[עזרה]הקיץ מתקרב ואיתו המחשב שלי מתחיל לחשוב שהוא גם יכול כמו הקומקום להרתיח מים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה]הקיץ מתקרב ואיתו המחשב שלי מתחיל לחשוב שהוא גם יכול כמו הקומקום להרתיח מים

saf

Recommended Posts

אמממ, אין לי מושג מה עדיף כי אף פעם לא ניסית את הפריזר ... לפי המחיר וממה שאמרו פה עדיף את הפריזר .

כן מאוורר נוסף בדלת המארז יוריד את טמפרטורת לוח האם וגם של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז הוא סה"כ עולה 120 שקל אבל האם הוא הרבה יותר טוב מהגוף קירור המקורי של של המעבד המקורי שקיבלתי עם המעבד?!

כי רשום שמה בפרטים שהוא מגיע עד 2200 RPM ועם המעבד הגעתי כבר ל 3700 RPM אבל עדיין הוא נשאר חם.. אז מה יותר טוב?!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הוא סה"כ עולה 120 שקל אבל האם הוא הרבה יותר טוב מהגוף קירור המקורי של של המעבד המקורי שקיבלתי עם המעבד?!

כי רשום שמה בפרטים שהוא מגיע עד 2200 RPM ועם המעבד הגעתי כבר ל 3700 RPM אבל עדיין הוא נשאר חם.. אז מה יותר טוב?!@

הפריזר מצויין

המהירות של המאוורר זה לא הדבר הקובע.

יש את גודל השטח של הקירור וגם איכות המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך OC אז ברור שהפריזר יתאים לך הרי חבל לך לבזבז כסף סתם!!

אבל שתדע עם BT תוכל להישאר עם טמפ' נמוכות יותר גם במאמץ של מחשב וב OC אז הבחירה היא שלך!!

ותעשה חור למאוורר בגג המארז זה טוב ושואב את כל האויר החם שעולה למעלה!!!(אני גם יעשה זאת בקרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב התחלתם?

הוא לא רוצה OC!

פריזר 4 ב120 שקל יהיה מעל ומעבר בשבילו...

כל עוד המעבד בטווח הטמפרטורות שהוא תוכנן לעבוד בהם זה לא משנה כלום אם לא מתוכנן OC, ולכן אין סיבה לשלם כפול כשזה לא ישנה לאיש הזה כלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אמרתי ככה בהתחלה שאני לא יעשה OC בחיים !!!!

אבל אחרי שהבנתי שזה מגביר את הביצועים וכמעט אין סיכונים בכך....

אז עשיתי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...