יש לי ניתוקים מוזרים בADSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי ניתוקים מוזרים בADSL

IDAN AMRAM

Recommended Posts

שלום לכולם :yelclap:

יש לי כבר כמה חודשים (לא יודע איך סבלתי את זה עד עכשיו) ניתוקים ממש אבל ממש מעצבנים של האינטרנט של ADSL בבזק בינלאומי

יש לי מודם ECI בUSB וכשאני מתחבר לאינטרנט בהתחלה הכל טוב ויפה... חולף זמן מה והופ מתחילים הניתוקים.... פשוט המחשב נותן לי הודעה שהמודם לא מחובר למחשב... אני מסתכל על המודם והנורית של ה POWER דולקת וגם הנורית של ה SYNC (היא לא מהבהבת) ואז גם נעלם לי החץ הירוק שמתיר לי את ההתחברות.. וכל פעם אני צריך לעשות ריסט בשביל שזה יסתדר... זה קורה כל כמה שעות ואני לא מסוגל להוריד כלום!!! :s07::kopfpatsch:

בבקשה צריך עזרה מהר ודחוף!!!!

תודה לכל העוזרים.... אני כבר לא יודע מה לעשות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את התקנת המודם

נתק אותו מהמחשב

תתקין מחדש, במהלך ההתקנה תתבקש לחבר אותו שוב - חבר אותו ל אחר ממה שהיה מחובר.

בנוסף, כנס למנהל ההתקנים, ולכל ROOT HUB כנס למאפיינים שלו, לצריכת חשמל, ותוריד את ה "V" שמאפשר לנתק לו חשמל

כנ"ל גם למודם (שנמצא במנהל ההתקנים, תחת מתאמי רשת)

כבה את המחשב, נתק אותו מהחשמל (ממש את המחשב) לאיזה שעה, זה תמיד טוב.

אם אתה לא בדיוק יודע איך להסיר ואיך להתקין את המודם - 1800340340 תמיכת WOW ישמחו לעזור

(בתפריט - תלחץ 2 , עכשיו את מספר הטלפון שלך (של הקו שהמודם מחובר אליו כמובן) , # (סולמית) ו-1, הגעת לתמיכה

ספר להם על בעיית הניתוקים והם יעזרו לך, תשאל אותם על איך מתקינים מחדש את המודם, זה די פשוט)

לא עזר ?

יש לך מודם דפוק (תביא מודם שמתחבר לכרטיס רשת, במקום המודם הזה, מבזק סטור)

או דפוק על הלוח אם (אגב, שווה לנסות להתקין מחדש את הדרייבר של הלוח, בשביל ה USB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את התקנת המודם

...

(אפשר לטפל גם בכאלה שטויות ע"י איפוסי TCP/IP ועוד, אם הבעיה ממשיכה אחרי כל מה שעשית, תכתוב כאן

וננסה לעזור עוד)

אני מאמין שאפשרי לפתור את הבעיות האלה שפותח הת'רד נתקל בהם, אבל לדעתי זה פשוט לא שווה את המאמץ שכן ידוע כי מודמי הם פחות יציבים ממודמי וכי עוד ידוע שבזק מחליפה בחינם את המודמים האלה למודמי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם לי היה פעם קטע כזה אבל עם המודם . תיכנס לדפדפן(מאפיינים) ותלחץ על מחק קבצים ותמחק גם חומר לא מכוון, תתכלס אין לי מושג אם זה יעזור לך, אבל שווה לנסות לפני שרצים להחליף מודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כאילו שתגיד לו לרחוץ את האוטו בשביל שהתמונה בסלון תפסיק ליפול מהמסמר החלוד שהיא תלויה עליו.

מה הקשר בן אדם ?

זה שאמרו לך בתמיכה ללחוץ ככה וככה, זה לא אומר שזה מה שפתר לך את הבעיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...