תאימות מעבד כפול ליבה ללוח אם ולזכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות מעבד כפול ליבה ללוח אם ולזכרונות

syberpuppy

Recommended Posts

האם כל ספק מתאים למעבד כפול ליבה (ספציפית הספק של ה antec slk3800b שהוא ה smart power 2.0 תואם ל 3800+ X2 sual)?

כי ראיתי כתבה על הספק הזה וכתבו שם (ממש כדרך אגב) שלספק אין חיבור "8pin EPS12V" שמשומש למעבדים כפולי . אני ממש לא מבין בזה, אם חייב את הקונקטור הזה? או שמקבלים מתאם עם המעבד?

אם למישהו יש את המעבד והספק או שהוא מבין בזה אני אשמח לתשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה הרגעת אותי (:

אבל קראתי הרגע הודעה ששוב הלחיצה אותי קצת, מישהו דיבר על זה שהלוח אם שלו לא תומך בכפול לבה שיש לו, משהו על 830 ו820 או משהו כזה

מישהו יודע אם המעבד ה 3800+ dual מתאים ללוח אם DFI infinity ultra?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאים ובכיף אפילו..

אבל יש משהו אחר שאמור להדאיג אותך.

אם אתה מתכנן OC אז אתה צריך לבחור בזהירות את הזיכרונות שלך.

האמת שאני מתכנן בעתיד לעשות OC, והבנתי (ץקן אותי אם אני טועה) שהמעבד מאוד מתאים גם הלוח וגם הכרטיס הגרפי, ואני גם קונה מארז + ספק לא רעים בכלל כך שאני רק יצטרך גוף קירור ואולי עוד מאוורר למארז ואני יהיה בסדר לOC

amd athlon 3800+ X2 dual

DFI infinity ultra

gigabyte geforce 6800gs

ANTEC slk3800b (ספק smartpower2.0)

אבל דבר אחד שלא הצלחתי להבין זה באמת הזכרונות שמתאימים לOC

תכננתי לקנות זכרונות של חברה סבירה 1GB 2.5CL אולי של , או CORSAIR

אלה מתאימים לOC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=180408.msg1556826#msg1556826 date=1147097523]

ADATA לא משהו אבל תלוי איזה סוג הcorsiar יכול להיות סוגים טובים מאוד לo.c

אני צריך לבקש סוג מסוים של זכרונות או שהזכרונות ל הם פשוט טובים ולכן יתאימו לOC? כי כשבדקתי בחנויות לא ממש מצאתי דגמים של זכרונות אלה יותר רק פרטים עליהם, האם זוג זכרונות של DDR400 cl2.5 (512MB X2) שעולים בערך 660 שח אמורים להתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לקרוסאייר יש זיכרונות תקציביים (בידיוק עם אותם נתונים שהצגתה... ככה שאלה כניראה הם..). והם לא משהו בOC...

ההמלצה שלי היא אם אתה חושב על OC קח מראש זיכרון במהירות של 500MHZ אם תיזמונים נורמלים..

עכשיו יש לי מיספר שאלות אילך...

אתה בונה את המיפרט מהתחלה ? או שיש לך כבר מיספר חלקים ? כי אם אין לך ...

למה 3800+ ולא 930 ? לאחר ההוזלה שלהם הם כדאים בהרבה... (אלא אם כבר יש לך לוח ל ...)

למה 6800GS ? הרי ה 7600GT עושה ממנו צחוק.. והX1800GTO בכלל לא רואה את שניהם ועולה רק 1300 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לקרוסאייר יש זיכרונות תקציביים (בידיוק עם אותם נתונים שהצגתה... ככה שאלה כניראה הם..). והם לא משהו בOC...

ההמלצה שלי היא אם אתה חושב על OC קח מראש זיכרון במהירות של 500MHZ אם תיזמונים נורמלים..

עכשיו יש לי מיספר שאלות אילך...

אתה בונה את המיפרט מהתחלה ? או שיש לך כבר מיספר חלקים ? כי אם אין לך ...

למה 3800+ ולא 930 ? לאחר ההוזלה שלהם הם כדאים בהרבה... (אלא אם כבר יש לך לוח ל ...)

למה 6800GS ? הרי ה 7600GT עושה ממנו צחוק.. והX1800GTO בכלל לא רואה את שניהם ועולה רק 1300 שקל .

