רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים לקבל מושג על ביצועי הקונרו ב 3 גיגה?

integral

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפאןבוים פה מתחילים לעצבן.

למה כ"כ קשה לכם להאמין שאינטל מובחלה לשם שינוי? הרי לפני A64 (ז"א K8) גם אינטל הובילו.

אז בבקשה דיי עם זה.

ואוריב, לגבי הסיינסמארק, תעשה טובה ותפסיק עם זה. הרי גם אם בסיינסמארק תנצח זה לא משנה את העובדה שזה יהיה 20:1 לטובת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול אין מוצר בשטח - אין שום ביסוס לבאנצ'ים הללו!

הגדלה של L2 כן עושה קפיצה בביצועים (כבר הסברתי את זה בת'ראד אחר) - עד כמה? אין לי מושג ולא יהיה לאף אחד עד שלא תצא גירסה סופית למוצר! גירסה שכול בחורה ובחורה יכולים לקנות בחנות

הפעם אינטל לא הולכת להוציא פרסקוט 2, זה יהיה מעבד טוב, אבל זה הרזולוציה שאנחנו יכולים לדבר כול עוד אין תוצאות בשטח

בהחלט יכול להיות שאינטל תוציא מוצר כמו שהוא נראה כרגע בבאנצ'ים שפזורים ברשת, אבל גם יכול להיות שלא

עד שאין ביקורת מקיפה של כמה (!) אתרים גדולים לאורך כול התחומים ולא משהו ספציפי אחד אי אפשר לדבר על ביצועים סופיים

מה שאותי מעניין בכול מוצר זה יחס עלות/תועלת, עד כה הביאה מעבדים שנתנו את היחס הטוב ביותר ואני מקווה שאינטל תמשיך (תמשיך מכיוון שיש כבר היום את ה805 שנותן יחס מעולה!) בשיפור המגמה וכן שירדו קצת מהעץ שלהם וישווקו כפולים זולים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא קורנו ב1100-1200 :yelclap: עם הזמן בטוח יצא גם משהו מתחת ל1000 ;)

יהיו קונרויים החל מ179 דולר ועד 1000 דולר.

עם הקונרו יהיה כיסוי מלא לכל השוק.....

השאלה היא מה יהיה תימכור לוחות ה965 :-X

עריכה:

בקשר לתמונה, שים לב שב- cpu alias רשומות הרבה שמות של ליבות... ככה שהתוכנה עוד לא ממש יודעת להבדיל בין המעבדים השונים.

בכל מקרה, המרום הכי מהיר יהיה בתדר 2.16ghz (אני כמעט בטוח) ויהיה בעל FSB667mhz, ככה שמרום זה לא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול אין מוצר בשטח - אין שום ביסוס לבאנצ'ים הללו!

הגדלה של L2 כן עושה קפיצה בביצועים (כבר הסברתי את זה בת'ראד אחר) - עד כמה? אין לי מושג ולא יהיה לאף אחד עד שלא תצא גירסה סופית למוצר! גירסה שכול בחורה ובחורה יכולים לקנות בחנות

בוודאי שהגדלה של L2 נותנת יותר ביצועים, זה מהיר מאוד, אם תוסיף מהיר מאוד יהיה שיפור ביצועים

אבל זה לא אומר (ואפילו לא קרוב להגיד) ש-Pi 1M נכנס ב-4MB אבל לא נכנס ב-2MB (לצורך העניין של 6xx או 9xx)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שהדרך שאינטל בחרה להשתמש בזכרון מטמון גורם לכך שכול תוספת של L2 גורר קפיצה בביצועים (ה"שיטה" זה L1 וL2 יכולים לכלול מידע כפול, בעוד הAMD נקטה בשיטה שבה מידע יכול להיות או בL1 או בL2) בזמן שתוספת L2 בAMD לדוגמא לא תגרור קפיצה משמעותית בביצועים!

זו הייתה הכוונה שלי בפוסט הקודם (ולא לציין משהו ברור כמו - יותר MHZ=יותר מהר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל ו- בחרו בשתי גישות שונות וזה לגיטימי

בסופו של דבר נראה אם ה-Inclusive או Exclusive ינצח.

מה שכן לאינטל יותר קל להקפיץ ביצועים (אבל זה מייקר את הייצור). אבל עדיין לא ברמה כזאת שמעבד Mid-End קורע מעבד Top-End

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך ב-100%, ממש מהפך :screwy:

רק בשבילך אני יביא את הציטוט של מה שאמרתי באשכול הקודם:

אם לא היה כבר את היונה אז הייתי בספק כמוכם לגבי הקונרו....

אבל אחרי היונה פשוט אין ספק!

אין מה לעשות, הקונרו יהיה חזק מהיונה והיונה בעצמו קטלני...

אז יש כבר משהו בטוח והוא שהקונרו יהיה חזק מהיונה ככה שזה ממש לא נכון:

הנפילה של הקונרו תיהיה כואבת...אתם מפתחים ציפויות גדולות-גדולות מידי...אני מציע לחכות לנתונים רשמיים

נפילה לא תיהיה ממעבד שחזק מהיונה ומכסה את כל השוק מבחינת התמכור שלו.

העובדות כואבות לכם אבל הם נכונות. :hi:

אתה פאנבוי של , ומשום מה קשה לך לקבל את העובדה שאינטל חוזרת להוביל אחרי הפסקה ממש קטנה של 3 שנים בערך. :nixweiss:

אבל אלה העובדות! תתמודד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...