[עזרה]הקיץ מתקרב ואיתו המחשב שלי מתחיל לחשוב שהוא גם יכול כמו הקומקום להרתיח מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה]הקיץ מתקרב ואיתו המחשב שלי מתחיל לחשוב שהוא גם יכול כמו הקומקום להרתיח מים

saf

Recommended Posts

מה לא עשיתי.. מרחו לי משחה טרמית על המעבד ניקיתי את גוף הקירור של המעבד ניקיתי את המאוררים של המארז(יש לי 2 אחד מכניס אוויר אחד מוציא אוויר) שמתי אזיקונים על החוטים שלא יפריעו למאווררים להכניס/להוציא אוויר סידרתי את כל החוטים ניקיתי אבק יסודי יסודי מכל המחשב! שמתי רווח של 50 ס"מ בין הקיר לבין המאווררים של המארז פתחתי את המארז שמתי מאוורר ביתי שמתי מזגן שמתי את המחשב על החלון חח מה לא עשיתי! אבל עדיין!

המעבד נע בין 50-60 ללא שום התאמצות! ועם אני מדליק תוכנה שלוקחת קצת משאבים או מתעסק עם המחשב כמה שעות הוא מגיע גם ל 70 בלי בעיה! לקחתי את המחשב לחברה שממנה קניתי מרחו לי משחה טרמית עידכנו לי את הביוס עזר קצת הדברים האלה ואחרי זה החום חזר! החלטתי לקנות ספק חדש הלכתי לחנות הוצאתי 250 שקל על ספק משהו סוס 520 וואט עם 2 מאווררים משהו ממש טוב חיברתי הכל בהתחלה הטמפרטורות קצת ירדו ואחרי זה חזרו!

עכשיו החום גם מבאס בגלל שהמחשב התחיל לזוז לאט בגלל זה... ד"א המעבד שלי הוא 4 3000 מגה הרץ 32 ביט והמאוורר שעל המעבד הוא מרובע כזה.

עכשיו הלוח אם וההארד דיסק בין 35-42!

עכשיו לשאלתי:

מה לעשות?!!? האם לקנות מים?/להוסיף מאווררים (למרות שאין לי מקום יותר)/להחליף את מאוורר המעבד מה לעשות?!?! תנו עצות בבקשה ועוד משהו כיסי לא גדול ואני רוצה פתרונות במחירים צנועים שלא יעלה על 300 שקל גג!

תודה רבה רבה רבה מקרב לב לעוזרים! ואני מאחל לכם שיהיה לכם מחשב קריר בקיץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ ואו חחח... באמת ניסיתה הכל :) .

ידוע שאינטל די חמים , דבר אחד אני יכול להמליץ לך או שתיים.

1) גוף למעבד ביג טיפון שעולה בסביבות ה 250 שקל והוא ממש טוב .

2) תעשה חורים במארז , בצד שיכניס אוויר , ולמעלה שיוציא אוויר (חורים למאווררים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ ואו חחח... באמת ניסיתה הכל :) .

ידוע שאינטל די חמים , דבר אחד אני יכול להמליץ לך או שתיים.

1) גוף למעבד ביג טיפון שעולה בסביבות ה 250 שקל והוא ממש טוב .

2) תעשה חורים במארז , בצד שיכניס אוויר , ולמעלה שיוציא אוויר (חורים למאווררים כמובן)

תודה רבה שהקדשת זמן לעזור,

אבל רק רגע מה עדיף?! ואם הגוף למעבד הוא באמת ממש ממש טוב עד כדי כך שהוא יוריד את הטמפרטורה ממוצע 60 לממוצע 40?!

*לאחר שחשבתי בזמן התגובה חח המאווררים לא נראה לי יעזרו לי..כי כבר יש לי 2 מאווררים אחד מכניס ואחד מוציא אוויר זה לא יעזור לי הרבה וסתם יעשה יותר רעש.. וגם זה הרבה בלאגן לעשות חורים במארז כי אין לי את הציוד הדרוש לזה! הקיצור תענה על תשובתי אם הגוף למעבד הזה הוא באמת ממש ממש טוב שהוא יוריד בהרבה מעלות את הטמפרטורות של המעבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה :)

כן הגוף קירור ממש טוב הינה:http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_139_147&products_id=9438.

דווקא החורים במארז היו עוזרים, כי המאוורר שבדלת היה זורק אוויר על המעבד.

והמאוורר שלמעלה היה מוציא את האוויר החם ארי ידוע שאוויר חם עולה למעלה.

כל מה שאתה צריך כדאי לעשות את החורים זה : מקדחה , ושופין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה :)

כן הגוף קירור ממש טוב הינה:http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_139_147&products_id=9438.

דווקא החורים במארז היו עוזרים, כי המאוורר שבדלת היה זורק אוויר על המעבד.

והמאוורר שלמעלה היה מוציא את האוויר החם ארי ידוע שאוויר חם עולה למעלה.

כל מה שאתה צריך כדאי לעשות את החורים זה : מקדחה , ושופין .

אבל הגוף לא נראה לי מתאים לסוקט שלי.. (478)??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ , הוא מכניס אוויר לכיוון הלוח אם כדאי לקרר את האיט פיפס שמעבירים את החום למעלה .

עם אתה רוצה לשים לעצמך הוא יכנס לך חופשי (ראיתי את התמונות של המחשב שלך)

אין לי מושג מה המידות במדויק , אני רק יודע שהוא גדול ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...