הסכימו לי לעלות את מסגרת התקציב ל4500 :) מישהו יכול לתת הצעות ?? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסכימו לי לעלות את מסגרת התקציב ל4500 :) מישהו יכול לתת הצעות ??

ronbil

Recommended Posts

ronbil? האם אתה מוכן להתעסק קצת עם המחשב על מנת לקבל ביצועים טובים ובכך לשפר את המעבד מ2660MHZ ל3320MHZ? אם כן(התעסקות כזאתי תיקח בידיוק 5דקות על השעון אם הכל ילך כמו שצריך - מה שצפוי...) אז תיקח את האינטל... אבל אם אתה לא מתעסק ולא מכיר את סביבת הביוס ברמת העיקרון\רמה מינימאלית אז אני ממליץ לך ללכת על המפרט של הAMD..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני מוכן אחי אם אני יקבל הסבר כמו שצריךך אז כמובן שאני יעשה את זה

ודרך אגב כבר הזמנתי את המחשב שנתנו לי במפרט הראשון עם המעבד האינטל אז אני כבר לא יכול לשנות למעבד האיי אמ די

אז אני חייב לעשות את האובר קלוק............

אה ודרך אגב אתה חושב שהמחשב טוב???

יאני המפרט שנתנו לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שנתנו לך בסדר גמור... באמת שלא הייתי משנה בו כלום(לעצמי) שהמחשב יגיע אליך אחרי שתתקין עליו את כל מבוקשך תפנה כאן לפורום וקירור ואנחנו נעזור לך בקלות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי.. אני לא אמרתי שהוא יהיה גרוע במשחקים.. הוא פשוט יהיה הרבה הרבה יותר טוב באוברקלוק לבאס 166... ואני יכול להגיד לך שאני את ההבדל במעבד שלי בין 2400MHZ ל2600MHZ יכול להרגיש ממש טוב.. כל הבנצ'מארקים שאתה מביא כמה שזה טוב ויפה יש משחקים שפשוט רוצים עוד ביצועי מעבד(כמו CSS וNFSMW למשל) אז cut the bullshit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה תעשה את ה OC אז כן המפרט הוא מצויין .

בלי OC המפרט חלש, מול הAMD כמובן.

למשחקים דרך אגב לדעתי גם אם אתה מבצע OC

עדיף ה AMD

כי בהנחה שאתה מבצע OC ל אינטל אתה יכול באותה מידה לבצע OC ל AMD

וידעו ש יותר חזקים מה במשחקים.

אבל עכשיו זאת כבר נקודת אל חזור

בכל אופן המחשב שלקחת הוא מצויין ויעשה את העבודה

אבל אל תצפה ליותר מידיי

כגודל הציפיה גודל האכזבה.

המשחב יריץ משחקים טוב ואף מצויין

אבל לא על ההגדרות הכי גבוהות וכמובן בלי פילטרים ( AA\AF )

BTW

stinger עזוב

הפך ל fanboy של , לא יעזור כמה הוחכות תביא לו

הוא נעול, שטפו לו טוב את הראש .

מסכן. זה פשוט עצוב יותר מאשר מעורר רחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אלו שטויות.. המחשב הזה יריץ משחקים חדשים בקלות ייתר על 1024X768 עם 2XAA לפחות(אני מאמין שגם 4XAA) עם AF של 8X\16X והגדרות MED-HIGH.

הוא לא פאנבוי של אינטל.. זה פשוט הרבה יותר משתלם היום לאוברקלוקרים לקנות 805D ולעשות לו אוברקלוק מאשר לקנות 3200(כי 3200 זו לא קניה בטוחה לOC מכיוון שהדגמים החדשים יש כאלו שבקושי עושים 2600 יציב וגם זה בלחץ...) ובוא לא נשכח שה805 הינו כפול ליבה והOC בו הוא כמעט וודאי כמו בGTO2... אז כל אלו מובילים שלאוברקלוקר ה805 יהיה עדיף.. למשתמש הממוצע שקונה מחשבים בחנויות קבר ולא מבין דבר ואף חצי דבר על אוברקלוק או התעסקות עם הביוס של המחשב יהיה עדיף חד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי.. אני לא אמרתי שהוא יהיה גרוע במשחקים.. הוא פשוט יהיה הרבה הרבה יותר טוב באוברקלוק לבאס 166... ואני יכול להגיד לך שאני את ההבדל במעבד שלי בין 2400MHZ ל2600MHZ יכול להרגיש ממש טוב.. כל הבנצ'מארקים שאתה מביא כמה שזה טוב ויפה יש משחקים שפשוט רוצים עוד ביצועי מעבד(כמו CSS וNFSMW למשל) אז cut the bullshit

ברור שמעבד באוברקלוק יהיה טוב יותר

בקשר לשאר ההודעה שלך PURE BS

סמפרון במהירות 2600 או 2400 או 2200 לא מגביל כרטיס כמו שלך.

