עזרה ברכישת מחשב עד 8000 שקל+חוות דעת - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת מחשב עד 8000 שקל+חוות דעת

viperch1x

Recommended Posts

חשוב לך איכות הגרפיקה במשחקים, או רק ביצועים?

חשוב לי שגם הביצועים וגם האיכות יספקו אותי לתקופה ארוכה ושבעוד שנה או שנה וחצי אני לא יצטער שרכשתי את הכרטיס מסך הזה

כמובן שחשוב לי מאד ולא מוכן להתפשר על הזיכרון והמעבד או אני רוצה ביצועים טובים ושאני יהנה מהם

לטווח הרחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס מסך קונים כדי שיתן לך את חווית המשחק שאתה רוצה לתקופה הקרובה, לא לשנתיים קדימה.

בהפרש בין ה 7900GT ל 1900XT + הכסף שתקבל ממכירת ה- 7900GT תוכל לקנות אחר כך כרטיס חזק יותר מה 1900XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לי שגם הביצועים וגם האיכות יספקו אותי לתקופה ארוכה ושבעוד שנה או שנה וחצי אני לא יצטער שרכשתי את הכרטיס מסך הזה

כמובן שחשוב לי מאד ולא מוכן להתפשר על הזיכרון והמעבד או לוח אם אני רוצה ביצועים טובים ושאני יהנה מהם

לטווח הרחוק

אתה מודע לזה שהכרטיסים של נוידיה לא תומכים ב-HDR+FSAA, רק ב- לבד,

כנראה בדור הבא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי שום מחשב לא מריץ משחקים בהגדרות גבוהות יותר משנתיים.

ואי אפשר להבטיח לך כלום - אני כן יכול לציין שמנסיון שלי תוך שנתיים תצטרך להחליף כ. מסך למשהו יותר חדיש, ויש סיכוי שתוכל לחכות אפילו 4 שנים עד לקנייה של מחשב חדש לגמרי. וגם אם תקנה כרטיס יקר בהרבה היום, עדיין תוך שנתיים הוא יהיה מיושן, אז חבל על הכסף.

X1800XT אולי עולה על 7900GT רגיל, לא על XFX EDITION.

הם בערך שווים, ואני לא חושב שזה כזה משנה.

שניהם יתחילו לקרטע באותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי שום מחשב לא מריץ משחקים בהגדרות גבוהות יותר משנתיים.

ואי אפשר להבטיח לך כלום - אני כן יכול לציין שמנסיון שלי תוך שנתיים תצטרך להחליף כ. מסך למשהו יותר חדיש, ויש סיכוי שתוכל לחכות אפילו 4 שנים עד לקנייה של מחשב חדש לגמרי. וגם אם תקנה כרטיס יקר בהרבה היום, עדיין תוך שנתיים הוא יהיה מיושן, אז חבל על הכסף.

אולי על 7900GT רגיל, לא על XFX EDITION.

אוקיי אז אתה אומר לי ש המפרט שאתה רשמת לי הוא הכי כדאי במחיר עד 8500 שקל אין שום מקום לשיפור אני שוב מזכיר אני מוכן להוסיף עוד

על מנת לקבל מקסימום ביצועים

ואני יודה אם עוד אנשים ירשמו פה מפרטים שלדעתם זה יהיה "מכונת משחקים" עד 8500 שקל ומעבד איי אמ די חובה

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תיקח את המפרט שלו עם X-Fi אין שום בעיה , מה שכן צריך לעדכן את הביוס ולבדוק בעיות

דרייברים עם הכרטיס כי הבנתי שיש התנגשות חומרה עם Nf4 ו קריאטיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן פייטר, ON BOARD SOUND.

הפתרון ON BOARD על האסוס שהמלצתי עליו מצויין וישרת כל גיימר במידה והוא לא פריק אודיופיל.

ואם אתה חושב שאתה יכול למצות את התקציב בצורה יותר טוב שתכלול "שומן מיותר" כמו X-FI, אתה מוזמן להרכיב מפרט במקום רק להעביר ביקורת.

עמית, אין שום בעית חומרה בין NF4 לX-FI, אתה מדבר על היסטוריה עתיקה. הבעיה היא שX-FI עולה עוד 800 שקל ואין לו מאיפה לחסוך במפרט כדי לקנות אחד.

עריכה:

הכי נמוך שאני יכול לרדת תוך כדי מילוי כל הדרישות שלך, כולל אוזניות, עכבר גייימינג, וX-FI. הייתי צריך לוותר על הSLI ועל הEXTREME EDITION. נשארת עם מערכת שהיא עדיין מאוד חזקה, עם לוח האם של DFI שזכה לתשבוחות אינספור, 3800+, 2GB זכרון, ו7900GT רגיל.

כמות. מוצרים סה"כ

1 Creative X-Fi Xtreme Music 868 ש"ח

1 Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800+ (2.0GHz) Retail BOX 1,850 ש"ח

1 DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D 789 ש"ח

2 PQI 1GB DDR400 PC3200 1,119 ש"ח

1 SLK3800B 400W 740 ש"ח

1 Cooling Freezer 64 Pro 145 ש"ח

1 Hitachi Deskstar 160GB 7.2K 8Mb Buffer SATA II 395 ש"ח

1 LG GSA-4167B DVDRW Bulk Black 235 ש"ח

1 SpeedLink Medusa 5.1 Surround Headset 440 ש"ח

1 Logitech® MX™518 Gaming-Grade™ Optical Mouse 223 ש"ח

1 Gainward Bliss 7900GT 256MB PCI-e 1,890 ש"ח

סה"כ 8,694 ש"ח

pandas.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא AC97, זה קודק אחר (Realtek ALC850, 8-ch High-Definition Audio CODEC) בSLI PREMIUM. גם בLANPARTY לצורך העניין. בכל מקרה, ביקש X-FI, קיבל X-FI.

יש הצעות לשיפורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...