אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דריה, אם למשטרה אין קצה חוט, ולחברים שלך יש, אני מעדיף שהחברים שלך יטפלו בהם, גם ככה המשטרה אימפוטנטית.

אולי די?

אתה כמו רוב ההגיוניים פה יודע שזה פשוט ילדים מטומטמים, לא יותר מזה(אין לי בעיה עם אלימות כשצריך, אבל זה בכלל לא המקרה)

קח את אותם ילדים ונגיד שהדרך שלהם תוביל למשהו(נאונאצים) הם הראשונים שיסבלו מכך המצחיק הוא שהם מאמינים במשהו שקורה להשמדה שלהם

יהודים או לא-הם חיים פה

את אותם ילדים קח לביקור ביד ושם, בלי מילים גם מטומטמים כמוהם יבינו את הטעות שלהם

אלו ילדים שהסביבה שלהם זנחה אותם, לא הורים לא משפחה לא לימודים לא כלום, הם זרוקים באוויר זו הקריאה שלהם לעזרה

אני בטוח שבמקום שהם החריבו הם השאירו רמזים ברורים במודע או בתת מודע לחוקרים

זה ענין של זמן עד שהם נתפסים אם לא עכשיו אז בפעם הבאה או על משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, קראת את ההודעה הראשונה בדיון הזה? נכון שלא?

עכשיו, יש פה 2 דברים, מצד אחד אני מעדיף חינוך מסויים ובלה בלה בלה, אבל מצד שני אני יודע שהמשטרה כל כך אדישה שאפילו אם יתנו להם "טיפ שמן" לגבי זהות המבצעים יקח להם שנה להגיע אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי

נכון שאתה לא זוכר את ההודעה השניה :smile1:

המשטרה אדישה נקודה-כמעט לכל פשע - מי שפרצו לו או גנבו לו את הרכב יודע עד כמה הם כאלו. :bash:

זה כבר לא קשור לחינוך של הילדים-כי אין כזה ולא יהיה

הם יבלו במוסדות בתי סוהר וכו' עד שמישהו יקח על עצמו לתת להם הזדמנות ו או לנסות לענין אותם עם משהו לעשות בחיים

הם נשורת של החברה והם חיים בעולם של סבל תהיה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ex , אתה מרחם עליהם? אז יופי, הם בטח ילדים מסכנים שהושפלו והוכו ע"י ישראלים בשל היותם עולים מברה"מ ועכשיו בגלל זה הם מתנהגים ככה... בסדר!

אם היית יודע חצי מהחרא שעברתי בגלל שעליתי מרוסיה היית מתפלא למה אני לא עומדת בראש מפלגה כזאת ברוסיה? :screwy:

אין להם שיקול דעת להבדיל בין טוב לרע - שישאו בתוצאות והמשטרה האימפוטנטית, ועוד של פתח-תיקוה (הצחקתם אותי!) יכולה להמשיך לשחק בכת-השטן ולהאשים להקות רוק בדפיקות של החברה שלנו וכמובן, איך לא, את כת השטן וזה כתירוץ לא לעשות כלום ולא לבצע מעצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מרחם אבל מבין מאיפה זה בא

לא זה לא בסדר שהם מתנהגים ככה אבל צריך להבין מאיפה זה בא

את עברת חרא? יחסית העליה הרוסית עברה עליה קלה תעברי רגע בדפי ההסטוריה ותראי איך התקבלו פה עליות אחרות תכנסי לפרופורציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליות אחרות אכלו חרא ברמה הממשלתית בעיקר, כי הם לא היו משיכלים או יכלו לתרום משהו לחברה כמו העלייה הרוסית, אז הייה להם קשה יותר למצא עבודה...

ולפני זה הם אכלו חרא כי זה מה שהייה... הקימו את המעברות כי לא הייה משהו אחר, ולקח זמן לבנות ישובי קבע...

העולים מרוסיה אכלו (אכלנו... ועדיין אוכלים) חרא ברמה האישית, שכבייכול אבא שלי "גנב" את העבודה של השכן הוותיק כי הוא "זול" יותר.... ולא כי הוא עובד טוב יותר, עם פחות תלונות ובכלל, הוא עושה עבודות שהוותיק לא יחשוב לעשות גם אם הוא יהייה על סף רעב, כי זה לא ל"רמה" שלו... בגלל זה כל הרוסים נהיו "מסריחים" וטיפשים, והמרוקאים\ עירקים ושאר הוותיקים הריחו כמו גן וורדים... וקיבלו ציונים יותר נמוכים ממני ביסודי למרות שלא הבנתי חצי ממה שהמורה אומרת, וחלק מהם גם בכיתה ב' לא ידעו לקרוא כמו שצריך, כשאני למדתי לקרוא לבד חודשיים אחרי שהגעתי לארץ, עוד בחופש הגדול לפני שהלכתי לכיתה א'. ואני לא מדבר על המשך הלימודים... רק רמז, כל האידיוטים שצחקו עלי בתיכון ורצו להתקבל לעתודה, ועשו את עצמם חכמים מאוד, הלכו לצבא כמו טטאלה, חוץ מאחת שהלכה ללמוד גיאודזיה כי עם הציונים שלה הצבא לא רצה לתת לה משהו אחר... אני התקבלתי למקצוע שאותו רציתי ללמוד, פור ד'א רקורד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די בבקשה תעצרו את זה פה

חרא כולם אכלו ואוכלים לא בגלל כמה דפוקים נתחיל עם מי יותר טוב ומי סבל יותר

אז אל תגיד שלעליה הרוסית הייה קל... ואל תגיד שלנו אין שום סיבה לא לאהוב את ואת הוותיקים...

ולמרות הכול, רוב ה"רוסים" נאמנים למדינה יותר מרוב הוותיקים! זה שיש כמה מטומטמים זה לא אוומר שכולם כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG!

תקרא בבקשה את ההודעות שלי בפוסט הזה בכל הקשור לרוסים ולעדות!

בודאי שלעליות האחרונות היה יותר קל-הכל בפרופורציות כמובן-זה ביחס לכלל העליות

עדיין קשה מאוד אבל שוב הכל ביחס

העולים מרוסיה כמו כל העולים אכלו חרא של מדינה קשה-קשה קשה ואני רציני

אבל את העולים מרוסיה לא ריססו ב DDT ולא זרקו אותם באוהלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...