שאלה על שר הטבעות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על שר הטבעות

joni

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדף 2 התמרמרת (או משהו כזה) על זה שהוביט הרג אל ולא הציגו את זה כאיזה הישג היסטרי...

אני אומר שלא הייה הישג היסטרי כי טכנית הוא לא הרג אל, אלא הרס את מקור הכוח שלו...

ואיזה תכשיט האלפים גנבו לגמדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אתה לא חייב לקרוא את ההוביט(מה גם שאני לא כל כך אהבתי את ההוביט(ספר))

לא חייבים לקרוא את ההוביט בשביל להבין את העלילה של שר הטבעות, אבל רצוי בשביל הרקע, וזה גם ספר נחמד.

דרך אגב, יש שישה ספרים: ההוביט, אחוות הטבעת, שני הצריחים, שיבת המלך, הסילמריליון וסיפורים שלא נשלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב ההוביט, אני עדיין לא מבין איך כל העניין של סאורון ומורדור לא הוזכר שם... אני יודע שזה לא קשור לסיפור, אבל למה לא הייתה שום תגובה של סאורון על כל פעם שגולום ובילבו שמו את הטבעת? סתם קטע שלא מסתדר לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה עשה את כל ההבדל ???

אני יודע שסארומאן חזק ובעל השפעה (ראש מסדר הקוסמים או משהו כזה...), אבל בכול זאת, הוא הסיבה להתחזקות של סאורון? אני זוכר שהוא סיפר לגאנדלף שהוא הצתרף לסאורון בגלל שהוא מאמין שאי אפשר לעצור אותו והוא ישתלט על העולם, לא כי הוא רצה להשתמש בסאורון כדי שהוא ישלוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במשך הזמן הוא התחזק יותר ויותר עד שהוא הגיע למצב שהיה לו מספיק כח כדי להתחיל להשתלט על הכל וגם כשבילבו ענד את הטבעת הוא גילה את מקומה לסאורון(קראתי רק את שלושת הספרים) הוביט והסמינריליון או איך שלא קוראים לו שווים משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במשך הזמן הוא התחזק יותר ויותר עד שהוא הגיע למצב שהיה לו מספיק כח כדי להתחיל להשתלט על הכל וגם כשבילבו ענד את הטבעת הוא גילה את מקומה לסאורון(קראתי רק את שלושת הספרים) הוביט והסמינריליון או איך שלא קוראים לו שווים משהו?

ממה שאני יודע ההוביט מסביר הרבה דברים, והח'ברה אומרים שהסמינריליון מסביר יותר...

ועוד שאלה על ההוביט: כל הזמן דיברו שם על טרולים, אבל תיארו אותם כמו אורקים... למה בדיק התכוונו שם?

חוץ מזה שהטבעת הייתה ממש רחוקה, לכן הוא היה צריך לענות את גולום בשביל לאתר אותה

השאייאר יותר רחוק מההר הזה שהם הלכו אליו... וגם בשאייאר (בכפר הזה שבו הם פגשו את ארגורן) סאורון ראה את פרודו.. ואם לא אז אני די בטוח שהוא ראה אותו ליד ריברדייל (או איך שכותבים את זה... העיר של אלרונד) שהיא לא רחוקה מהשאייאר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז סאורון הוא אל? אני זוכר שאמרו לי פעם שהוא מהגזע של גנדלף וסארומן אבל פשוט נטמעה בו האכזריות וכל הרשע, וקוראים להר Mount

וגם סאורון ראה אותו בפונדק ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...