שאלה לגבי רשת WI-FI ורשת סלולר - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי רשת WI-FI ורשת סלולר

ranyr

Recommended Posts

DOGMA - אם אתה מבין משהו בנושא, אני אנסה לחדד בשבילך את השאלה. אם לא...

אז שוב... שני רשתות תקשורת אל-חוטית אחת קימת לשימוש חינמי באופן נרחב

השניה אך ורק בתשלום

הדגשה - השאלה לא נוגעת לנושאי או WHAT EVER אלא לגבי עלויות - הקמה תפעול ואחזקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקני התקשורת הסלולארית לא עולים כסף, לא יותר מידי לפחות, אולם בארץ כדי להרים אחת אתה צריך לקבל אישור ממשרד התקשורת שכן עולה הרבה מאוד כסף.

עזוב מבחינת הטכ' גם במובן הפרקטי אין בינהם כמעט שום קשר, Wifi היא שנועדה להעביר מידע נקודה, בעוד שבתקשורת הסלולארית מעבר נתונים זה עדיין עניין שולי יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה את חיסולה של רשת הסלולר במתכונתה הנוכחית עוד כמה שנים.

צריך רק לטפל בנושא Multiple Homing ו Roaming בצורה קצת יותר טובה, ולא יהיה פשוט צורך ברשתות , במיוחד לא באזורים מטרופוליטניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה את חיסולה של רשת הסלולר במתכונתה הנוכחית עוד כמה שנים.

צריך רק לטפל בנושא Multiple Homing ו Roaming בצורה קצת יותר טובה, ולא יהיה פשוט צורך ברשתות , במיוחד לא באזורים מטרופוליטניים.

אתה חיי בסרט רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חי בסרט רציני? למה אתה חושב?

לא פעם ולא פעמיים ניהלתי שיחת סקייפ כאשר אני יושב באיזה מסעדה/בית קפה/Whatever.

יש כבר הכרזות של יצרנים על מכשירי טלפון היברידיים.

חלק מהפונקציונליות של IPv6 מטפלת בנושא נדידה ו Multi Homing. אני לא אומר שאין עוד כברת דרך ארוכה ללכת, אבל חי בסרט? בכלל לא.

מה ימנע מחברות מספקי להתחיל לפרוס נקודות גישה ולגבות תשלום חודשי קבוע עבור גישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי התקנים נועדו למטרות שונות לגמרי, בסופו של דבר כל התקנים יתאחדו לתקן אחיד, אבל ממש לא בצורה שאתה חושב. אפילו הWiMax לא קרובה כדי לאיים על סלולארית יעודית. אם אתה חושב שVoIP ג'נרי על אלחותית בעשור הקרוב יתהווה למשהו שאפילו יאיים על הקיום של תקני התקשורת הסלולארית היעודיים אתה חיי בסרט, וההבנה שלך בהבדלים בין התקנים לא מספיק עמוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה בדיוק מה שענין אותי...

אם יש רשתות חופשיות שיכולות להעביר VOIP ובקרוב טלפונים שידעו לדבר על גבי ...

אז שוב... אם אתה יודע מה ההבדל בבקשה תחלוק איתנו...(עלויות, ואם יש שוני במהות הישום)

ברצינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה בדיוק מה שענין אותי...

אם יש רשתות חופשיות שיכולות להעביר VOIP ובקרוב טלפונים שידעו לדבר על גבי ...

אז שוב... אם אתה יודע מה ההבדל בבקשה תחלוק איתנו...(עלויות, ואם יש שוני במהות הישום)

ברצינות...

שוב פעם באיזה היבט? ההבדלים בינהם כלכך עצומים שחוץ מזה ששניהם הם רשתות אלחוטיות אין בינהם שום דבר דומה. נעל ביית יותר דומה לאבטיח מאשר WiFi לסלולארית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן דוגמה...

נעל בית - עלות יצור נמוכה ובמיוחד ביצור סדרתי, העדר צורך באחזקה שוטפת, אישורים וסטנדרטים מה שמאפשר תחרות גבוהה והפצה נרחבת וזולה

רשת סלולר - ...

רשת - ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...