הפעלת המחשב ע"י IR, אפשרי? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת המחשב ע"י IR, אפשרי?

motir

Recommended Posts

הי,

אני מחפש דרך להפעיל (להדליק) את המחשב ע"י שלט IR.

חשבתי על מעגל שננעל על כפתור שלט ספציפי (כלומר, קוד IR ספציפי), וברגע שהוא מזהה את הקוד הוא סוגר מעגל. למעגל אני אחבר את כפתור ה-ON.

לחלופין, אפשר שכשהוא מזהה את הקוד, הוא ישלח 5V ואני אחבר אותו אל הפין של כפתור ה-POWER על לוח האם.

מישהו יודע איך בונים דבר כזה, או למי אפשר לפנות?

תודה

מוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יושב בסלון.

ברור שאני יכול למשוך כבל. אני גם יכול פשוט לקום מהכורסא וללחוץ על הכפתור...

אבל אז זה לא יהיה כיף. בכלל לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקנות כזה של iMon

הוא עובד על הרעיון של חיבור ל-Power switch על הלוח אם ועובד על מתח 5V דרך Standby (שעובד גם כשהמחשב כבוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבנות מעגל פשוט שעובד ע"י קוד שלט מסויים והוא פשוט מחבר לרגע את החיבור של המפסק כמו שאתה מדליק בלי כול הבלגן שמעבר לזה

כול הסיפר יעלה לך גרושים ולא 300 שקל כמו שמישהו הציע פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבנות מעגל פשוט שעובד ע"י קוד שלט מסויים והוא פשוט מחבר לרגע את החיבור של המפסק כמו שאתה מדליק בלי כול הבלגן שמעבר לזה

כול הסיפר יעלה לך גרושים ולא 300 שקל כמו שמישהו הציע פה

ה-imon נחמד אבל בהחלט overkill למה שאני מחפש.

מה שאתה מציע נשמע מעניין מאוד!

אפשר לקבל עוד פרטים בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר שההיתי משתמש בו נסגר :-\

תנסה לעשות חיפושים בגוגל מה שאתה צריך זה משהו בסגנון הזה http://www.tymond.com/shop/product_data.asp?item=641

לבנות מעגל שמפעיל ממסר אחרי לחיצה של 10 שניות למשל (שלא תכבה בטעות את המחשב) אם אתה ממש מסתבך אתה יכול לקנות מכונית על שלט פשוטה ושני ממסרים ואז תוכל לעשות

שאחד יהיה לריסט שני יהיה לכיבוי הדלקה וכ'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני שולט על המק מיני שלי בעזרת Salling Clicker שהופכת את הפלאפון לשלט למחשב

זה אמנם רק שם את המחשב במצב שינה ולא מכבה אבל ככה הוא גם עולה מיידית שזה דיי חשוב ב HTPC

התוכנה בתשלום אבל יש גרסת נסיון שההבדל היחיד זה שאחרי 30 קליקים אתה חייב לעשות OK במחשב

וכמובן שקיימת גם גרסת PC

לעמוד הבית של התוכנה

הדבר היחיד שתצטרך חומרתית זה פלאפון תואם ומתאם למחשב (שלמזלי המק מיני בא איתו ופלאפון היה לי גם ככה אז זה היה החלטה קלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראית כמו תוכנה נחמדה מאוד, אני אבדוק אותה, אבל איך זה עוזר לי? גם הפתרון של המכונית על שלט רחוק...

המכונית מופעלת ע"י רדיו, והתוכנה הזו ע"י BT.

ובכל אופן - התוכנה לא יכולה להדליק את המחשב (גם אם הוא ב-STANDBY).

אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם הגרסת אבל הגרסת יכולה

בכל מקרה התוכנה נותנת לך פתרון הרבה יותר שלם מאשר רק שלט להפעלה אתה יכול לעשות איתה כמעט הכל בהשקעה של 20$ בשביל התוכנה ועוד 100 שקל בשביל מתאם BT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...