מציאת לוח אם מתאים למעבד P4 2.53B - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מציאת לוח אם מתאים למעבד P4 2.53B

BONO

Recommended Posts

לך על P4T533-C אחלה לוח עם פיצ'רים נחמדים, תומך בזכרונות ובמעבד עולה בסביבות 1000 ש"ח.

לא רע לאוברקלוקינג, USB2, FIREWIRE, SPDIF, VIDEOOUT ועוד כמה דברים נחמדים כמו ווקל פוסט - הלוח מדבר ומודיע לך על שגיאות מערכת. הרבה תוכנות חמודות מגיעות אותו ונותנות לך לעשות CUSTOMIZATION נחמד של המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GA-8IHXP באמת לוח מאוד טוב. בכל הביקורות הוא יוצא הכי מהיר, או באותה רמה של P4T533, שבד"כ איטי יותר. לחבר שלי יש, והוא מרוצה עד הגג. ואל תשכח שיש שם כרטיס קול קרייאטיב 5.1 ו-RAID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על P4T533-C אחלה לוח עם פיצ'רים נחמדים, תומך בזכרונות ובמעבד עולה בסביבות 1000 ש"ח.

לא רע לאוברקלוקינג, USB2, FIREWIRE, SPDIF, VIDEOOUT ועוד כמה דברים נחמדים כמו ווקל פוסט - הלוח מדבר ומודיע לך על שגיאות מערכת. הרבה תוכנות חמודות מגיעות אותו ונותנות לך לעשות CUSTOMIZATION נחמד של המחשב שלך.

אבל בלוח הזה אפשר לשים רק 2 אתה יכול למצוא משהו עם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של גיגה ביט תומך AGP 8 אני לא מבין בזה אז אני לא יודע איך זה הולך יש לי כרטיס מסך תומך AGP 8 אז הוא ירוץ על AGP 8 בלוח?

נ.ב

אפשר יהיה לשים כרטיס קול אחר על הלוח למרות שיש לו ONBOARD כרטיס של קריאייטיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ללכת על GB זה כזה רעיון טוב... בסביבתי קרו שני מקרים חשודים, האחד 7VRX שמת, יחד עם מעבד, יקר, וTI4400... וזה לא בגלל הספק.... 8iexp או משהו קרוב לזה שמסיבות מוזרות שרף את כל מה שישב על הPCI שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לעזאזל (סליחה על הביטוי) הכניס לכם לראש שהלוח של תומך רק בשני זכרונות ?

אני עובד (ראו מפרט) עם 1 ג'יגה על 4 DIMMS של 256MB RDRAM 1066 והלוח יכול להחזיק עד 2 ג'יגה. אפשר פשוט לשים או 4 DIMMS או 2 ביחד עם ה DIMMS הדמי (אלה שלא עושים כלום ורק סוגרים מעגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...