רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה?

integral

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזקני העם היו אומרים "כגודל הציפייה גודל האכזבה". :'(

נחמד שהתעלמת לגמרי ממה שאמרתי, פשוט אין לך מה להגיד.

ככה שאין לך מה לעשות חוץ מלשכנע את עצמך עם דברים אחרים :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שהתעלמת לגמרי ממה שאמרתי, פשוט אין לך מה להגיד.

ככה שאין לך מה לעשות חוץ מלשכנע את עצמך עם דברים אחרים :nono:

אתה באמת חושב שאכפת לי! , , מצידי שהמעבד יהיה מתוצרת עזה!

אתם מזכירים לי את הסיפור של החלילן מהמלין, מחללת וכולכם אחריה כמו עכברים, קונרו, קונרו...

אני לא משכנע את עצמי! אני פשוט לא סובל חברות שעושות הייפ ממוצר שלא יצא עוד, במיוחד עם בנצ'מרקים של תוכנה אחת סופר-פאיי1.

אתה זוכר מה קרה עם , הפלייסטיישן יצר הייפ כזה גדול, שאפילו אני נפלתי בפח! אחרי שראיתי את הדמו של המשחק Kill Zone,

הבנתי שמשהו מסריח, והיו לי ויכוחים עם מומחים למניהם, בסוף צדקתי! ואיפה היום עם הפלייסטיישן 3 ???

הם אמרו שהם לא רואים ממטר את Xbox360.

בקיצור אני אישית שונא הייפ! אם זה היה הפוך הייתי קוטל את , עד שאני לא רואה בנצ'מרקים של אתר ותיק כמו תום,

בתנאים של המעבדה שלהם, אני לא מאמין בשקל.

אגב: דווקא לפי הבנצ'מרקים של סיינסמרק יש יתרון ל- על הקונרו, מוזר לא? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

אתה עוור, כי אתה לא רואה את המגמה בשוק. אינטל לא הולכת לייצר מעבדים שיתנו רק ביצועים, היא הולכת להפוך אותם לכלכליים. יחס עלות תועלת. שם הם מאוד חזקים. רואים את זה ב 805, ב 915/925 ובקונרו שהולך להתפרס על כל טווח המחירים עד סוף השנה. יש להם כושר ייצור בלתי מוגבל, יש להם שוק רווחי ומצליח ביותר של ניידים עם אותן ליבות, שעליו אפשר להעמיס איזה הוצאות שרוצים, ו עיצבנו אותם. יכולת התגובה של במקרה זה מוגבלת. הן בגלל המצב הכלכלי שלהם והן בגלל כושר הייצור המוגבל. אינטל יכולים לחתוך מחירים איך שבא להם. לא. ואם הם יחתכו, זה יהפוך את מצבם הכלכלי לבלתי נסבל. למה עד עכשיו אין סמפרון כפול ליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בגלל המצב בשווקי ה-Retail/OEM שם במצב של נתח שוק טוב יחסית, יכולה להרשות לעצמה לשבור מחירים

הרשות להגבלים עסקיים לא תקפוץ בגלל שאינטל לא מונופול, מה שנותן לאינטל חופש פעולה אבסולוטי בעניין המחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

אתה עוור, כי אתה לא רואה את המגמה בשוק. אינטל לא הולכת לייצר מעבדים שיתנו רק ביצועים, היא הולכת להפוך אותם לכלכליים. יחס עלות תועלת. שם הם מאוד חזקים. רואים את זה ב 805, ב 915/925 ובקונרו שהולך להתפרס על כל טווח המחירים עד סוף השנה. יש להם כושר ייצור בלתי מוגבל, יש להם שוק רווחי ומצליח ביותר של ניידים עם אותן ליבות, שעליו אפשר להעמיס איזה הוצאות שרוצים, ו עיצבנו אותם. יכולת התגובה של במקרה זה מוגבלת. הן בגלל המצב הכלכלי שלהם והן בגלל כושר הייצור המוגבל. אינטל יכולים לחתוך מחירים איך שבא להם. לא. ואם הם יחתכו, זה יהפוך את מצבם הכלכלי לבלתי נסבל. למה עד עכשיו אין סמפרון כפול ליבה?

אל תבנה על זה יותר מידי, המצב הכלכלי שלהם לא מזהיר היום.

