חיבור קבוע ב 013 + כבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור קבוע ב 013 + כבלים

kipi25

Recommended Posts

שלום,

אני כרגע מחובר ל ברק 013 בכבלים, עם חייגן, ונראה לי שבחודשים האחרונים מהירות הגלישה ובעיקר מהירות באימיול נפגמו קשות.

האם חיבור ללא חייגן באותה החברה אמור לשפר את הבעיה? פשוט הבנתי שלקוחות המחוברים ללא חייגן עוברים דרך שרתים פחות עמוסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאתה מדבר הזוי - זה אכן נכון..

אני בידיוק באותו מצב כמוך, והחייגן שלהם ממש מגעיל .. כאילו אבל ממש ברמות

אני ממליץ לעשות את זה ידנית, זה טיפה מסובך בקונפיגורציה אז תקשר לתמיכה ותדבר עם יפגני שיסביר לך סטפ ביי סטפ איך עושים את זה..

תגיד לו: תסביר לי איך להתקין חייגן ידנית לחיבור רשת \ .

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני כרגע מחובר ל ברק 013 בכבלים, עם חייגן, ונראה לי שבחודשים האחרונים מהירות הגלישה ובעיקר מהירות באימיול נפגמו קשות.

מצטער לבאס אותך אבל אני מחובר בחיבור ללא חייגן של 013 (כבלים), והקצב הורדה שלהם, גם כן די גרוע... יש לי שני חיבורים. השני הוא דרך נזק בינלאומי וADSL. עשיתי בדיקה השוואתית בתוכנות P2P והחיבור בבז"ב/ADSL עבד פי 2.5 יותר מהר.

אני מחכה שההתחייבות תגמר או שברק ישדרגו קצת תשתית....

האם חיבור ללא חייגן באותה החברה אמור לשפר את הבעיה? פשוט הבנתי שלקוחות המחוברים ללא חייגן עוברים דרך שרתים פחות עמוסים....

אתה צודק, חיבורים עם/בלי חייגן עוברים דרך שרתים אחרים (לפחות בחברה שעבדתי בה), אבל זה לאו דווקא יותר מהיר. זה גם יכול להיות יותר ואיטי ולהשתנות כל הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נדפקתי :<

גם אתה חושבים שזה בגלל עודף לקוחות שבאו במבצע 9.90 לחודש ?

המממ זה מסכם את החודשים האחרונים:

תמיכה: גרועה, בדר"כ שאני מתקשר עד שעונים זה 10 דקות מינימום שלא נדבר על זה שהמספר של התמיכה הוא 03 ולא 1800 כמו שאר החברות

אינטרנט: היה לי בעיות של פינגים בחו"ל, התקשרתי אליהם ואמרתי להם את זה לקח בערך שבועיים שכל יום מבטיחים לי ש"תומך בכיר" יתקשר מחר ויסדר את הבעיה..

בסוף הוא התקשר ואמר לי שהם יכולים לעשות לי העדפות לשרתים שלהם באירופה, עשו לי את זה אבל עדיין הפינג לא טוב כמו של -בינלאומי וזהב

לפני יומיים הייתה בעיה של עכשיו זה נגמר ועדיין האינטרנט בקושי זז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Satlan - אני לא משתמש בחייגן במגעיל שלהם, אלא בחייגן של .

דיברתי עם התמיכה שלהם לפני כמה שעות, אמרו שיעבירו אותי לחבילה "בעלת תיעדוף גבוה"..... נקווה שזה יעזור לאימיול המסכן שלא סוחב בירידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם התמיכה שלהם לפני כמה שעות, אמרו שיעבירו אותי לחבילה "בעלת תיעדוף גבוה"..... נקווה שזה יעזור לאימיול המסכן שלא סוחב בירידה...

האמת אני מוריד ממש טוב

באימיול מעל חמישה קבצים אני מוריד 150 יציב .. 30 כל אחד

בביטורנט בגלל הליצ' אני מוריד על 150

הורדה כללית יציבה תלוי בשרתים שאני מוריד

בעקרון אני משתמש בכבלים מכיוון שהם יותר זולים ומהירים מ ADSL. בכבלים זה 128 העלאה במקום 96 ב ADSL

היתרון היחיד של ADSL הוא שיש לך קו פרטי ובכבלים זה כל השכונה שלך.. אבל עדיין לא מורגש..

