מה אתם עושים כשמשעמם לכם ?? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים כשמשעמם לכם ??

amisha

Recommended Posts

לא יודע, אני עד היום הצלחתי להבין כמעט עם כל מבטא (טוב לא יצא לי לשמוע הונגרי ;D).

-וגם פרסי, אבל שאני שומע מבטא פרסי אני צוחק, קשה להתרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שטוב בעברית שכמעט עם כל מבטא אפשר להבין את מה שאומרים, בניגוד להרבה שפות אחרות.

אתה אומר את זה רק כי זו שפת האם שלך, ואתה רגיל לשמוע את כל צורות הדיבור השונות.

אני בטוח שאנגלי מלונדון יכול להבין בקלות גם אנגלית מנצ'סטרית, ליברפולית, סקוטית או אירית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה כבר לא אנגלית :lol:

צודק, אבל בכל מקרה, עברית יחסית לשפות אירופאיות למשל יותר קלה להבנה כי ההפרדה, הניגודיות בין הצלילים גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנגלית הרבה יותר עשירה מהעברית שלנו

אחי , אני מקווה מאוד שאתה צוחק , האנגלית היא אחת מהשפות העניות ביותר שיש שבה לכל מילה יש הרבה פירושים

אם למדת פעם לפסיכומטרי אז הייתי יודע כמה ביטויים וניבים מטורפים יש בשפה שלנו , אגב תשאל כל רוסי אם היה קל לו

ללמוד עברית הוא יגיד לך שעברית שפה קשה , לא כמו האנגלית השפה הכי מעאפנה וקלה שאפשר ללמוד כבר בגיל 12

יכלתי לדבר אנגלית ברמה סבירה+ , רוסית למשל וואי ואי זו שפה קשה ועשירה שהבנתי שלכל תואר יש שלוש צורות או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היופי באנגלית

כמה שהיא פשוטה ללימוד ככה היא עשירה באוצר מילים

לכל הגדרה קיימות 5-10 מילים מתאימות מה שהופך את האנגלית לשפה הרבה יותר מגוונת מעברית

ואל תתחיל עם מילים בעברית שאף-אחד לא משתמש או שאני אזרוק עליך תרווד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה כבר לא אנגלית :lol:

צודק, אבל בכל מקרה, עברית יחסית לשפות אירופאיות למשל יותר קלה להבנה כי ההפרדה, הניגודיות בין הצלילים גדולה יותר.

high definition language ;)

עריכה:

זה רק אני או שצריך לפתוח תת פורום ל'בידור ופנאי'? O_o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל עדיין אלו וריאציות של אותה אנגלית בלי מבטא זר ולא קשור.

לא ממש, הם מדברים ממש ממש שונה, עם ביטויים ומילים שונות והטעם שונה והכל. סקוטית אני מבינה - את הועד בית הפרסי - לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...