התלבטות בין מספר דגמים של לוחות אם, דרושה דעתכם !: - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מספר דגמים של לוחות אם, דרושה דעתכם !:

OR007

Recommended Posts

כמו שחלקכם ראו נשרף לי הלוח אם.

הסתכלתי קצת וביררתי ורציתי שתגידו לי מבין הלוחות הבאים מה הכי כדאי:

א. Gigabyte GA-6VTXE-A VIA 694T Motherboard

הבעייה אם הלוח הזה שאין לו כרטיס קול ואני לא יכול להרשות לעצמי אחד כזה כרגע.

מחיר: 375 ש"ח

ב. Shuttle AV18E VIA 694T Motherboard (AC97' Sound

מחיר 318 ש"ח

ג.http://www.digiconcepts.com/ecs_motherboards_02.htm

מחיר- 350 ש"ח

אם יש לכם עוד הצעות אז תציעו רק שלא יעבור את ה-400 ש"ח בבקשה אז אל תמליצו לי על כל מיני אסוסים למיניהם.

בבקשה תגידו לי איזה מהם לקחת (נראה לי שאני לא יוכל להרשות לעצמי את הג'יגהביייט כי אין לו כרטיס קול אבל בכל זאת.)

אם אתם מכירים לוחות אם טובים במחיר של עד 400 שקל שיותר טובים ממה שכתבתי פה אז תציעו תודה לכולכם.

צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא נראה לי תמצא אותו באתר של חנות כזאת או אחרת, אלא עליך להתקשר לחנות ולשאול אם הם יוכלו להשיג לך את הלוח.

זה דיי הזמנה מיוחדת כי לא מייצרים את הלוחות האלה כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... לא ממש, לדעתי הלוח של ג'יגבייט הוא מעולה.

רק שתדע שלא משנה איזו חברה תבחר עדיין יהיו לך קשיים בלהשיג את הלוח כיוון שכבר לא מייצרים לוחות למעבד שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין לי תקציב לכרטיס קול ! אז הלוח של ג'גיה בייט לא כ"כ בא בחשבון.... :'(

עוד הצעות..

ד"א

הלוח הקודם שלי היה של חברה בשם MATSONIC (מישהו מכיר את זה ??? אני לא ממש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על GA-6VTXA - זה אותו לוח כמו שהזכרת אבל יש עליו SOUND AC-97 הוא לוח אמין מאוד והמון אנשים ממליצים עליו וההפרש במחיר לפי הנתונים שיש ברשותי הוא רק 1$ לבין הדגם 6VTXE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בוודעות שאפשר היום לקנות דגמים ישנים של (הלוחות חדשים לגמרי כמובן) במחירים הכי זולים היום בשוק.

מה דעתך על דגם CUV4X הוא מאוד זול היום אבל בלי כרטיס קול. אני לא זוכר כרגע איזה דגם דומה מגיע עם כרטיס קול אבל הפרש במחיר הוא קטן מאוד.

אם אתה צריך את הלוח ממש דחוף - תפנה לחנויות גדולות שסביר להניח מחזיקות הרבה לוחות במלאי כמו [צונזר - אין להמליץ על חנויות] למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גג תקציב של 400 שקל, כי כבר הוצאתי על ספק ועל עוד כמה שטויות, אם תגיד לי בדיוק כמה הוא עולה זה יעזור לי אבל קשה לי להאמין שהוא יעלה פחות מ-400

חוץ מזה...מה עם השאטל ? וה- איך הם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על GA-6VTXA - זה אותו לוח כמו שהזכרת אבל יש עליו SOUND AC-97 הוא לוח אמין מאוד והמון אנשים ממליצים עליו וההפרש במחיר לפי הנתונים שיש ברשותי הוא רק 1$ לבין הדגם 6VTXE

הסתכלתי באתר של גיגה בייט ואין כזה דגם. יש את ה- GA-6VTXE ואת ה- 6VTXE-A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...