Crysis - New Hot Screenshots - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - New Hot Screenshots

WarMachine

Recommended Posts

אני משוכנע שכן.

ולאלו ששאלו איך יוצרים משחק כזה כאשר עדין אין חומרה שיכולה להריץ אותו בצורה אופטימלית, אז יש מחשבים עם כרטיסים גרפיים לעבודה, כרטיסים מקצועיים ואיתם עובדים על משחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחד מהם צודק לפחות, זה שיש לכרטיס שלך תמיכה בvista לא אומרת שהוא תומך בdx10 :nixweiss:

vista פועלת על DX10 :bash: :bash:

כל הכרטיסים שמופיעים באתרים של ati ו- כן תומכים ב-DX10. לכל המוגבלים שביניכם שעדין לא הבינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא שניכם (ועוד כמה אנשים בת'רד, אבל במיוחד אתם) מדברים כאלה שטויות ברמות.

"בדיירקט איקס 10 [שלא נתמך כיום ע"י אף כרטיס גראפי," - מה אתם גנובים, אפילו הכרטיס שלי (*ראו מפרט מחשב) יתמוך DX10 (כשתצא הויסטה), וגם חלק מכרטיסי סדרת GF 5.

מקור וקצת מידע:

תמיכה של nVidia: http://www.nvidia.com/page/technology_vista_home.html

תמיכה של ATI: http://www.ati.com/technology/windowsvista/Products.html

פעם הבאה לפני שאתם מפצירים בשטויות, תנסו לחקור לפני.

peace out.

תמיכה תוכנתית בDX10 לא אומרת שתהיה תמיכה חומרתית

גם הGEFORCE2 MX שבמחשב הישן שלי תומך בDIRECT X9

זה אומר שהוא מפעיל אפקטים של DX9?ממש לא.

להיפך,הוא הופך כל מה שרץ על DX9 להראות כמו חרא.

כל הכרטיסים הנוכחים אולי יוכלו להריץ יישומי DX10,אבל לא להפעיל אפקטים של DX10 ובטח שלא להפעיל DX10 בצורה יעילה או מוצלחת.

ובנוגע לכרטיסי GF סדרת FX [סדרה 5]-הם בקושי מריצים יישומי DX9,אז אתה רוצה שהם יריצו DX10?חחח,הם יתמכו בזה,בדיוק כמו שGEFORCE2 יתמוך בזה ובדיוק כמו שRIVA TNT יתמוך בזה,אבל להפעיל את זה?בחלומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכרטיסים שמופיעים באתרים של ati ו- כן תומכים ב-DX10 לכל המוגבלים שביניכם שעדין לא הבינו.

המצב קשה כן?

אתה מוזמן להפנות את השאלה שלך לפורום גראפיקה(כרטיסי מסך)ותראה שזה לא כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אעלק כרטיסים שתומכים בDX10

הרגת אותי

כנראה שלאחרונה המציאו מכונת זמן סטייל שליחות קטלנית שמאפשרת לעבור מהעתיד לעבר,אז הביאו לנו תמיכה חומרתית לDX10.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכרטיסים שמופיעים באתרים של ati ו- כן תומכים ב-DX10. לכל המוגבלים שביניכם שעדין לא הבינו.

יאצתה הדפוק היחיד מכל הסיפור הזה

יש לך עוד הרבה מה ללמוד בכל מקרה תודה על המשפט הזה - בדיחה גומרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת מה זה העוקצנות הזאתי אנשים, בואו כולנו נחכה לעוד פרטים (שבוודאי יגיעו מE3) ואז נתחיל לשפוט את המשחק בצורה ברורה יותר במקום סתם להעלות השערות לא מבוססות ולעשות Flame אחד לשני, זה לא תורם שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה תוכנתית בDX10 לא אומרת שתהיה תמיכה חומרתית

גם הGEFORCE2 MX שבמחשב הישן שלי תומך בDIRECT X9

זה אומר שהוא מפעיל אפקטים של DX9?ממש לא.

להיפך,הוא הופך כל מה שרץ על DX9 להראות כמו חרא.

כל הכרטיסים הנוכחים אולי יוכלו להריץ יישומי DX10,אבל לא להפעיל אפקטים של DX10 ובטח שלא להפעיל DX10 בצורה יעילה או מוצלחת.

ובנוגע לכרטיסי GF סדרת FX [סדרה 5]-הם בקושי מריצים יישומי DX9,אז אתה רוצה שהם יריצו DX10?חחח,הם יתמכו בזה,בדיוק כמו שGEFORCE2 יתמוך בזה ובדיוק כמו שRIVA TNT יתמוך בזה,אבל להפעיל את זה?בחלומות.

תודה על ההסבר הלא ציני/עוקצני.

אני חוזר בי על מה שאמרתי בקשר לילדים המוגבלים.

בקשר ל-DX10 - פעלתי לפי הגיון= אם ויסטה פועלת על DX10 והכרטיסים שבאתרים של ATI ו- תומכים בה, אז כנראה שהם תומכים ב-DX10.

אז טעיתי, תהרגו אותי. :-X

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע באיזה חברת כרטיסי מסך הוא "יתומך" = לוגו בהתחלה וכדומה...

??

וואלה אי אפשר לדעת

בהתחלה הם עבדו צמוד עם NVIDIA

אח"כ הם בגדו בהם ועברו לעבוד צמוד עם ATI ואפילו פיתחו את מנוע CRY ENGINE 2.5 בייחד איתם

ועכשיו הם עובדים צמוד עם [מייקרוסופט נעזרו במנוע החדש של CRYSIS על מנת להדגים את יכולות הDX10]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...