ועוד אני משתמש ב3 מחשבים בו זמנית וזה נחמד ..

והפינגים הרבה יותר טובים דרך אגב מ ADSL...

ומה שנכון התמיכה של ברק אחת הגרועות .. אני מבין פי כמה יותר מכל הבוריסים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב "החייגן שלהם" הוא חייגן של WIN עם ממשק אחר בסה"כ. זה אותו חייגן.

בדרך כלל ה"תיעדוף" הזה הוא בעצם כלום וזאת הדרך היפה של החברה להגיד לך "אין מה לעשות, זה מה יש"

האמת אני מוריד ממש טוב

באימיול מעל חמישה קבצים אני מוריד 150 יציב .. 30 כל אחד

בביטורנט בגלל הליצ' אני מוריד על 150

הורדה כללית יציבה תלוי בשרתים שאני מוריד

בעקרון אני משתמש בכבלים מכיוון שהם יותר זולים ומהירים מ ADSL. בכבלים זה 128 העלאה במקום 96 ב ADSL

כמו שכתבתי קודם עשיתי בדיקה באימיול ובביט טורנט. הורדתי את אותם טורנטים ואת אותם קבצים באימיול והתחברתי לאותם שרתים, והחיבור של בינלאומי/ADSL היה בערך פי 2.5 יותר מהיר. (כן, היה לי משעמם :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב "החייגן שלהם" הוא חייגן של WIN עם ממשק אחר בסה"כ. זה אותו חייגן

אז זהו, שלא. בחייגן שלהם, כאשר אני עובר ממשתמש למשתמש (Switch user), האינטרנט מתנתק וצריך להתחבר שוב.

מאוד מציק כאשר מחובר אימיול ברקע. בחייגן הרגיל של יש אפשרות להגדיר שיתחבר לכל המשתמשים.

בדרך כלל ה"תיעדוף" הזה הוא בעצם כלום וזאת הדרך היפה של החברה להגיד לך "אין מה לעשות, זה מה יש"

גם אני די סקפטי לגבי ה"שדרוג" הזה, אבל ננסה אותו במשך השבוע הקרוב, ואם לא, אולי ננסה חיבור ללא חייגן... (כשנגיע לגשר....)

בסך הכל, די הפתיעו אותי בתמיכה של ברק, הייתי בטוח שימרחו אותי בשטויות של "יש לך וירוסים/טרויאנים/תאילנדים במחשב"

או "האימיול איטי - בעיה שלך. אנחנו לא תומכים באימיול...." היו די ענייניים וגם ענו די מהר (אכן הפתעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. בחייגן שלהם, כאשר אני עובר ממשתמש למשתמש (Switch user), האינטרנט מתנתק וצריך להתחבר שוב.

מאוד מציק כאשר מחובר אימיול ברקע. בחייגן הרגיל של חלונות יש אפשרות להגדיר שיתחבר לכל המשתמשים.

לא נכון, הייתי בצוות של ספקית אחרת שפיתחה את החייגן friendly שלה, והוא יוצר חייגן PPTP/L2TP של WIN. יכול להיות שהחייגן של ברק לא עושה את זה, אבל אני לא חושב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מתקין את התוכנה של החייגן נוצר חייגן של שנמצא ב"חיבורי רשת"

פשוט אתה צריך שם לכתוב תשם והסיסמה ואם לא כתוב יעד (שם מחשב המארח) אז לכתוב cable.barak.net.il ולהתחבר :)

בכולופן ברגע שתגמר לי ההתחייבות אני עובר ספקית, כל יום בעיה אחרת כבר נמאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: האם מודם יכול להשפיעה על מהירות הגלישה/הורדה?

בדר"כ לא, אני מעולם לא נתקלתי בדבר כזה (במשך שנתיים בתמיכה טכנית). או שעובד או שלא ;)

אבל תמיד יכול להיות....

לפעמים חיבורי חייגן אצל אותה ספקית יכולים להשתנות (בדר"כ בשרתי PPTP מול L2TP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה:

אתמול בלילה העבירו אותי בברק ל "חבילת תיעדוף" או איך שלא תקראו לזה, ובינתיים האימיול לא יורד מ 60KB, בממוצע עומד על 90KB :yelclap:

טפו טפו טפו, מלח מים מלח מים....רק שאני לא אפתח פה לשטן.... נראה לי שבכל זאת יש מה לעשות..... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...