צריך המלצה על כרטיס קול איכותי ומערכת 2.1 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על כרטיס קול איכותי ומערכת 2.1

D-Bang

Recommended Posts

אני פשוט רואה את קריאטיב ש-"מנסה להשתלט על כמה שיותר עולמות" ושוכחת שלא פחות חשוב (ואולי אפילו יותר חשוב מלהשיק מוצרים חדשים) זה לדאוג לתמיכה טכנית ודרייברים רציפה ועקבית.

אז אולי ברמקולים טעיתי, ובהחלט הם נחשבים לטובים מאוד אבל בכל שאר הדברים כמו ציוד היקפי, שזה כולל מקלדות, עכברים ומצלמות הם הרחק מאחורי לוג'יטק וחברות אחרות. לדעתי, ה-X-Fi הוא בעיקר הייפ ומספק הרבה פחות חווית שמע ומשחק ממה שעושים ממנו. אולי זו רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DUK4U אתה חיי בסרט מאיפה הבאת שקריאטיב לוקחים את לוגיטק שזה אולי ואת אלטק לנסינג :screwy: :screwy:

שלי לא היה כרטיס קול שמעו אותו דבר 1 ל 1 כמו עם כרטיס קול A2 ZS הבדל ממש אבל ממש פיצפון וזה לא מצדיק את המחיר אלה עם כן אתה רוצה ליצור וסאונדים שאז זה מביא הבדל גדול מאד אז עזוב כרטיס קול וקנה פיצוץ משהו כמו קריאטיב 7.1 חמוד או לוגיטק Z5500 או אלטק לאנסיג הלבנים FX 6021(אני חושב)

ויש לי שמיעה טובה וחדה מאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AC/DC תמיד כדאי לקרוא טוב טוב לפני שמגיבים. אם תקרא טוב את מה שכתבתי תבין שדיברתי על ולא כרטיס קול. וגם אתה בעצמך מאשר את מה שאמרתי על הרמקולים של קריאטיב ואני מצטט - "אז עזוב כרטיס קול וקנה פיצוץ משהו כמו קריאטיב 7.1" אז לפני שאתה קופץ, קח רגע קט ותפנים את ההודעה שאתה קורא ורק אז תגיב...כן ואני לא חי בסרט, הרמקולים של קריאטיב עולים ברמתם על אלו של לוג'יטק. ואם אתה טוען שיש לך שמיעה טובה וחדה. אז בטח ובטח תגיע לאותה מסקנה כמוני ואני לא אודיופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

duk4u תשמע עכשיו יש לי התלבטות בין ה3400 ל3600... האחרונים עולים ב200 שקל יותר, ואני לא כל כך מבין מה ההבדל בין שתי המערכות

ובכלל תגיד, ה41 וואט שלהם.. מספיק חזק בשבילך?

http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=607&product=10733

http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=605&product=10735

הדבר היחיד שנוסף ב3600 זה הALM לדעתי, שנתון בספק בביצועים שלו

גם באתר הרשמי קריאטיב משום מה מייעדים את ה3600 לשמיעת מוסיקה, ואת ה3400 כאופנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שקריאטיב גרועים אמרתי פחות טובים מ" "

אני אישית מת על הסאונד שמפיקות הפשוטות של קריאטיב אבל עדין ללוגיטק ואלטק לנסינג יש יותר טובים

7.1 של קריאטיב זה דבר חמוד מאד + כרטיס קול תומך חמוד =מערכת חמודה ואף טובה

אם הוא מחליט להישאר עם 2.1 אז עדיף לו את האלטק לנסינג http://www.computex.co.il/catalog/cat1.aspx?product_id=308

וכרטיס קול חמוד

או שביכלל אם יש לו יכולת להשיג מהדיוטי אז ביכלל יצא זול מאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D-Bang מה אתה מחפש אופנתיים? אני לא יכול לחוות דיעה על ה 3400 אבל כן על ה 3600 כי יש לי אותם והם נשמעים מצויין גם במוזיקה,משחקים,וסרטים. אז עצה שלי תבקש לשמוע בחנות את שני המערכות. ותחליט אתה כי הנושא הוא מאוד אינדיבידואלי לכל אוזן. ולשאלתך כן אפשר להרעיד את החדר איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של 1500 שקל אני חושב שמגבר כזה וזוג מדפיים של wharfdale/mission/tannoy/polkaudio.

וכן, תתפלאו מה מגבר כל כך קטן יכול לתת עם נציל.

אף מערכת למחשב לא תתקרב למערכת כזאת מבחינת דיוק, איכות וצליל אמיתי.

מצד שני בגלל שאין סאב לא תקבל באס בום כמו שאתה אולי מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכולם יש מקום למגבר עם זוג מדפיים, וסאב זה משהו שחובה אצלי

בגלל זה אני מעדיף משהו קטן, כמה שיותר איכותי ובמחיר סביר

DUK אין לי שמץ איפה אפשר לראות את הרמקולים האלה במציאות, אבל פעם אחת כשבאתי לבאג בעזריאלי (יש להם מבחר לא רע) הם לא היו מוכנים לפתוח קופסאות.. רק מה שיש בתצוגה (שזה וזהו)... ככה שחבל על המאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי אותם בקניון בגבעתיים החדש. שם הם מוצגים גם באפשרות להשמעה, זה היה לפני כשלושה חודשים מאז לא ביקרתי שם. וגם היה להם את אותה מערכת ב 4.1 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה ל-Uber Scorpion

בקשר למגבר שהבאתה, רשום שצריך לקנות ספק בנפרד, אתה יכול לפרט על זה?? למה צריך את זה ואיפה קונים את זה.

דבר נוסף, אם אני קונה מערכת סטיראו ולא רמקולים נפרדים ואני רוצה לחבר אותה למגבר ואותה לכרטיס קול זה אפשרי?

עוד דבר, המחירים של הרמקולים Tannoy ממש גבוההיםםםם איך אתה רוצה ב-1500 ש"ח לסדר לו אותם ??

בחו"ל הם עולים איזה 500$ .

http://fuse.shopy.co.il/products/34098 למה לא ניתן להזמין\לראות תמחיר שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...