בעיה בביצועים של 7900gt חדש :( - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בביצועים של 7900gt חדש :(

FeedMe

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז הוא אמור לסחוב כמו ענק?

יסחוב כמו ענק...

אבל מה התקציב המקסימלי שאתה מוכן להשקיע?

אם אין מספיק תקציב לאנרמקס יש פתרונות זולים יותר כמו FSP (ה400W שלהם עם 2 ריילים 12V של 18 אמפר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי את אותו כרטיס מסך מנעה מחשבים בנוסף לספק של TOPOWER 550WATT..

התלבטתי הרבה זמן בין FSP400 ובין TOPOWER450 ובסוף אחרי דיל מפתה מאד לקחתי את ה550W.. מזל כי לפי התגובות שקבלת פה עוד הייתי בוכה אחר כך..

החבילה אמורה להגיע עוד יומיים בערך.. מחזיק לעצמי לאצבעות שהכל יילך כשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא שמעתי עליהם וחשבתי שזאת חברה של שקל.. בדיקה ברחבי הרשת בעיקר בכתבות בחול הוכיחה לי שטעיתי.. זאת חברה וותיקה בשוק מסתבר והם נהגו להתעסק עם ספקים ' ציוד יותר כבר לשרתים וכאלה.. קראתי עליהם הרבה ביקורות טובות + אחריות עליהם לשלוש שנים !! אפילו שמעתי שמועה (שמועה בלבד!) שהם ספקים של עם שם אחר.. (אבל אני ממש ממש לא מאמין לשמועה הזאת..)

בנוסף באתר שלהם אפשר לראות נתונים טכנים לא רעים וזה הספיק לי אז קניתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא שמעתי עליהם וחשבתי שזאת חברה של שקל.. בדיקה ברחבי הרשת בעיקר בכתבות בחול הוכיחה לי שטעיתי.. זאת חברה וותיקה בשוק מסתבר והם נהגו להתעסק עם ספקים ' ציוד יותר כבר לשרתים וכאלה.. קראתי עליהם הרבה ביקורות טובות + אחריות עליהם לשלוש שנים !! אפילו שמעתי שמועה (שמועה בלבד!) שהם ספקים של עם שם אחר.. (אבל אני ממש ממש לא מאמין לשמועה הזאת..)

בנוסף באתר שלהם אפשר לראות נתונים טכנים לא רעים וזה הספיק לי אז קניתי..

TopPower אכן מייצרים ספקים לOCZ וגם לטאגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TopPower אכן מייצרים ספקים לOCZ וגם לטאגן.

DOGMA - אז עשיתי קניה טובה או לא לפי דעתך ?? (בלי קשר למחיר) הם נחשבים לספקים טובים לא?

ראיתי באתר היצרן שהספק שלי (550W) יכול להגיע ל 35A על שני הריילים של ה 12V... טוב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...