אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

דריה, אם אתם לא הולכים להעביר להם "סדרת חינוך" בעצמכם, לפחות תניחו כמה רמזים במשטרה. החינוך שהם יקבלו בהרמת סבונים אולימפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב ש"איןציקלופדיה" ניסחו את זה הכי טוב:

ציונות היא אחת התופעות המשונות, אך בין המעניינות ביותר בהיסטוריה האנושית. מדובר בשאיפה של קבוצה מגוונת של אנשים, בעלי מטרות שונות מכל מני מקומות בעולם, להגר לישראל, חבל הארץ היחיד במזרח התיכון שאין בו נפט, כדי להתחיל מיד לריב עם מי שכבר גר שם כולל הגמלים והקקטוסים. ציונות היא תופעה ייחודית המתרחשת בגלים אלקטרו מגנטים מטבעם, שכל אחד מהם נקרא "עלייה". כל עלייה (אם היא עלייה מהסוג שהוזכר לעיל וללא תוספת אשראי בנקאי) מתאפיינת בכך שהמהגרים שמגיעים בה מפתחים באופן מיידי יחסים של איבה עמוקה אך מחשמלת עם "הוותיקים", כלומר אלה שחיים כבר בישראל, כאשר כל אחד מהצדדים מאשים את הצד השני ביצירת הסכסוך וליבויו בעזרת מגמה שיבואה ממאדים. כתוצאה מכך, האפקט העיקרי של תופעת הציונות הוא הפיכתה של לארץ שבה כולם שונאים את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, אם אתם לא הולכים להעביר להם "סדרת חינוך" בעצמכם, לפחות תניחו כמה רמזים במשטרה. החינוך שהם יקבלו בהרמת סבונים אולימפית.

תאמין לי, לא צריך אותי כדי לערבב את קדירת החרא הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד מרתק החרא שהעליות השונות אכלו (ולמזלי אני לא הייתי אחד מהעולים) אבל אני בספק עם זה קשור בקשר ישיר לדיון.

אולי, מי שעשה את זה הוא עולה מאנשהו, אבל עצם היותו עולה ולא משנה כמה חרא הוא אכל פה, לא ממש מצליח לגרד הצדקה למה שהוא עשה. זה קשור למשהו אחר, שכבר העלתי/העלו מתחילת הדיון.

אז אם אתם רוצים להמשיך את הויכוח כמה אכלו פה (וכולם אכלו... מתישהו) אתם מוזמנים לפתוח דיון חדש, אבל אני בספק אם הוא יהיה תרבותי...

יהודה איש-קריות (בוגד :smile1:), הגדרה מצחיקה אבל קולעת משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי את זה כי התחיל כאן וויכוח של "איזו עלייה אכלה יותר חרא" :silly:

אני לא בוגד! לא קראת את הבשורה שלי? אני שיחררתי את ישו מכלא הגוף הגשמי שלו ובכך ושיחררתי את נשמתו.

ד"א, לא יודע אם זאת בעיה רק אצלי אבל כתוב לי שיש לי 0 הודעות ואני כמעט משוכנע(אבל רק כמעט) שיש לי יותר מ-0 הודעות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שלא שמת לב, אתה נמצא באתר מחשבים וחומרה, ולא בתפוז או בפרש , זה שאין לך מה לתרום לאתר מעבר לוויכוחים בפורום כללי זאת בעייה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת נראה לי שהם עדיין רבים בינם לבין עצמם מי יעשה את זה... :s07:

וזה נורא הגיוני :kopfpatsch:

טוב, חזרה לדיון.

אז טיפלו בפושעים או לא? לא הבנתי את זה עדיין(טיפלו = הרביצו להם פאנקיסטים, לא המשטרה חס וחלילה :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שאין לי מה לתרום? עד לפני זמן מאוד מועט הייתי "עמוק בסצינה" אבל לא מזמן הפסקתי כי כל הנושא התחיל לשעמם אותי...

ואני רואה הרבה יותר משמעות בדיונים על דברים אקטואליים ופוליטיים מאשר בנצ'מארק מרתק שמראה איך ה7800gtx או איך שלא קוראים לו(הפסקתי לעקוב מאז תקופת ה6800) מנצח את המתחרה מבית Ati ב2.5fps!!! :s07:

לגבי הפאנקיסטים:

אני הייתי בא אליהם ואומר: "די לריב! תריבו איתם! make peace not war! but first kill the nazi basterds! :lol:"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכירה אותך ולא יודעת מי אתה ואני בספק שאתה מכיר אותי או שמעת עליי כי אני לא ממש מסתובבת ב-CIRCLE של האנשים האלו בארץ כבר כמה שנים טובות כי פשוט נמאס לי. כל הסצינה נראית כמו תחרות פיפי בחצר בית ספר יסודי. כל אחד מזיין את השכל מי יותר פאנק והסקינס שיש פה זה 99% פאנקיסטים שקמו בגיל 25-26 וגילחו את המוהאק. מרבית הסצינה פשוט מגעילה אותי, כולם מתנהגים כאילו מישהו חייב להם, פשוט תירוץ להיות חוצפן ותו לא. הסצינה בחו"ל הרבה יותר חמה ומפרגנת. פה הכל קקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...