קניתי X1800 GTO- סקירה / בעיות / תוצאות / רשמים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי X1800 GTO- סקירה / בעיות / תוצאות / רשמים

Ido.G

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה אני חושב תחליף ספק מהר

יש לך מלא חומרה במחשב יחסית לספק 350W ואתה גם עושה OC אז בכלל ...

זה הלוח אם שלך

http://www.albatron.com.tw/english/it/mb/specification.asp?pro_id=210

תעביר עדכוני ביוס

תבטל את הכרטיס מסך מובנה בלוח בצורה ידנית בביוס

תקבע לזיכרון תזמונים ידנית

תן למעבד אחרי OC את V שהוא באמת צריך תבדוק עם S@M יציבות

ואחרי או לפני זה אפילו תריץ משחק נורמלי לא DEMO בבקשה ...

תעבור בביוס תבדוק שאין הגדרות שיגרמו לבעיות או במחשב במנהל ההתקנים

אם לא הולך תוציא תכרטיס TV ותסיר תהתקנה שלו לפני כן ותראה מה קורה

אם לא הולך לך כלום תעביר התקנה של XP מחדש

אחרי שהוצאתה תכרטיס TV (יש לך שם רק 2 PCI יכול להתנגש עם הכרטיס מסך בעיקר אם הוא בסלוט שקרוב אליו)

ותראה מה קורה

להתקין דרייברים הכי מעודכנים של לציפ ואחרי זה כרטיס מסך ואחרי זה כרטיס קול ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו....

מישהו פה אולי יכול להסביר לי לכל הרוחות, איך זה שמוכרים כיום כרטיסי מסך מעפנים כמו 6600 או X700 עם 512 מגה , שהרי ברור שאין להם מה לעשות איתו.

ומצד שני מוכרים כרטיסים ב 1500 שקל ומתקמצנים על הזיכרון שברור לכולנו יכול כן להועיל :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יכול להסביר, נגיד שבכרטיס מסך יש n רכיבים, וכל רכיב עולה Xi כסף. אז אם נסכום את כל המחיר של הרכיבים (+עלויות נוספות שנגדיר כ Y), נקבל כי כרטיס מסך עולה כסכום של X1+X2+...+Xn+Y. עכשיו ב 1500 שקל, אתה יכול להכניס כמות מסוימת של רכיבים (תלוי ב Xi), עכשיו אם ליבה מסוימת עולה קצת, אז אפשר לדחוף בסכום הזה עוד , אך עם הזכרון יקר, אז יכניסו פחות טובה. הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מסבך לו תחיים חחח

זה פשוט מאוד גימיק שיווקי לאלה שאין להם כסף וחושבים שהרבה זיכרון זה טוב ...

ומצד שני זיכרון רגיל לא בעיה לדחוף לכרטיס מסך

לעומת שהוא יקר יותר בהרבה בכרטיסים מעל 1000 שח לשוק הגבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Assafiles, תודה על העזרה :), אבל אני עדיין *קצת* יודע איך מתעסקים עם מחשב. הכל מסודר. ולא הבנתי מה הקשר בין OC לבין הספק.......?!

ד"א, אין לי ממש הרבה חומרה במחשב....... מעבד שצורך מעט חשמל, לוח micro ATX, הרד דיסק, צורב, כרטיס טלווזיה וכרטיס מסך. ממש לא מעבר למשהו סטנדרטי.

בכל מקרה, מישהו יכול להוריד את הסרטון ששמתי ולהסביר לי את הקפיצה הזאת (למשל מתי שהוא פותח את הפנס)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור ? כאשר אתה עושה OC, אתה מגדיל את אלמנט חוסר היציבות של המערכת, כך גם שימוש בספק דפוק, ככל שאלמנט חוסר היציבות של המערכת גדל, ככה רוב הסיכויים שהיא לא תהיה יציבה, כדי לתקן זאת, כדאי לטפל בגורמים לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה.

בכל מקרה המערכת עברה 12 שעות של Prime 95 וגם אם היא לא יציבה- בטוח שזה לא קשור לקפיצות. היא פשוט תתקע.

זה לא קשור בכלל תאמין

אני עם ספק ג'נרי של סנשיין המחשב יציב גם יום שלם ויותר עם PRIME אבל המחשב לא מקבל חשמל סדיר

ושאני מחבר לכבל של הכרטיס מסך עוד מאוורר אז הכרטיס אומר לי שאין מספיק חשמל ולא נדלק לפעמים !!!

אם אתה סומך על הספק שלך סבבה

לגבי הסרטונים שלך זה לא אמור לעזור כי שמפעילים הקלטה ממשחק הוא תמיד לא ירוץ חלק הסרטון

התוכנה FRAPS סתם תוקעת

תסגור אותה ותנסה שוב לשחק עם משחק שהוא לא DEMO בבקשה

ועם פאצים אחרונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת הולכים עם הראש בקיר.

א. הכוונה שלי הייתה לכך שאין קשר בין יציבות המחשב לבין "קפיצות". הקפיצות האלה לא קשורות ליציבות המערכת. אם המערכת לא יציבה היא תיפול.

ואל תדאג, אני מבין, אני לא נולדתי אתמול וזה לא המחשב הראשון וגם לא השני שלי.

ב. הסרטון הזה הוקלט עם דיגיטלית.

והמשחק הוא לא דמו..... מה שאני מריץ זה קטע מוקלט שקוראים לו "Demo1".

שוב- המשחק עם Patch 1.3. ושוב- אני לא מבין מה הקשר בין זה לבין הקפיצות.

הבעיה- אני מריץ את Demo1 של DOOM3 ויש קפיצות. מה הבעיה?

הצילו. :nixweiss:

ד"א, לפי האתר הזה http://www.extreme.outervision.com/psucalculator.jsp המערכת שלי צורכת פחות מ 300W....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי אתמול בפעם הראשונה ב? fearעל ההגדרות הכי גבוהות אבל ללא פילטרים כי אני לא רוצה, רץ חלק כמו doom3? quake4? ?? אבל הכרטיס מסך מיתחמם לי. מעניין אותי איך המישחק רץ על הכרטיס שלך על ההגדרות הכי גבוהות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...