הדיודה המגנה על AXP מפני התחממות - שווה משהו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיודה המגנה על AXP מפני התחממות - שווה משהו?

Moooshe

Recommended Posts

חיפשתי וחיפשתי וכל מה שמצאתי זה שלושה threads שמדברים בכלליות על הדיודה שאמורה להיות מובנית בלוחות אם ל-AXP ושאמורה להגן על המעבד מפני התחממות יתר. אני מניח שאם כולם קונים את ה-7VRXP (שאין לו את הדיודה הזאת), אז היא לא שווה הרבה... מישהו מוכן להפריך/ לאשר לפני שאני קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיודה היא בעצם יותר חיישן טמפ' אשר נמצא על המעבד ומעביר ללוח בידיוק את הטמפ' של המעבד ללא שום סטיות כמו שיש כשהלוח קורא את הטמפ'.

הלוח היחיד שאני מכיר שקורא את הדיודה הזאת הוא ה- A7V333.. לגבי אחרים אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיודה היא בעצם יותר חיישן טמפ' אשר נמצא על המעבד ומעביר ללוח בידיוק את הטמפ' של המעבד ללא שום סטיות כמו שיש כשהלוח קורא את הטמפ'.

הלוח היחיד שאני מכיר שקורא את הדיודה הזאת הוא ה- A7V333.. לגבי אחרים אין לי מושג.

שווה לשלם יותר עבור תמיכה בה? או שאני יכול לסמוך על הלוח גם ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי הכל תלוי בך :hat: :hat:

אם אתה עושה OC או לא , אם כן ואינך רוצה להשקיע הרבה כסף אז תסתכל כל פעם על מדד החום או שתוריד את MBM שתכבה לך את המחשב אוטומתי כאשר הוא מתחמם

אני גאון ממש :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזיק זה לא, אבל לקנות את האסוס בגלל זה? בהחלט לא.

יש מספיק לוחות טובים KT333 יותר מהאסוס וזולים יותר. כמוכן לא בטוח כמה הדיודה הזאת שווה אבל אם לא תעשה שטויות כמו לא לשים מאוור ודברים כאלה שום דבר רע לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב :). בקשר לדיודה אם אתה בסוף מצליח לשרוף את המעבד אני לא רוצה שתבוא אלי במכות :|.

תודה!

ואני מניח שאם המחסור בתמיכה בדיודה הזאת לא עשה נזק לאף אחד, אני לא אהיה הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...