החלק היחיד שיש לי זה ה6800GS של GIGABYTE שחברים שלי קנו לי... אני מניח שאני יכול לנסות להחליף אותו- שה היה ממש לא מזמן ועדיין לא השתמשתי בו, אבל הוא עלה 1200 שח והיו לי הרבה המלצות עליו, הX1800GTO באמת כלכך יותר טוב? הוא כמעט באותו מחיר... ניסיתי למצוא אוות לצורך השוואה ב tom's hardware ומצאתי רק את ה XT ו XL שעולים 1000- 1500 שח לATI יותר אז אני ממש לא יכול להששוות ביניהם, אבל אלו בעצם הכרטיסים היחידים של ATI שהיו יותר טובים מה6800GS וגם לא מצאתי שם שום הזכר ל7600GT שהמחיר שלו כמעט זהה לשל ה6800GS (שלו קיבלתי המון המלצות)

ה930 זה של אינטל? כי באינטל אני ממש לא מבין, כשלפני כמה חודשים התחלתי לבנות מפרט ירדתי מהר מאוד מאינטל כי הרוב הדיי מוחלט אמר לי שהם סתם יותר יקרים, זה השתנה? ה3800+ של זה הלוח הכי פשוט בDUALCORE והדעה המוחלטת היא שזה המעבד הכי משתלם שקיים היום, אם המצב השתנה כלכך ממש לא אכפת לי לשנות את כל המפרט, אז אם יש לך הצעות אני אשמח (אחרי הרבה תחקירים הגעתי למסקנה שה SLK3800נ של הוא מארז (וספק) ממש מצויין אבל גם על זה אני מוכן לוותר אם יש משהו טוב יותר, אני יהיה בקשר עם הספק כבר מחר בבוקר אז אשמח לכל עזרה, תודה syberpuppy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק היחיד שיש לי זה ה6800GS של שחברים שלי קנו לי... אני מניח שאני יכול לנסות להחליף אותו- שה היה ממש לא מזמן ועדיין לא השתמשתי בו, אבל הוא עלה 1200 שח והיו לי הרבה המלצות עליו, הX1800GTO באמת כלכך יותר טוב? הוא כמעט באותו מחיר...

יש מיקרים של כימעט פי שתיים..

http://www.firingsquad.com/hardware/nvidia_geforce_7600_gt_performance/page10.asp

ה930 זה של אינטל? כי באינטל אני ממש לא מבין, כשלפני כמה חודשים התחלתי לבנות מפרט ירדתי מהר מאוד מאינטל כי הרוב הדיי מוחלט אמר לי שהם סתם יותר יקרים, זה השתנה? ה3800+ של זה הלוח הכי פשוט בDUALCORE והדעה המוחלטת היא שזה המעבד הכי משתלם שקיים היום, אם המצב השתנה כלכך ממש לא אכפת לי לשנות את כל המפרט, אז אם יש לך הצעות אני אשמח

הוא ירד מ2000 +- (לא זוכר בידיוק כמה) ל 1400.. הוא אומנם קצת פחות טוב מה 3800+ אבל זה לא מצדיק ההפרשי מחיר לדעתי

יש לך פה השוואה..

http://www23.tomshardware.com/cpu.html?modelx=33&model1=237&chart=74&model2=322

(אחרי הרבה תחקירים הגעתי למסקנה שה SLK3800נ של הוא מארז (וספק) ממש מצויין אבל גם על זה אני מוכן לוותר אם יש משהו טוב יותר, אני יהיה בקשר עם הספק כבר מחר בבוקר אז אשמח לכל עזרה, תודה syberpuppy

אני לא ממש מעודכן במחירים של הלוחות אם ל אינטל ו ככה שאני לא יכול להמליץ לך .(חודשיים בכלא צבאי... :bash: )

ובמארזים וספקים אני לא ממש מבין גדול, אבל אם אני זוכר נכון זה ספק 380W נחמד אבל יקר וככה גם המארז..

למה שלא תיקנס לפורם מיפרטי מחשב ותיתן שם תקציב ושימושים למחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שהחלט השנתה

נכון להיום הדואל קור של אינטל יותר משתלמים מש AMD

תראה

אינטל 950 (לא בסטוק אבל זה לא הקטע)

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16819116240

AMD X2 4200

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16819103547

אותו מחיר!!

RTR היית בכלא צבאי??

על מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tal_levi1000

היצתברות של מיספר דברים ... לא משנה כרגע ...

אין ממש טעם ליקנות יותר מ930 אין סיבה ליותר מ 920 תכלס אבל בישביל 40 שקל 200 MHZ... יאללה נו שיהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא התכוונתי שהוא צריך ללכת על ה950 (כמובן אם אתה רוצה ויכול יותר טוב)

פשוט רציתי להמחיש את ההבדל בין כפולי הליבה של אינטל ושל במחיר

הכי יקר של אינטל (NON-EE וחוץ מה 960 שבא למלא את החור בטווח המחירים שנוצר) שהוא ה950 עולה בדיוק כמו הדגם השני ברמה של ה4200

אבל כמובן שגם ה 20 30 40 יהיו משתלמים מאוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...