ייעוץ למפרט מחשב (רכיבים בודדים) 3000-3500 ש"ח + שאלה על מעבד שני ליבות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ למפרט מחשב (רכיבים בודדים) 3000-3500 ש"ח + שאלה על מעבד שני ליבות

stalbetman

Recommended Posts

אפילו אני לא יכול לכתוב כל כך הרבה מילים לא נכון...

כיום הכי כדי ללכת על ה 805 והסיבה היא שכל ליבה שלו זה 2.66 זה אומר שברגע ששתי הליבות עובדות המעבד הרבה יותר חזק מהמעבל ליבה אחת שיש היום לאינטל!

אני לא רואה סיבה לקנות מחשב כרגע נישאר חודשים עד שמתחילים לצאת במעבדים החדשים של ואינטל למה לקנות דור ישן בדיוק לפני שיוצא דור חדש?

בכל מקרה אם אתה רוצה תקנה את ה 805

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנות היום מחשב? כי זה לא משנה לו.

ה"דור החדש" של לא מכיל שום התפתחות טכנולוגית. זה אותה גברת בשינוי אדרת. סוקט חדש וזכרונות חדשים, שלא מהירים יותר מהישנים.

הדור החדש של אינטל מבטיח ביצועים מטמטמים, אבל לא יהיה זול בכלל (מינימום 240$, כלומר מעל 1500 שקל), וגם ככה התקציב שלו דל.

אם היפותטית היו מכריזים על אח קטן תקציבי ל3800, זאת כבר הייתה סיבה למסיבה. ALAS, ה805 הוא האופציה התקציבית היחידה, ולמזלנו זאת לא אופציה גרועה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תודה לכם על העזרה, וההצעות הציניות שלכם.

אם למישהו אין ידע בפורום לא צריך לתקוף אנשים. ועכשיו לענייננו:

חלק מהאנשים אמרו לי שהיום מעבדים של שמים את אינטל בכיס הקטן (אני מדבר על מעבדים דו ליבתיים),

מה כדאי לקחת או אינטל דו ליבתי?

הציעו לי את המפרט הבא:

1. מעבד- ?P4 2.8 Ghz S-775 2x2M Cache DUAL-CORE?

1650 ש"ח

2. לוח אם- GIGABYTE 8i945p-g chupset intel 945p,-2

595 ש"ח

3. זכרונות- -2 667mhz 512mb

370 ש"ח

4. כרטיס מסך 1: ?X800GTO16 256MB, TV, 2xDVI, PCI-E?

1100 ש"ח

או כרטיס מסך 2: ?Radeon X1600 PRO 512MB, TV, DVI, PCI-E?

890 ש"ח

או כרטיס מסך 3: X1600 XT 256MB, TV, DVI, PCI-E?

1060 ש"ח

אם אפשר תגידו לי האם הרכיבים טובים לא חשוב המחירים כי אני עושה השוואת מחירים ברגע שאני אדע רכיבים, ותציינו לי איזה מהכרטיסי מסך עדיף.

ושוב תודה על העזרה

נ.ב. יש מעבד ?P4 3.0 Ghz S-775 2x1M Cache DUAL-CORE?

ב-1690 ש"ח אבל הבעיה שיש לו 1mb לכל , הבנתי שזה לא כל כך טוב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הפנים.

תעשה מה שבא לך, הציעו לך הצעה מעולה. אם בא לך לקנות מעבד מאוד יקר עם כרטיס מסך מאוד בינוני, שיבושם לך. אף אחד מהכרטיסים האלה לא מדגדג את הרמה של ה7600GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שכל חנות. אבל לדוגמא הסתכלתי באתר של זיגזג והאין להם מעבד 2.66ghz אני צריך להתקשר לשאול אותם.

שאר הרכיבים קיימים אצלם, אבל הם יקרים ב-120 ש"ח יותר מפנדה, אבל עדיף לי זיגזג כי אני מכיר את המוצרים שלהם והשירות שלהם, והם לא מאכזבים.

מה גם שפנדה רחוק לי מאוד, אני מחולון, הם בקיסריה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...