מחיר הדלק בארץ עולה לשיא של כל הזמנים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר הדלק בארץ עולה לשיא של כל הזמנים

MiniMizer

Recommended Posts

לא הבנתי מה לא הבנת..

מה זה משנה ריבית קטנה או לא עדיין יש ריבית לא תמיד יש לאנשים כסף אז דופקים אותם ואני לא יודע כמה זה קטנה בשבילך אבל מאה מאתיים שקל בגלל שלא שילמת חודש חשמל זה מלא

ואני לא מלין על המדינה אני סתם נתתי לך דוגמא על מה שקורה כאן

אם אני ארצה לדפוק את המדינה אני אדפוק לא בעיה גדולה

אבל אני עוזב לכמה שנים כי נמאס לי לי פשוט ולכל המשפחה אי אפשר לחיות כאן בשקט מלא בלאגן יש בארץ

וגם לברוח אולי קצת מהצבא..

די gay דויד , אתה מעדיף להיות חלק מהבעיה ולא חלק מהפתרון , אתה בורח( טוב לא אתה המשפחה שלך אבל עדיין) מבעיות

לא בורחים מתמודדים , מחירי הדלק ימשיכו לעלות ובמקום להתלונן כדאי שתתמקדו בדברים יותר טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמת יש לא מעט מדינות עשירות ומתוקנות הרבה יותר מישראל שבהם הדלק יקר יותר.

זה די מפתיע כי בכל מה שקשור לגנבה מהציבור חשבתי שממשלת תמיד דואגת לשמור על המקום הראשון.

אבל עם המחירים של הרכבים פה אתם מצפים שהממשללה תממן לנו את הדלק ל3 שנים לפחות... P:

עניין של זמן עד שדלק צמחי יהפוך ליותר פופולארי, באירופה הוא כבר חזק בשוק, והמחירים שלו די נמוכים.

גז זה פטרון נחמד אבל בפועל אחרי שהסבסוד של המדינה יגמר המחיר שלו לא יהיה הרבה יותר זול מדלק רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ זה ככה מדינה מגעילה

מזל שאני עובר עוד שנה לגור במדינה אחרת

נמאס כבר מהמיסים

וזה שאם אתה לא משלם חודש חשמל מגיע לך חשבון כפול

עיקולים בלאגנים רק בארץ צריך לעזוב את הזבל הזה :puke:

נמאס מאנשים כמוך.

תעבור לחו"ל ואתה מוזמן לכתוב בפורום שנה אחרי.

אם אתה שכיר אתה אוכל חרא בכל מדינה כולל ארה"ב. אין הבדל גדול בין הארץ למדינות אחרות.(ההבדל הגדול רק כשאתה עצמאי)

בונים עכשיו עוד תחנות גז.

ואתם יודעים מה תבואו בטענות רק לעצמכם .... מפני שאם למשהוא היה אכפת פה אז היו עוברים לגז לפני שנים.

אבל מה ישראלים קוטרים מחכים שמשהוא אחר יעשה להם את העבודה.

אז תמשיכו לקטר ....

אם היה לי פרטי הייתי עובר לגז ממזמן (יש לי ליסינג )

ואמרתי כבר ?

ותעברו לגז ! :yelclap:

הבעיה היא ..... בכמה המדינה תעלה את מחירי הגז לרכב כשהוא יהיה פופולרי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה היום כתבה בעיתון על עניין החיסכון בדלק.

גז זה לא חכם כי יש סיכוי שיעבירו תיקון בחוק שישוו האת מחיר הגז לזה של דלק.

הכי טוב היברידי (הפריוס החדש של טיוטה שיצא עוד כשנתיים יעשה, עפ"י השמועות, 40 ק"מ לליטר!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי טוענים היברידי?

נכון, משתמשים בדלק אבל צריכת הדלק נמוכה מאוד (מעל 20 ק"מ לליטר) ופליטה נמוכה של גזי חממה.

ולמה? הפריוס לא כזה נורא. הוא לא כזה ביצועיסט אבל זה בסך הכל אוטו משפחתי ללא כל יומרה ספורטיבית. וגם בדגם החדש הביצועים אמורים להשתפר קצת אבל עוד נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 200K שקלים לקנות פריוס?

בכל מקרה זה נשמע אחלה רעיון הקטע של הפריוס מעל 20 ק"מ לליטר זה כמו מנוע דיזל

נקווה שהטכנולוגיות הירוקות יהיה יותר זולות כדי שיותר אנשים יהנו מהם - וגם הסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ קראתי קצת וזה עדיין נשמע מוזר

אבל להשתמש במנוע כדי ליצור חשמל ואז במנוע חשמלי כדי לנוע יותר חסכוני בדלק איכשהו (מסתבר שגם ספינות עובדות ככה?)

והפריוס הוזלה לאחרונה מאד, עד תחום ה160 לאחר קיצוץ נרחב במס עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע לא פועל במיוחד בשביל לטעון את הרכב (אלא במקרים קיצונים שהבטרייה כמעט ריקה).

הוא משתמש במה שהמנוע מילא עושה בשביל הגלגלים. נכון שזה גורם למאמץ קצת יותר מהמנוע אם הוא לא היה אחראי חלקית על טעינת הבטרייה אבל עובדה שהם הגיעו למעל 20 ק"מ לליטר ואף קרוב ל25.

ועל איזה 200K את המדבר? הדגם הכי מאובזר של הפריוס עולה 165K. יש על הרכב הזה "רק" 45% מס לעומת רגיל שיש עליו כ90%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...