשים גרילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lex צודק. במארזים ג'נרים חורי האוורור קטנים מידיי וגורמים לתופעה של אוויר שחוזר למאוורר וגם יוצרים רעש. וכתוצאה מכך אפקט זרימת האוויר יורדת פלאים. מה שתמיד עשיתי גזרתי חור עם מספרי פח בגודל של המאוורר ושמתי גריל. ותאמין לי השינוי חולל פלאים בזרימת האוויר. אפילו במחשב החדש שלי שנקנה לפני יותר משנה. עם מארז - Thermaltke Shark Full Tower Aluminum Case - Black ששם החורים של המאוורר הקידמי גדולים יחסית, הוצאתי את הפילטר (כי הוא נסתם מהר ע"י אבק וחוסם את זרימת האוויר) וגזרתי חור עם מספרי פח. ופשוט גם המעבד וגם כרטיס המסך ירדו לי כ 2-3 מעלות גם להכוננים הקשיחים ירדה הטמפרטורה. לכן אני ממליץ לך לעשות כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לחיתוך המתכת שחוסמת את יציאת האוויר,

נסה ברצינות לשקול השקעה של כמעט מאה שקלים,

במטרה לקנות שני מאווררי 80MM חדשים ואיכותיים.

הם יהיו שקטים יותר וידחפו יותר אוויר מאשר מאווררים של ספקים ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש סיבה לשים גריל מלבד הסיבה הבטיחותית?

כמו כן יש לי גם אפשרות לשים את המאורר בקידמת המארז, הוא נכנס במקומות של כוננים פנויים. מה עדיף? להוציא אוויר מאחורה או להכניס מקדימה?

הוצאות כספיות נוספות לא באות בחשבון כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...