איפה להשיג קרח יבש - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה להשיג קרח יבש

-neo-

Recommended Posts

שניצל יקר, לפרק זמן של שבריר שניה, גם קרח יבש הופך לנוזל. אבל אומרים שהוא ממריא כי זה זניח, כמו כמעט כל דבר אחר בסגנון P:

אני לומד כימיה במקרה, כתה י"א, 5 יחידות :]

ותמירוס- אין לי שום הסבר, קניתי גם קרח בתחנת דלק, וזה היה קרח רגיל, H2O כשר למהדרין

מים ללא מלח ומזהמים אחרים פשוט מזוקקים או מינרלים ליפעמים הוא מריר חח זה לא קרח יבש וזה לא יהיה כי אין להם צורך בזה ולא הם לא מקררים עם זה דלק חחח הדלק יקפה יחד עם המכונה אז די מה שיש בתחנות דלק זה קרח .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל יקר, לפרק זמן של שבריר שניה, גם קרח יבש הופך לנוזל. אבל אומרים שהוא ממריא כי זה זניח, כמו כמעט כל דבר אחר בסגנון P:

אני לומד כימיה במקרה, כתה י"א, 5 יחידות :]

ותמירוס- אין לי שום הסבר, קניתי גם קרח בתחנת דלק, וזה היה קרח רגיל, H2O כשר למהדרין

דבר ראשון זה טימורס, או טימור בשבילך :) .

עכשיו לא יודע קנה המוכר חשב שרצית קרח רגיל כי אני קניתי וידעתי שזה קרח יבש כי שמתי את זה בבקבוק של סודה ואז אתה כבר יודע את ההמשך חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 זה היה משפריץ

2 איך שמתה את זה

3 למה אתה חושב שזה זול ועוד קוביות

4 למה אתה חושב שזה קרח יבש

5 איפה לדעתך הם שמו אותו לעזאזל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנס ציטוט

http://en.wikipedia.org/wiki/Sublimation_%28physics%29

הם הופכים ישר לגז

אם אתה לומד כימיה אז בטח ראית דיאגרמת פאזות, אין שלב נוזלי כלל, האטומים ניתקים מהמוצק

צודק, טעות שלי :kopfpatsch:

מגיע לי מכות על זה X_X

אני חייב להגיד לך שכימיה אני לומד יותר בבית מבבי"ס. בבי"ס לומדים על תרכובות פחמן =\ (איכס)

בבית לומדים איך להכין פצצות וכל מיני דברים מגניבים :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבארה"ב יש להם חנויות כימיה שזה ממש נפוץ שם, אבל שאלתי פעם ואמרו לי שאני צריך להזמין בכמויות מספקים........ אני כולה רוצה כמה קילוגרמים שאני יוכל להביא הבייתה בקופסא..... בטוח יש בתחנות דלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 זה היה משפריץ

2 איך שמתה את זה

3 למה אתה חושב שזה זול ועוד קוביות

4 למה אתה חושב שזה קרח יבש

5 איפה לדעתך הם שמו אותו לעזאזל ?

אוקי, זה לא משפריץ =\ אתה שם אתה זה בבקבוק סודה וסוגר, אחרי 2 דק' אתה מפיל את זה או נותן לזה מכה קטנה (אני זרקתי בלטה...) ואז זה מתפוצץ ברוב הלחץ שנגרם בגלל שקרח היבש הופך לגז ואז עם הפחמן דו-חמצני וכל זה, פשוט אני לא גאון בכמיה.

לקחתי כפפה של התנורים (לא מבד, מגומי עמיד חום..) שמתי בפנים מגבת והחזרתי ושום דבר לא קרה :P חחח..

זה קוביות קטנות זה אלף, ב' אני חושב שזה זול כי קרוב משפחה שלי לא היה אפילו אומר מילה על כסף שהוא קנה ואם זה היה יקר הוא היה אומר לי כמה...

למה אני חושב ? כי אם זה היה קרח רגיל ממים זה לא היה קורה =\ פשוט הייתה לי סודה קרה ולא סודה מפוצצת חחח...

אממממממממממ....מאיפה לי לא הייתי שם חחח...

ואני לא חיי בדיוק בסרט, כי אני יודע שקנו לי שם, בכל מיקרה לא ממש בעיה שלי כי אני יודע שאפשר לקנות בתחנת דלק כי שם קנו לי, אני רוצה רק לעזור רוצה תלך תקנה לא רוצה תזמין מספקים (שנראה לי יצא יותר זול אבל אתה צריך שם כמות דיי גדולה בשביל הזמנה...).

תעשו מה בראש שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...