דרושה עזרה בהולה, זקוקים להמלצה בנושא רכישה של מסך מסוג crt. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה עזרה בהולה, זקוקים להמלצה בנושא רכישה של מסך מסוג crt.

sara

Recommended Posts

לחברה שלי התקלקל המסך, ובלעדיו היא לא יכולה להפעיל את המחשב, כך שכמובן בהיותה פריקית מחשבים חייה אינם חיים.

אי לכך היא מבקשת המלצה דחופה על מסך מסוג crt חדש (עד עתה היה לה מסך של אשר היתה מאוד מרוצה ממנו אבל מפאת

זקנתו תש כוחו.) היא זקוקה למסך חזק אשר מתאים לצפיה בסרטים ולמשחקים אשר דורשים הרבה גרפיקה.

כאמור כל המלצה תתקבל בתודה.

:lamer: :auto: :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על ההמלצה המהירה, אבל ממה שאני מכירה אותה שאלתה הבאה תהיה האם מאג טוב יותר ממסכים של ?

האם זה היחיד המומלץ ? והאם הוא טוב למשחקים וסרטים כמו שציינתי ???????????

:yelclap: :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה הוא הכי טוב שתוכלי למצוא בסביבות המחיר הזה למסכי 19", הוא יותר טוב מהאופציות של שסביבות ה1000 ש"ח.

אפשר לקחת מסך 17" שיחשב איכותי יותר (כי תמיד יש התפשרות בין גודל לאיכות בתקציב מוגבל), אבל לדעתי הוא בחירה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לך על ההתייחסות המהירה לשאלותיה. ולאור תשובתך, נשאלת השאלה המתבקשת, אם יורדים ל-17 אינטש האם היא תוכל למצוא מסך טוב יותר ?!

כלומר אם מוכנים להתפשר על גודל, כל זאת אם לוקחים בחשבון כמובן יחס של עלות מול תועלת ?!

:jump: :argue:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על "17 לטובת שיפור באיכות המסך.

בעקבות חיפוש של F700B בפורום קראתי הרבה דעות שליליות עליו, אבל גם כמה שהתעקשו שהוא מעולה. מאחר וזה היה בת'ראד יחסית ישן- אז מה הפסיקה הסופית? עד כמה הוא באמת טוב?

וב- 1000 ש"ח לא עדיף כבר את ה-F700P?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...