דיווח אחרי התקנה של ה9550 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיווח אחרי התקנה של ה9550

סקיווקר

Recommended Posts

גם אם אתה עושה OC זה מבטל את האחריות כמעט בטוח. תבדוק בחנות שממנה קניתה. אבל אני בטוח ב-99% שכן.

אבל אם אתה קונה לכרטיס מסך ולא נוגע בו אז האחריות נשארת. אולי היא תתבטל אם קניתה את הקירור בחנות אחרת מהחנות שקניתה את הכרטיס או שבגלל שהתקנתה אותו בעצמך. אתה צריך לבדוק. זה משתנה מחנות לחנות.

וגם בביקורת שכתבו באתר, הם מציגים מאוורר מיוחד לכרטיס מסך שמוסיפים בנוסף למה שיש בסטוק ולא צריך לגעת בכרטיס מסך. כנס לביקורת ששלחתי לך באתר ותראה :xyxthumbs:

תודה על העזרה והעצות,

כפי שאמרו פה OC בעזרת תוכנה לא משאיר עקבות ככה שלא אמור להיות לגבי האחריות. חוץ מזה עדיין נשאר העניין הזמן +כסף. כעקרון אני חושב שפשוט עדיף לעשות OC במתינות וזהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי קניית איוורור לכרטיס מסך לא דורשת זמן, כסף כן אבל לא זמן. יש גם את המאוורר הזה שהיה בביקורת שמוסיפים אותו לקירור שבסטוק והוא לא כזה יקר.

אבל עצם העובדה שאתה לא משחק במשחקים אני מניח שעדיך פשוט לעשות OC במתינות, אני בטוח שזה יספק אותך.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אבל אתה יודע שכרטיס מסך לא משמש רק למשחקים והוא אמר לך כבר שהוא משתמש בתוכנות גרפיקה למניהן שמעמיסות על הכרטיס מסך

שלו יותר מדי והוא לא מסתפק ביכולות של הכרטיס^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ ביותר להמיר אותו !

אני משתמש ב ATITOOLS

במצב 2D התדרים מאוד נמוכים , כדי לשמור על אורך חיים של כרטיס של מסך 100:400 MHZ

במצב 3D התדרים 432:450 MHZ

משפר ביצועים לפחות פי 2 ...

עובד איתו בצורה כזאת כבר מעל שנה , בלי צל של בעיות...

Half-Life2 עברתי על רזולוציה 1280x1024 + ANYTIALYSING

הורדתי את ATI-TOOL איך בדיוק נותנים מהירות שונה ל2D ו3D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אותו כרטיס שלך רק 256MB

קיצר אני לא יודע אם אתם זוכרים אבל גם אני רציתי לדעת. אחרי ששמעתי מה יכול לקרות לכרטיס אז הפסקתי. הכרטיס על 400 שקל בערך.

זאת אומרת שעכשיו אחרי שמבטלים את הנעילה של ATI אני עושה רגיל ב ATI TOOL ולא קורה כלום לכרטיס?

יהייו רעשים כלשהם?

ואיך זה יעזור? זה יציג יותר טוב פריטים? יכול להגיע ל 9600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...