[עזרה]הקיץ מתקרב ואיתו המחשב שלי מתחיל לחשוב שהוא גם יכול כמו הקומקום להרתיח מים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה]הקיץ מתקרב ואיתו המחשב שלי מתחיל לחשוב שהוא גם יכול כמו הקומקום להרתיח מים

saf

Recommended Posts

אוקיי תודה אם הוא מכניס אויר ללוח אם אז זה טוב לי כי המאוורר שבדלת של המחשב שלי גם מכניס אויר!!

עכשיו אני יחפש את המידות שלו!!

ושאני יזמין אותו אני יעשה חור מעל המארז שלי שיוציא אויר חם ואז יהיה לי טוב!!

Saf תעשה כמוני זה טוב אבל זה ברור שאתה לא חייב BT אתה יכול לקנות כל טוב אחר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני התקנתי BT השבוע אחרי שסבלתי מבעיות בדיוק כמו שלך עם מעבד P2800 בתושבת 478.

דבר ראשון - הBIG TYPHOON נכנס למארז אז אין לך מה לדאוג.

אבל תאמת אין שיפור כזה מדהים -בהתחלה ירד לי באיזה 15 מעלות והייתי בשוק אבל הוא בכיף מתפס ל-50 אבל זה עדיין 10 מעלות פחות אז נחמד.

נראה לי שהמארז ישפיע מאוד על הביצועים אז תשקול גם את זה.

הזרימת אוויר במארז אצלי דפוקה מאוד. אם אני משאיר אותו פתוח עם ה-BT אז יש ירידה משמעותית מאוד מאוד - יציב על 38-40 מעלות.

אולי הגיע הזמן לשדרג אותו... אז תשקול גם אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סירקולציה טובה של מאווררים תעשה ת'עבודה......צריך רק 4 מאווררים....יש סט מאווררים של טקנלטייק.....קנה אותו. שים אחד מלמעלה שיוציא, אחד מהצד שיכניס, אחד באזור הסידירום שיכניס אוויר (לכיוון של המעבד והזיכרונות) ואחד מאחורה שיוציא (אצלי יש 2 מאחורה שמכניסים, כי לפי מה שאני רואה הוא מאוורר הרבה יותר טוב כשהם מכניסים אוויר מאשר כשהם מוציאים, כי הם זורקים ישר אוויר קר על המעבד וכל האזור של הלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא רוצה לעשות OC הוא יצתרך ליותר ... הרבה יותר.

אם... הוא לא ביקש ל-OC עפ"י מה שכתוב באשכול הזה.

וגם אם כן, אז הזלמן שהצעת לו הוא ממש לא הפתרון האולטימטיבי.

ד"א, אל תזלזל בפריזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהזלמן הזה לא "הפיתרון האולטימתיבי" ... אבל עם להיסתכל עליו ביחס של ביצועים-כמות רעש הוא טוב מאוד.

אני לא מזלזל בו פשוט המחיר שלו אומר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהזלמן הזה לא "הפיתרון האולטימתיבי" ... אבל עם להיסתכל עליו ביחס של ביצועים-כמות רעש הוא טוב מאוד.

אני עם פריזר 64 פרו ומרוצה מאוד.

גם לא יקר, גם שקט וגם טמפ' נמוכה. אני על 30 מעלות ללא OC וללא מאמץ.

בחורף זה בכלל היה 24-25.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשפוט מוצר עפ"י המחיר שלו???

כבר עברנו את השלב הזה.

ואם להסתכל על יחס של ביצועים-כמות רעש-מחיר אז הזלמן נופל חזק כי היחס מחיר-ביצועים שלו גרוע.

במחיר שלו כבר קונים BT.

ואם לא מתוכנן OC הפריזר 4 יהיה פתרון מצויין.

הוא לא יקר והוא שקט מאוד ובעל ביצועים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) המלצתי לו על הזלמן בגלל שחשבנו ש BT לא יתאים לו .

לך ברק כנראה יש שהיום הם מעבדים קרים ולו יש

דווקא יש לי , אבל נורט'ווד...

והפריזר 4 לא נחות מהזלמן ביכולת הקירור שלו, אפילו להפך, והוא יקרר מצויין פרסקוט.

ואני ממש לא בא לתקוף אותך אבל עובדתית אין כל הגיון לשלם כפול על מה שאפשר לקבל בחצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה ככה תודה רבה רבה על כל העזרה וכל ההצעות אבל קצת בילבלתם אותי!

מה עדיף הזאלמן שנתתם לי או הפריזר הזה?! ואני לא מתכנן לעשות שום OC בכלל לא שקלתי את זה זה מעבד עם אחריות לכל החיים עזבו אותי OC אני לא יודע בכלל לעשות ולא רוצה להתעסק עם זה! עכשיו מה עדיף הזאלמן או הפריזר הזה?! ותגידו אם אני רוצה להוריד את הטמפרטורה של לוח האם מאוורר נוסף טוב למארז יוריד את הטמפרטורה?! תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...