מחיר הלחם מתייקר - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר הלחם מתייקר

rk666

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר, אתה לא טיפש, פשוט חסר לך ידע.

וואלה, גם המשפחה שלי לא נזקקת ברוך השם.

אבל איך לעזאזל אתה משווה מוצר יסוד לקיום של משפחה, אוכל, למוצר צריכה, "goods".

זה לא סתם "סחורה", חוץ ממים ששותים אותם, לחם זה האוכל הבסיסי, זאת הפחממה הבסיסית שהאדם צורך!

בטח שלמדינה יש זכות להתערב במחיר של מוצרי ייסוד, אחרת המחירים היו משתוללים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הם היו משתוללים המון, המון אנשים היו תמים פה מרעב, אני בטוח שאף אחד לא היה רוצה בזה,

בטוח לא הממשלה אחרת יתבעו אותה על עבודה רשלנית ואי עשיה של כלום כנגד המחירים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחימוביץ' על ייקור הלחם: "מחטף, מהלך ציני"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3247365,00.html

אני לא מאמין עד כמה אנשים יכולים להיות צבועים, על אולמרט [לא שאני תומך בו, חס וחלילה] יש לה מה להגיד אבל על פרץ שויתר על כל התיקים בשביל תיק שבכלל לא קשור אליו היא לא פותחת פה... מנוולים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אתה לא טיפש, פשוט חסר לך ידע.

וואלה, גם המשפחה שלי לא נזקקת ברוך השם.

אבל איך לעזאזל אתה משווה מוצר יסוד לקיום של משפחה, אוכל, למוצר צריכה, "goods".

זה לא סתם "סחורה", חוץ ממים ששותים אותם, לחם זה האוכל הבסיסי, זאת הפחממה הבסיסית שהאדם צורך!

בטח שלמדינה יש זכות להתערב במחיר של מוצרי ייסוד, אחרת המחירים היו משתוללים פה.

לא אין לה,למדינה אסור להתערב בכלכלה יותר מדי ראה מודל ארה"ב יש להם את הכלכלה הכי מששגת בעולם בלי הגבלות תגדל התחרות ושוק הלחם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה יש לך נגד לחם תמרים ותאנים? :s07:

יש לה, כי היא מדינת רווחה. מה לעשות...?

לחם זה אחד המוצרים הבסיסיים ביותר, אם לא הכי, ולהעלות אותו כדי להשיג עוד כמה גרושים זה מגוחך.

וואלה אם כן אז שהיא תקנה לחם לאנשים למה המוכר הפרטי צריך לסבול מהמחדל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה יש לך נגד לחם תמרים ותאנים? :s07:

אין לי, נשמע בריא וטעים אבל משפחה עם קשיים כלכליים לא תקנה אותו, היא זקוקה ללחם אחיד. לחם זיתים וכל זה זה משהו שצפונים ואנשים דיי עמידים קונים והם לא ייפגעו אם ייקרו את הדליקטסים שלהם בעוד שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שאני בעד ההעלאה, אבל גם משפחה שצורכת נניח כיכר לחם ביום כל יום תשלם בין 7.5 לבין 12 ש"ח יותר כל חודש. צריך לקחת דברים בפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה קפיטליזם דהההה

אתה יודע מה זה קפיטליזם? :screwy:

אין לי, נשמע בריא וטעים אבל משפחה עם קשיים כלכליים לא תקנה אותו, היא זקוקה ללחם אחיד. לחם זיתים וכל זה זה משהו שצפונים ואנשים דיי עמידים קונים והם לא ייפגעו אם ייקרו את הדליקטסים שלהם בעוד שקל.

אם יווצר מצב של שוק חופשי אז התחרות תגדל וזה רק ישפיעה לטובה על מחירי הלחם וגם אם הממשלה כל כך רוצה "לתת" לנזקקים למה שפשוט לא תוריד להם את המסים מהלחם? או שתשלם 50%? כי היא רוצה לפגוע באנשים אחרים ולא בה! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר פה על בעיקר לחם אחיד למען השם (ולא פרוס, ההנחה היא שלמי שאין כסף יקנה חלב בשקית ולחם בכיכר).

נכון שלמדינה אסור להתערב יותר מידי בכלכלה, אבל למען השם, מדובר פה במוצר יסוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...