צריך יעוץ ברכישת כרטיס מסך - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ ברכישת כרטיס מסך

GAI2003

Recommended Posts

כתבתי עוד בהתחלה שהתקציב שלי הוא עד 700 ש"ח...

והאם אפשר כבר להחליט איזה כרטיס ? אתם אומרים לי מחשב חדש הבנתי אבל אני בכל זאת רוצה לקנות כרטיס.. אז תמליצו לי בבקשה על הכרטיס הכי טוב שכתבו כאן שאר המשתמשים ותגידו לי על מה ללכת ת'כלס !

תקשיב אחי אין צל של ספק שה-6600GT יעשה את העבודה על הצד הכי טוב והוא הכרטיס הכי טוב שתוכל להשיכ במחיר הזה ללא צל של ספק. הכרטיס טוב פי 2 מכל כרטיס אחר שתוכל להשיג במחיר הזה. הבעיה היא כזאת, אם יש לך נניח פנטיום 2 ואתה קונה למשל את ה-7900GT דבר שלא אפשרי אבל בכל אופן, נניח. אותו 7900GT ששילמת עליו קרוב ל-2000 ש"ח יתן לך את אותם ביצועים כמו כרטיס מסך כמו 6200 פשוט שעולה בסיבות ה-300 ש"ח.

הסיבה לכך היא בגלל שמשחקים אינם עובדים רק על "כרטיס מסך" או במילים אחרות כאשר אתה משחק במשחק הכרטיס מסך הוא לא היחיד שעושה את העבודה וגם המעבד והזכרון תופסים חלק לא פסול, תלוי במשחק. לכן ממולץ לתיתן לנו את המפרט של המחשב שלך ואח"כ אנחנו ניתן לך את הכרטיס שינצל ב-110% את היכולות של שאר המחשב שלך. אם בכל זאת אתה מתעקש בצורה לא ברורה להוציא 700 ש"ח, קנה את ה-6600GT שללא ספק הוא הכרטיס הטוב ביותר במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיב אחי אין צל של ספק שה-6600GT יעשה את העבודה על הצד הכי טוב והוא הכרטיס הכי טוב שתוכל להשיכ במחיר הזה ללא צל של ספק. הכרטיס טוב פי 2 מכל כרטיס אחר שתוכל להשיג במחיר הזה. הבעיה היא כזאת, אם יש לך נניח פנטיום 2 ואתה קונה למשל את ה-7900GT דבר שלא אפשרי אבל בכל אופן, נניח. אותו 7900GT ששילמת עליו קרוב ל-2000 ש"ח יתן לך את אותם ביצועים כמו כרטיס מסך כמו 6200 פשוט שעולה בסיבות ה-300 ש"ח.

הסיבה לכך היא בגלל שמשחקים אינם עובדים רק על "כרטיס מסך" או במילים אחרות כאשר אתה משחק במשחק הכרטיס מסך הוא לא היחיד שעושה את העבודה וגם המעבד והזכרון תופסים חלק לא פסול, תלוי במשחק. לכן ממולץ לתיתן לנו את המפרט של המחשב שלך ואח"כ אנחנו ניתן לך את הכרטיס שינצל ב-110% את היכולות של שאר המחשב שלך. אם בכל זאת אתה מתעקש בצורה לא ברורה להוציא 700 ש"ח, קנה את ה-6600GT שללא ספק הוא הכרטיס הטוב ביותר במחיר הזה.

תודה על התשובה... המפרט מצווין כבר למעלה בהודעות אבל הנה אני אסכם כאן הכול מחדש שלא יהיו שאלות:

מחשב pentium 4 2.00

זיכרון 512MB

דיסקים: 1 של 160 השני של 80 ג'יגה

כרטיס מסך (כרגע) g-force 4 mx 440 128 MB

לוח אם: דגם BG/PT 845

התקציב שלי הוא עד 700 ש"ח בציפייה למטה....

איזה כרטיס הוא הטוב ביותר עבור המחשב הזה במחיר שציינתי.... כמובן שזה צריך להיות כרטיס AGP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר את הראשון, לשני אל תתקרב.

אני גם חושב שהראשון צריך\יכול לספק אותך התלבטות קשה בינו לבין ה-6600GT הזה שיראו לך שיש לי הרבה ספקות לגביו.

הכרטיס הזה כמו שנאמר נמכר בהרבה חניות בלא פחות מ-850 ש"ח.

בכל אופן הכרטיס הכי טוב מתחתיו הוא ה-6600 הרגיל. לדעתי תבדוק את ה-6600GT שיש למעלה ב-720 ש"ח ורק אם לא תיהיה בררה תיקח את ה-6600

שכמה שהוא הכי טוב מכל הכרטיסים ברמה הזאת הוא בערך פי 2 פחות טוב מה-6600GT.

במידה ותיקח את ה-6600 אז אל תקנה מהחנות הנ"ל לא בגלל שהיא לא אמינה אלא בגלל שאתה יכול להשיג את הכרטיס הזה גם במחיר של 650-600 ש"ח בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה חיים בסרט :bash:

המעבד יכול להוות צוואר בקבוק לא נורמלי לכרטיס-מסך

http://www.tomshardware.com/2005/05/24/vga_charts_vi/page6.html

וזה עוד עם מעבד + A64 4000

תארו לכם מה יהיה עם 2.0

אבל העיקר אתם רואים תקציב 700 ש"ח וישר דוחפים לו 6600GT

כי הכי יקר זה הכי טוב :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תבינו, במקרים כאלה אין הבדל משמעותי בין 6600GT לX700 שזול ממנו ב200 ש"ח

ולכן משיקולים של עלות/ביצועים הX700 עדיף

ובעצם אפילו 9600P/6200 אם מוצאים אותם בזול ומתכננים אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...