איך אני מקבל IP חדש? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מקבל IP חדש?

Jack_g

Recommended Posts

יש לי אינטרנט דרך כבלים מודם MOTOROLA SB4200 בלי חייגן, תגידו איך אפשר להחליף את ה IP שהוא מקצה לי אוטומטית ל כרטיס רשת?

אני יודע שאם מחליפים כרטיס רשת אז הIP משתנה כי ה DHCP SERVER מחלק לפי כתובת של ה כרטיס.

אני מעוניין להחליף IP בלי להחליף כרטיס זה יתכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שהספק לא אחראי על זה רק HOא יכולים ואני זוכר פעם דיברתי איתם על זה והם אמרו שזה מנוהל ע"י DHCP IP SERVER באופן אוטומטי והם לא נוגעים בזה.

מעניין כמה זמן ה של הכרטיס שלי נשאר אצלם בטבלה של ה DHCP SERVER אם אני יחליף כרטיס ויעבוד ככה חודש ואחרי זה יחזור לקודם אני עדיין יקבל את אותו ה IP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הפשוטה ביותר:

1. Start -> Run -> "cmd

2. מקליד ipconfig , תרשום על דף את הכתובת הנוכחית.

3. מקליד ipconfig /release מוודע שה IP הוא 0.0.0.0, אם כן המשך.

4. Start -> Settings -> control Panel-> network Connection שם את ניכנס למאפיניים של המודם ( מופיע ככרטיס , לידרו רשום motorola)

5. ניגש למאפיניים של ה TCP IP

6. משנה ל " השתמש בכובת IP הבאה"

7. רושם כתובת 1.1.1.1 משכת - לא משנה

8. מאשר את החלונות.

9. . Start -> Settings -> control Panel-> network Connection שם את ניכנס למאפיניים של המודם ( מופיע ככרטיס , לידרו רשום motorola)

10. ניגש למאפיניים של ה TCP IP

11. משנה ל " קבל כתובת IP אוטומתית"

12. מאשר את החלונות.

13. Start -> Run -> "cmd

14. רושם IPCONFIG בודקת שקיבלת IP חדש

15. תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור כבלים ללא חייגן, הכרטיס מקבל IP חוקי לגלישה. מה שזה בעצם עושה זה משחר את ה IP וכול שאר ההגדרות של הכרטיס. מגדיר לו הגדרה סתמית - כאילו מקומית, ובסופו של דבר מחזיר אותו למצב עבודה רגיל ( קבלה IP אוטומתי מ ה DHCP של HOT). ברגע שאתה מחזיר את ההגדרות המודם שולח בקשה ל DHCP ומקבל כתובת חדשה. השיטה מוככחת ועובדת כל פעם מחדש.

אם אתה מכבה מודם כבלים ( מנתק אותו מהחשמל) לכמה דקות (1-2), ולאחר מכן מחזיר - בדרך כלל ה IP שלך לא משתנה מכיוון שהמודם שומר את ההגדרות . הפעולה הנל גורמת לו ליצור קשר אם ה DHXP ןהבקש כתובת חדשה. זה בערך על קצה המזלג. ניהול כתובת של HOT עןבד בצורה מאוד מוזרה, לא חסר שם סריטות ופריצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהDHCP ייתן לו כתובת חדשה? לפי כתובת הMAC של הכרטיס סביר להניח שהוא ייתן לו אותה אחת. וחוץ מזה פותח הת'ראד, לא ציינת למה אתה רוצה כתובת חדשה. אולי יש דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה למה שהוא יתן אותה כתובת, הוא לא מקצה כתובת IP לפי כתובת , ישנו שילוב בינהם - אבל הוא לא קשור לאיזו כתובת אתה מקבל אלה כמה כתובות אתה יכול לקבל.

עריכה:

אם כיבוי והדלקת המחדש מחדש הכרטיס רשת לקוח את ה IP מהמודם ), אם בחיבור אז יש לו כבר את ה IP. בשיטה הנל את ה גורם למודם להחליף את ה IP ששמור אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן עובד ותודה.

הענין הוא שזה לא כל כך עוזר לי כי כשהוא משנה את ה IP הוא בכל זאת משאיר אותי באותו ה NETWORK CLASS הכוונה שהוא משנה רק שניי צירופי הספרות אחרוונים (לרוב אפילו רק את הצירוף האחרון) ואני צריך שהוא ישנה גם את השני ועדיף בכלל את הראשון.

הסיבה שאני צריך IP חדש היא שלפני זה היה לי חייגן וחיבור ישיר ויכלתי לגלוש באינטרנט בלי לחייג אבל כשיחקתי ב WOW אז היה לי PING גרוע מאוד מה שהייתי עושה זה מחייג עם החייגן וה IP היה מתחלף לחלוטין והפינג נהיה מצויין.

עכשיו הם השאירו רק את החיבור הקבוע וכשהתקשרתי אליהם הם אמרו שעכשיו כולם עוברים לחיבור קבוע ואי אפשר חייגן.

עריכה:

לאחר שניסיתי את השיטה הזאת בערך 5 פעמים הוא הפסיק להחליף לי את הכתובת כבר.

אז אם מישהו פה יודע על עוד שיטה בבקשה תעזרו.

נ.ב לאיזה IP מחייגים בשביל לעשות חייגן לבזק בנלאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם מישהו פה יודע על עוד שיטה בבקשה תעזרו.

נ.ב לאיזה IP מחייגים בשביל לעשות חייגן לבזק בנלאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DHCP עצבני עליך :lol:

מה קשור להחליף IP מאה פעם וping גבוה ?

אגב להחליף IP מספיק לעשות

ipconfig / renew

ובדרך כלל אין צורך לעשות release קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RENEW לא מחליף IP וגם כשאתה עושה קודם RELEASE זה לא עוזר, זה אף פעם לא עבד ככה באינטרנט כבלים הוא תמיד מקצה את אותו ה IP.

ו PING כן קשור ל IP שיש לך לפעמים IP CLASS שונה יכול לקבל קישור טוב יותר לשרת מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...