בעיית התנתקויות סופר מוזרה בכבלים חיבור ללא חייגן - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית התנתקויות סופר מוזרה בכבלים חיבור ללא חייגן

Kidney_stonE

Recommended Posts

ביום חמישי צריך להגיע אלי טכנאי כבלים מיוחד לבדיקת מודמים (ולא בדיקת תשתית וחיבורים) עם ציוד "מיוחד" וכו' .

זה טכנאי שאמור להיות ב"התניה" כלומר אם הבעיה במחשב, אז זה בתשלום של איזה 50 ש"ח

אבל שכנעתי אותם לשלוח אותו בחינם בכל מקרה, מכיוון שאין דרך לבדוק את זה (הטכנאי לא יישאר אצלי עם הלפטופ שלו במשך כמה שעות... :screwy:)

הם פשוט יצטרכו לסמוך על המילה שלי, שבדקתי עם שני מחשבים שונים, עם 3 כרטיסי שונים ו 2 כבלים שונים...

בקיצור, מקווה שאז תפתר לי הבעיה, אני אחזור לפה לדווח מה בסופו של דבר פתר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ לצורכי עדכון (מקווה שזה בסדר, זה לא בשביל למשוך תשומת לב או משהו)

היה אצלי כרגע טכנאי של , שהכיר את הבעיה מקרוב, ואמר שהבעיה ככל הנראה באמת במודם AMBIT שהיה לי , יש סדרה מסויימת של המודמים האלה , שלא תואמת בדיוק ל DOCSIS2 שזאת השיטה החדשה שהוט עובדת בה (ובגלל זה אגב, כבר קצת קשה יותר לפרוץ מודמי כבלים היום... )

בכל מקרה, הוא על המקום, בלי לבדוק שום דבר, החליף לי את המודם למודם TERAYON , עכשיו נשאר רק לחכות עם אימיול פתוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לי אותה הבעיה. מודם terayon

יש לי חייגן, החיבור לא מתנתק אבל התקשורת נעלמת אחרי כמה שעות. אני קם בבוקר ורואה את המחשב מחובר אבל האי סיקיו, האי מיול והמסנג'ר מנותקים. לא ניתן לגלוש בכלל, רק לאתחל את המחשב מחדש. בדקו לי את התשתית, בסדר. דיברתי עם הספק, אומר לי הטכנאי שזה בגלל המיול, כי אני חונק. אני מוריד קבוע במקסימום 90-100קבש. אומר ששלי זה 750 ואני צריך 1.5. אמרתי לו שהוא מדבר שטויות וכן אני רוצה לחנוק כי אני משלם על זה. בקיצר אמר לי תפעיל ללא האימיול ותראה שזה לא מתנתק. אנסה היום אבל נראה לי שזאת הדרך החדשה שלהם לגרום לא לחנוק אותם. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק במה שאמרת דומה לבעייה של פותח הת'ראד? שום דבר לא אותו דבר שם חוץ מזה ששניכם בכבלים. ומה שאמרו לך בהחלט יכול להיות, תבדוק מה קורה בלי הEMULE. בכל מקרה, תפתח נושא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...