AMD נגסה בשוק השרתים של אינטל מאוד חזק, וכמובן בביתי.

אין לי מושג לגבי הסמפרון, אני לא עובד ב- אבל אני כן יודע שהם הולכים להיכנס גם לשוק הנייד,

נראה לי עם Trio64 X2 שלדעתי הוא יהיה טוב יותר מ- duo. אני מאמין שאם AMD ירצו לשפר את כוח היצור שלהם הם יעזרו ב-,

יש גם שמועה שהם עשו הסכם עם עוד מפעל, לא זכור לי השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שאכפת לי! , , מצידי שהמעבד יהיה מתוצרת עזה!

אתם מזכירים לי את הסיפור של החלילן מהמלין, מחללת וכולכם אחריה כמו עכברים, קונרו, קונרו...

אני לא משכנע את עצמי! אני פשוט לא סובל חברות שעושות הייפ ממוצר שלא יצא עוד, במיוחד עם בנצ'מרקים של תוכנה אחת סופר-פאיי1.

אתה זוכר מה קרה עם , הפלייסטיישן יצר הייפ כזה גדול, שאפילו אני נפלתי בפח! אחרי שראיתי את הדמו של המשחק Kill Zone,

הבנתי שמשהו מסריח, והיו לי ויכוחים עם מומחים למניהם, בסוף צדקתי! ואיפה היום עם הפלייסטיישן 3 ???

הם אמרו שהם לא רואים ממטר את Xbox360.

בקיצור אני אישית שונא הייפ! אם זה היה הפוך הייתי קוטל את , עד שאני לא רואה בנצ'מרקים של אתר ותיק כמו תום,

בתנאים של המעבדה שלהם, אני לא מאמין בשקל.

אגב: דווקא לפי הבנצ'מרקים של סיינסמרק יש יתרון ל- על הקונרו, מוזר לא? ???

URIB יש לך בנצ'ים מקצועיים של יונה!

מה לא מספיק בתור התחלה?

תחשוב על עליית קלוקים (להמרות שזה לא רק זה) והינה לך קונרו!

והיונה הוא ממש מעבד חזק ותותחי! הוא פתיח נהדר להצגת כוחה של הארכיטקטורה החדשה...

ואתה יודע מה?? נחכה ונראה :)

ובבנצ' אחד ניצחה?

זה מראה לך שהקונרו הוא חזק יותר רק ב-98% מהמקרים :P

וואו, איזה מעבד עלוב הקונרו! הוא הפסיד בבנצ' שלם ובודד למעבד שעולה פי 2 ממנו! ממש תבוסה URIB... :'(

ובניידים עוד תשלוט הרבה, אם הטיורון הוא אותו טיורון רק בכפול הוא יפסיד למרום וגם ליונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבנה על זה יותר מידי, המצב הכלכלי שלהם לא מזהיר היום.

תעשה חיפוש בפורום הזה, ותמצא מספרים שעומרי הביא לא מזמן, ותסתכל על הרווח של אינטל, ותשווה אותו לרווח של (אם אפשר לכנות אותו במושג הזה) ואז תספר שוב את הבדיחה שאמרת למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו רק 8.5 מיליארד דולר לחודש רווח במקום 10

יכול להיות שהתבלבתלי אם שנה או רבעון אבל אני די בטוח שזה חודש.

מה שכן - הם פירסמו אזהרת רווח וזה די חמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים יצאו התוצאות העסקיות של הרבעון הראשון

AMD

* Revenue: $1.332 billion

* Operating Income: $259 million

* Net Income: $185 million

* Net Income per share: $0.38

* Cash position: $2.633 billion

Corporation today announced first-quarter revenue of $8.9 billion, operating income of $1.7 billion, net income of $1.3 billion and earnings per share (EPS) of 23 cents

.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו רק 8.5 מיליארד דולר לחודש רווח במקום 10

יכול להיות שהתבלבתלי אם שנה או רבעון אבל אני די בטוח שזה חודש.

מה שכן - הם פירסמו אזהרת רווח וזה די חמור...

כי זאת הסיבה!

In just one quarter: Server and desktop revenue dropped by $1 billion (from $4.929B to $3.892 B), inventory is piling up to the neck and is snow balling to even bigger in 2Q06; Cash is reduced to $7.8 billion, debt is at $2.6 billion; Current ratio dropped from 2.3 to 1.83 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...