איך מפעילים צ'יטים בפאר קריי ?? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מפעילים צ'יטים בפאר קריי ??

anri

Recommended Posts

נתקעתי בקטע שההוא עם המסוק לקח לי את כל הנשק ואת הכל .

ואז הוא זורק אותי במפל שם עם כל המפלצות עם רובה מסכן אחד....קיצר אני לא מצליח לעבור את זה כבר הרבה מאוד זמן

אז רציתי שמישהו יתן לי עזרה איך לעבור את זה או שיתן לי צ'יטים והסבר איך להפעיל אותם אם אפשר...

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןן אבל אל תשכח שיש שם מפלצות שקופצות לפחות עשריים מטר רוחק...

(ואני כלכך איטי שזה לא יאמן, יש אפשרות לזרוק תנשק או לדחוף אותו איפשהו כי הריצה ממש איטית ??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ לא מבין למה מתקשים בחלק הזה..עברתי אותו בנסיון אחד!

אתה מנסה לא להיפגש עם אפחד בדרך..אתה הולך קצת ומגיע למסוק אם אני לא טועה ויש לך בו מכונות ירייה..ואז כבר אין בעיה להרוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באיזה רמה אתה משחק...?

תגיד לי באיזה רמה ואני אנסה לעזור,יש גם סרט של המשחק שמישהו מסיים אותו בשעה ו7 דקות... אז זה יכול לעזור לך גם. אבל שוב,תלוי באיזה רמה אתה משחק.

ודרך אגב,עזוב אותך מהמפלצות החולות רוח האלו... בוא למולטי פלייר,נראה מה אתה באמת שווה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ:

תהרוג את המפלצת הזאת לפני שאתה קופץ ואז קפוץ מהר למים ולך לצד ימין, ליד המפלצות הגדולות אל תעשה ספרינט תרוץ רגיל, וברגע שאתה רואה את הקופים האלה(המפלצות הכי פשוטות) תשים ספרינט באלכסון מהם,אתה תתפלא באיזה קלות אתה תעבור את זה שתרוץ ותלך כמו שאמרתי לך, ועוד טיפ: תנסה לא ללכת למסוק אלא לצד הכי ימיני של האי וקפוץ למים! אחרי שתי שניות רוב המפלצות באי ירדפו אחריך למים,אבלללל הם יטבעו לך מול העיניים בהרגשת נקמה מתוקה, תראה את הדם שלהם ואותם צפים בלי רוח חיים! :pissed:

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחלה קטע במשחק

גם אני נתקעתי בו

-תעביר את הנשק לבודדת

-תירה בהוא שמגיע

-קפוץ מהמפל

-חכה במים

-תתקדם קצת במים המפלצות יקפצו תחזור חזרה-הם טובעים

תתקדם כמה שאתה יכול במים ואז לקראת סוף הערוץ יש מסוק בצד ימין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןן אבל אל תשכח שיש שם מפלצות שקופצות לפחות עשריים מטר רוחק...

(ואני כלכך איטי שזה לא יאמן, יש אפשרות לזרוק תנשק או לדחוף אותו איפשהו כי הריצה ממש איטית ??)

אם אתה רוצה לרוץ יחסית מהר תרוץ כשאתה מחזיק באקדח או בסכין

נשקים אתה יכול לזרוק ב-J

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה תודה רבה על העזרה..!!

הצלחתי לעבור את זה במשך הלילה חחח....

זה נראה קשה אבל שהבנתי מה צריך לעשות זה ממש פשוט .

התחמקתי מהמפלצת בהתחלה (אפילו לא יריתי בה) ואז קפצתי למים ומשם המשכתי רק לאורך המים וזהוו חחח אני עדיין לא מאמין שזה כזה פשוט....

עכשיו אני בקטע שם עם הג'יפ בהר געש הזה, עם כל המפצות המשוגעות האלה :)

יש לי עוד הרבה, או שאני לקראת סיום ??

oooz

אני לא זוכר באיזה רמה אני משחק ;D אבל אני חושב שהכי גבוהה...

בקשר למולטי פלייר, חחח תן לי קודם לזרגג תמפלצות האלה ואז בשמחה אחי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקעתי במה שנראה לי השלב האחרון. (זה היה ממש מזמן)

אני כבר לא כל כך זוכר אבל יש מדפים עם כל כלי הנשק הטובים במשחק, כשפותחים את הדלת החוצה באים איזה 2 או 3 מפלצות גדולות שיורות טילים ובחוץ יש צלפים מקפצים וכל מיני....

את זה כבר לא עברתי. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקעתי במה שנראה לי השלב האחרון. (זה היה ממש מזמן)

אני כבר לא כל כך זוכר אבל יש מדפים עם כל כלי הנשק הטובים במשחק, כשפותחים את הדלת החוצה באים איזה 2 או 3 מפלצות גדולות שיורות טילים ובחוץ יש צלפים מקפצים וכל מיני....

את זה כבר לא עברתי. :s05:

:jump: איזה שלב מעצבן זה!!! אחרי הרבה נסיונות עברתי אותו וגם אז זה היה בפוקס :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...