מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הנועז ביותר שיצא לכם לאכול?

daniel_geva

Recommended Posts

• תגובות 237
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה נכון, שחברים שלך יגידו משהו בסגנון של "מאכילים אותנו חרא בצבא/ביצפר/אוניבריסטה/עבודה/בית אבות(:lol:)" תוכל להעיר הערה שנונה בסגנון של:

"shit tastes a lot better"

:lol:

חחח אהבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נכון, שחברים שלך יגידו משהו בסגנון של "מאכילים אותנו חרא בצבא/ביצפר/אוניבריסטה/עבודה/בית אבות(:lol:)" תוכל להעיר הערה שנונה בסגנון של:

"shit tastes a lot better"

:lol:

אני מאוד מקווה (בשבילך) שאתה צוחק על השורה האחרונה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי נהג לאכול חצאי בגטים בהפסקה בבית ספר עם:

נקניק

חצילים

עגבניות

חסה

חצי קופסאת מיונז.

ואני מניח שמדי פעם השתרבבו כמה דברים אחרים שלא זכורים לי. יותר מהטעם(אחרי הכל, הוא אכל את זה במשך שנה בערך) הריח היה נוראי. דמיינו כיתת חט"ב ממוצעת עם סנדוויץ' כזה ולא הרבה .

איזה שקרן! >:(

אני פעם אחת דחפתי לסנדוויץ איזה ממרח חצילים כדי לנסות והתוצאה כמו שאתה אמרת, אבל זה היה חד פעמי! הכל הגזמות של יובל של צביקה! והיחדים שהתלוננו זה מי שהיה איתי כשהסנדוויץ היה בחוץ!

עובדה עד היום אני אוכל סנדוויצים כמו בט' ולא מקבל שום הערה עליהם ואיפלו נאבק על לשמור אותם שלמים מפני כמה אנשים כמו שאתה יודע...

עכשיו ללא קשר לשקרים שלך....

אני אכלתי תבשר של טים טעם... :P

וגם חלזונות-מגעיל למדי ואיזה סיר מלא במאכלי ים...רק שמה שהיה שם עדיין ניסה לברוח :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיוניונים, דג חיי, שרימפס חיי, צדפות בכל מיני וריאציות. התערבתי בגן שאני יכולה לאכול נמלה. היה חמוץ כזה, חביב.

נמלה אחת? אצלנו בגן היה סוכר עם נמלים וכלם חשבו שזה משהו מגניב. פשוט היינו שופכים אותו לקורנפלקס ובולעים אותן.

חוץ מזה נראה לי רק סטייק יען... זה יכל להיות נחמד אם לא היו מגישים אותו קר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסקרגוט. שזה חילזון.

אפוי בחמאה ופטרוזיליה. היה נחמד הזכיר לי קצת טעם של קורקבן

:silly:

מי פה אכל בתחת ??חחח סתם סתם

גיליתי שהקיוסק בבית ספר מאכיל אותנו ב רוסטביף עם מרבי רגלים שטיפסו עליו וזבובים ועוד :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי נועז שאכלתי היה מיונז שפג תוקפו לפני שנתיים וחצי !

ולא לא בטעות... פשוט סבא הכין שניצל מעגל חלב והייתי חייב מיונז !! וזה מה שהיה

הכיבה שלי ספגה את זה כמו גדולה והטעם שלו היה בכלל לא רע ! (אכלתי בערך 3-5 כפיות)

ובמקום השני :

בשר שהיה קצת ירוק .. אין לי מה לפרט חוץ משבישלנו אותו הרבה ואחר כך בתנור..

ונ.ב.

אני ממש בררן באוכל שאני מכניס לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol me too when my grandma makes KZIZOT i always open it to 9999 pieces and look for onion

חבל בצל זה דבר מאד טעים

אבל עוף כאילו קרעיים אני מפרק מוציא סחוס שומן שחור חוטים ואז אוכל אולי :s05: בררן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה באמת אמיתי או נכון, אבל מישהו שביקר בסין סיפר לי שהם אוכלים שם ולדים, זה נכון? והוא סיפר לי שמנה כזאתי עולה הון תועפות שם... זה יכול להיות דבר כזה או שהוא סתם מבלבל לי במח? :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol me too when my grandma makes KZIZOT i always open it to 9999 pieces and look for onion

תגיד, למה התחלת לדבר באנגלית ?!? כולנו יודעים שאתה יכול לכתוב בעברית ...

וכמובן אין מצב שאוכלים ולדים של בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...