Heroes of Might and Magic V -דיון רשמי. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes of Might and Magic V -דיון רשמי.

HiperPsY

Recommended Posts

אנשים כמו שאתם יודעים עוד מאט מגיע לחנויות Heroes of Might and Magic V

מי שעוד לא התנסה בדמו המדהים הנה קישור : http://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/homm5_demo.exe

ללא ספק זהו המישחק טוב בסידרה.

GAMER :

"

במשך שנים רבות חיכינו לכותר חדש בסדרת האסטרטגיה Heroes of might and magic, ומסתבר שבקרוב יגיע הקץ להמתנה. חברת יצאה היום בהודעה, על פיה הושלם פיתוחו של Heroes of Might and Magic 5. הכותר כבר הועבר לשכפול המוני, ויגיע לחנויות בריטניה ב-19 במאי. כמה ימים לאחר מכן, יגיע המשחק גם לארצנו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן משחק שאני מחכה לו כבר הרבה זמן .. !

שיחקתי ב-3 משחק הכו שרמוטה קסמים באלגנים קל להבנה ..!

4 קצת הרס למה הקסמים שם היו לא מבונים ומסובך מהרגיל!

5 אהבתי את הדמו .. !

גרפיקה נחמדה השקיעו ..!

בכל זאת .. ! כפרה עליהם כל משחק אצלהם יוצא משו משו! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר אפילו את הירוס 2 שהיה די דומה ל3 אבל 3 בהחלט הכי טוב!

גם שיחקתי ב4 והורדתי מפות והכל אבל ניהיה משעמם וגם יצא לי לשחק בגרסה של 5 הalpha ולא אהבתי אבל אני מקווה שישפרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, שיחקתי בדמו - חרא של משחק. אין ממש מה להגיד חוץ מזה שהשינוי של הירוס לתלת מימד פשוט לא מתאים.

הם לא יכולים להעביר ב3D את התחושה של היופי והצבעוניות שהיו ב2D. זה יותר כמו Warcraft בתורות עכשיו :-\.

אם הם היו רוצים לעשות משחק שבאמת יהיה יפה הם היו צריכים כ"כ הרבה זמן\כסף שזה פשוט לא כדאי היה להם.

אז הם עושים משחק מעאפן כדי לחלוב עוד קצת כסף מהזכיון ולקבור אותו. יש משחקים שפשוט אסור להעביר אותם לתלת

מימד. אם כבר, אז אפשר היה לעשות 4 מצבים כמו בSimCity בזמנו, ולא אמיתי. ככה ניתן יהיה להשאר עם מפות יפות

וצבעוניות ועם חווית משחק של המשחקים הקודמים. עכשיו הכל נעלם, המשחק נראה ילדותי וממש אין חשק לשחק בו כמו במשחקים

הקודמים בסדרה.

בשבילי המשחק האחרון בסדרה היה Heroes 4. תתקינו ותווכחו בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, שיחקתי בדמו - חרא של משחק. אין ממש מה להגיד חוץ מזה שהשינוי של הירוס לתלת מימד פשוט לא מתאים.

הם לא יכולים להעביר ב3D את התחושה של היופי והצבעוניות שהיו ב2D. זה יותר כמו Warcraft בתורות עכשיו :-\.

אם הם היו רוצים לעשות משחק שבאמת יהיה יפה הם היו צריכים כ"כ הרבה זמן\כסף שזה פשוט לא כדאי היה להם.

אז הם עושים משחק מעאפן כדי לחלוב עוד קצת כסף מהזכיון ולקבור אותו. יש משחקים שפשוט אסור להעביר אותם לתלת

מימד. אם כבר, אז אפשר היה לעשות 4 מצבים כמו בSimCity בזמנו, ולא אמיתי. ככה ניתן יהיה להשאר עם מפות יפות

וצבעוניות ועם חווית משחק של המשחקים הקודמים. עכשיו הכל נעלם, המשחק נראה ילדותי וממש אין חשק לשחק בו כמו במשחקים

הקודמים בסדרה.

בשבילי המשחק האחרון בסדרה היה Heroes 4. תתקינו ותווכחו בעצמכם.

HEROES4 הוא חרא של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בהירוס 3 ו 4

3 אולי נחשב להכי טוב.. אבל הכי אהבתי את 4

היה יותר נוח בקרבות..

אבל 5 לפי ממה ששמעתי לא יכול להיות טוב כמו 3 או 4

קשה לי לדמיין אותו בתלת-מימד זה בכלל לא יהיה נוח..אי-אפשר כבר להגיד שזה הירוס.

הרסו את המשחק :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEROES4 הוא חרא של משחק.

למה לדבר שטויות ? אתה בטח אחד מאלה שרק הסתכלו על סקרינשוטים, ראו שזה לא כמו 3\2 וויתרו מראש. אז תן לי להגיד לך משהו,

גם אני חשבתי שהוא יהיה משחק גרוע. אבל אחרי שהשגתי אותו, והתחלתי לשחק הבנתי שהוא ממש ממש לא רחוק מ3\2. כמובן

שהוא לא חף מטעויות, אבל אפשר להגיד שברמה מסוימת הוא אפילו שיפור מ3 הישן.

גרפיקה הרבה יותר יפה מ WC3 .... שים פילטרים ודיטלים גבוהים.

שמתי על הרזולוציה\פילטרים\Detail\AA\AF הכי גבוה. זה לא הקטע. הדברים עדין ייראו מגעילים וילדותיים ובכלל,

זה המשחקיות המעאפנה שנוצרת כתוצאה מהמעבר לתלת-מימד. אין לזה את ההרגשה של משחק סטייל הירוס. אולי אם הם

היו משקיעים בגראפיקה בו כמו שהשקיעו בRTW, או אפילו CIV החדש, היה אפשר להגיד משהו לטובה. אבל המשחק הזה

פשוט נראה ומרגיש דבילי\ילדותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה השכל שלכם,המשחק פשוט ענק,הגראפיקה מדהימה,ומאוד מזכיר לי את 3 שהיה פשוט מדהים.

4 היה משחק זוועתי בכל מקרה..ממש כתם לסדרה.

5 הוא שיפור גראפי של 3 ואני לפחות נהנהתי מהדמו...ממש רציתי לשחק יותר אם היה משהו חוץ מהמפה האומללה ההיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק די נחמד לפי הדמו ומה שאח שלי הסביר עליו, יש לו סיכוי להיות מעולה. (אבל אל תבנו על העלילה היא עדין גרועה כמו תמיד בסידרה הזו)

חבל שאני יהיה בצבא עד שזה יצא. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...