יאללה מכבי! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאללה מכבי!

amilo

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:'( :'( :'(

איזה קקה

צאסקה הייתה מעולה היא כמעט לא עשתה טעיות איזה בעיסה בכבי שיחקו יחסית גרוע פרקר לא יודע מה קרה לא היו??? בויציץ עד הרבע השני לא קלע!!!

ויציץ לא יכל לקלוע חסמו אותו. כולם אצלהם גבוהים חסמים את מכבי והם צפופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים להגיד : 1. ניקולה בכלל לא בא למשחק והצדיק את הסטטיסטיקות כשהוא לא טוב -> מכבי לא מנצחים

2. סלומון הוא שחקן טיפש אפילו יותר מטפירו והוא הטעות הכי גדולה שלמכבי , וגם הוא הצדיק את הסטטיסטיקה כשהוא טוב ניקולה לא טוב ומכבי מפסידים

ו 3. פיני (השאנן) קיבל בראש ממסינה ,הוא בא למשחק לא מוכן בכלל ,לא עשה פעולות חכמות בכלל

ובגדול כול הכבוד למסינה ולקבוצה שלו הגיע להם לנצח , חבל אבל מכבי נתנה להם לנצח פשוט

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Always look on the bright side of life -

אם מכבי זוכה כולם היו אומרים שמכבי גדולה על אירופה ושזה לא חוכמה, בייחוד בעונה לא טובה של מכבי. אז עכשיו אפשר לראות שמכבי לא גדולה כ"כ על אירופה מה שהופך את שתי הזכיות הקודמות גם ליותר מרשימות ומראה כמה קשה זה באמת היה.

חוץ מזה, בשביל לדעת להתענג על זכיות כאלו צריך מדי פעם להפרד מהם, וכמו שמכבי נראית - גם בעונה כ"כ גרועה ובמשחק כ"כ גרוע של סלומון שהחריב הכל, משחק בינוני מינוס של פארקר וגם שבאסטון וויצ'יץ לא מגיעים ל-10 נקודות, אם במצב הזה היא במשחק עד 25 שניות לסיום - הרי שהיא תגיע למעמדים האלו עוד הרבה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זאת היתה הפועל ת"א שם באדום הייתי קופץ מאושר.

אבל זה צסק"א, רוסים (טוב, נו, בערך כמו שמכבי ישראלים...), אני הייתי בעד מכבי רק משום שעדיין, למרות הכל, זה אנחנו וזה הם.

אבל, זה לא ממש נורא, עכשיו אם הם יזכו, זה יראה מתוק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זאת היתה הפועל ת"א שם באדום הייתי קופץ מאושר.

אבל זה צסק"א, רוסים (טוב, נו, בערך כמו שמכבי ישראלים...), אני הייתי בעד מכבי רק משום שעדיין, למרות הכל, זה אנחנו וזה הם.

אבל, זה לא ממש נורא, עכשיו אם הם יזכו, זה יראה מתוק יותר.

ובדיוק בגלל הסיבה הזאת הייתי בעד צסקא!

(כל הקטע של "רוסים, אז באו נהייה נגדם..." )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוחחחח איזה כיף, סוף סוף קצת שמחה בלב!!!

הו הא מה קרה מכבי אכלה אותה!

ברכות לאלופת אירופה החדשה צסק"א מסוקבה וכל הכבוד על משחק הגנה הירואי!

:yelclap: :yelclap:

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעדה של "קומוניסטים"?

החארות הערבים האלה (כמעט כל ה"קומוניסטים" בישראל ערבים... אני קומוניסט אבל מתנגד למפלגה שהקימו בארץ כי היא לא קשורה לקומוניזם חוץ מזה שהיא שמאלנית) מבזים את המושג! בקומוניזם הדבר הראשון הוא המדינה, מעניין אותי כמה מהם שרתו בצבא, וכמה מהם חיים בבתים שהבנייה שלהם באמת אושרה.

יום פועלים שמח :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, הצעדה היא בכדי לשמר את המסורת. הולכות להשתתף בצעדה בין השאר תנועות נוער.

אני בכל מקרה, משתתף בצעדה של אוהדי הפועל. ב16 וחצי יוצאים מכיכר רבין בצעדה מרגשת ומלאת צבע עד לאוסישקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, הצעדה היא בכדי לשמר את המסורת. הולכות להשתתף בצעדה בין השאר תנועות נוער.

אני בכל מקרה, משתתף בצעדה של אוהדי הפועל. ב16 וחצי יוצאים מכיכר רבין בצעדה מרגשת ומלאת צבע עד לאוסישקין.

שכחת לציין שבצעדה זו השתתפו 800 אוהדי הפועל ועוד 32,000 ערבים מהשטחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעדה של "קומוניסטים"?

החארות הערבים האלה (כמעט כל ה"קומוניסטים" בישראל ערבים... אני קומוניסט אבל מתנגד למפלגה שהקימו בארץ כי היא לא קשורה לקומוניזם חוץ מזה שהיא שמאלנית) מבזים את המושג! בקומוניזם הדבר הראשון הוא המדינה, מעניין אותי כמה מהם שרתו בצבא, וכמה מהם חיים בבתים שהבנייה שלהם באמת אושרה.

יום פועלים שמח :funn:

קומוניזם זה לא האדם במרכז? שצריך להתחלק בכל.. נובע מכך, המדינה לא הכי חשובה וצריך שלטון שווויוני, או משהו כזה, אני ממש לא זוכר את זה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...