ציפיתי שאתה תדע לקרוא בנצ'מארקים יותר משני הנובים האחרים

בכל מקרה, שמשחקים בכרטיס מודרני ברזולוציה וDETAILS נורמליים (ואני לא מדבר על משהו מטורף)

לא יהיה הבדל כמעט בין מעבדים

ובאילו שיהיה הבדל, ההבדל יהיה בפריימים גבוהים ככה שזה לא משנה

למשחקים דרך אגב לדעתי גם אם אתה מבצע OC

עדיף ה AMD

כי בהנחה שאתה מבצע OC ל אינטל אתה יכול באותה מידה לבצע OC ל AMD

וידעו ש יותר חזקים מה אינטל במשחקים.

לא ראית את הבנצ'מארק שהבאתי בת'רד הקודם בו 3000 מוציא כמו FX57

מה אתה מסיק מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי... אבל בוא תחשוב.. אנחנו מדברים כאן על 7600GT שבעוד כמה חודשים יצטרך כנראה לעבור ולעבוד עם משחקים על 1024X768.. ב1024X768 ההבדל הוא יחסית גדול(10FPS זה לא מעט ולמשחקים חדשים יכול להיות שה7600GT לא יוציא בהם הרבה וכאן המעבד כן קובע.) והאמתי שכן.. אני מרגיש את ההבדל בין 2400 ל2600MHZ אמנם הוא לא גדול.. אבל הוא מורגש.. ובין 2200 ל2600 בכלל.. אתה יכול לבוא ולהיווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אלו שטויות.. המחשב הזה יריץ משחקים חדשים בקלות ייתר על 1024X768 עם 2XAA לפחות(אני מאמין שגם 4XAA) עם AF של 8X\16X והגדרות MED-HIGH..

נו זה בדיוק מה שאמרתי... ;D

שהוא יריץ משחקים טוב עד מצויין

עד הגדרות טובות (med-high )

ובקשר לפילטרים זה תלוי במשחק

כמובן שלדוגמא ב FEAR או oblivion ממש לא יהיה מומלץ לשים פילטרים

כי המשחקים כבדים גם ככה ופילרטים רק יגרמו להם לזחול

אני רוצה להעתיק משפט שאמרתי בהתחלת הדיון

"דיסק קשיח עדיף או maxtor

יותר אמינים מ WD

חוץ מזה המפרט שנתנו לך מצויין

ואתה יכול לחסוך כסף בלקחת או 1 גיגה של 533MHZ או לקחת סטיק אחד של 512MB במהירות של 667MHZ

( קח 667 בהנחה ואתה מתכן לעשות OC )"

כי חשבתי שהוא הולך לעשות OC

ואז אחרי שהבנתי שהוא לא יודע אפילו מה זה

OC

אז חבל על המאמץ לדחוף לו דברים חלשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי... אבל בוא תחשוב.. אנחנו מדברים כאן על 7600GT שבעוד כמה חודשים יצטרך כנראה לעבור ולעבוד עם משחקים על 1024X768.. ב1024X768 ההבדל הוא יחסית גדול(10FPS זה לא מעט ולמשחקים חדשים יכול להיות שה7600GT לא יוציא בהם הרבה וכאן המעבד כן קובע.) והאמתי שכן.. אני מרגיש את ההבדל בין 2400 ל2600MHZ אמנם הוא לא גדול.. אבל הוא מורגש.. ובין 2200 ל2600 בכלל.. אתה יכול לבוא ולהיווכח.

עדיין לא הבנת

כשהוא יצטרך לרדת ברזולוציה, זה יהיה בגלל כרטיס המסך ולא בגלל המעבד

בכל מקרה כרטיס המסך יהיה צוואר הבקבוק.

אני לא צריך לראות את זה

1.יש לי סמפרון בבית

2.על האופטרון שלי אני לא מרגיש הבדלים במשחקים בין סטוק (2000 מגה הרץ) לאוברקלוק (3000 מגה הרץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר פאן בוי של זה המפרט שהמליצו לי וזה המפרט שקניתי ..............

וגם מה הקשר מעורר רחמים ???

כולה מחשבבבבב אויייייייייי אז לא יהיה לי מעבד איי אמ די והמחשב יעשה פחות ביצועים טובים ממש טרגדיה אנושית מה אני יגיד לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של דעה

זה משהו אובייקטיבי

בוא נעשה ניסוי

תריץ בנצ'מארק של משחק במהירות מעבד של 2200 ו2600

ובוא נראה כמה הבדלים יהיו

ronbil אל תתרגש

הנוב מדבר עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...