מתלבט.. עזרה בהחלטה לגבי כרטיס מסך.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט.. עזרה בהחלטה לגבי כרטיס מסך..

jacko_il

Recommended Posts

שלום שוב לכולם.. כבר פתחתי פה איזה ת'רד או שניים בנושא הזה אבל המצב קצת שונה עכשיו.. שאלתי לפני כמה ת'רדים איזה כרטיס עדיף וכו'.. אחרי התלבטות בין ה 7600GT לבין ה7900GT ההחלטה נפלה על ה7900GT וה 7600GT הלך הביתה..בנוסף אני צריך ספק כח של לפחות 400W, אחרי שוטטות ברשת, פתיחת נושאים בפורום וקריאת מאמרים החלטתי שספק 450W של TOPOWER יעשה את העבודה ויש לו תמורה גדולה למחיר (310 שקל). אחרי זה התלבטתי לגבי הכרטיס והכי זול וקרוב לבית שמצאתי היה 2000 שקל (יש כמה וכמה מותגים) אחרי בירורים טלפונים ביומיים האחרונים עם נעה מחשבים לגבי זמינות של כרטיס של GAINWARD שעולה שם 2000 שקל קבלתי עכשיו תשובה שהוא יהיה זמין תוך כמה ימים, שמח ומאושר רציתי להזמין את החבילה שמסתכמת ב 2310 ש"ח, אך אז הציע לי הנציג הצעה מעניינת מאד : הוא הציע לי לקחת כרטיס של BFG שמגיע עם מהירויות וזכרון בOC קליל שמגיע עם אחריות לכל החיים ובנוסף עולה 2390 שקל + ספק 550W של TOPOWER שעולה 415 ש"ח וביחד הוא יעשה לי את זה ב 2500 שקל.. (כ190 שח יותר מהחבילה שאני בחרתי בהתחלה..)

השאלה שלי היא - זה שווה החבילה הזאת ? לפי דעתי ה OC על הכרטיס זניח כי אני יכול לעשות את זה ב2 דקות, אבל ואבל גדול - הוא באחריות לכל החיים ! + ספק חזק יותר ואחריות 3 שנים על הספק .. בקיצור חוות דעת מישהו ? הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. איך 330W ?? הדרישה המינימלית זה 400W.. וזה לא סיפור כזה יקר,400W של FSP עולה 330 ש"ח (יש גם דגם ב 380 מעט טוב ממנו).. עדיין - הם באים עם שנה אחריות לעומת 3 ובנוסף ל TOPOWER אין צמה מגעילה וקבועה אלא אתה מחבר אליו רק כבלים שאתה עובד איתם (להפתעתי TOPOWER זאת חברה לא רעה בכלל לפי מה שקראתי במאמרים בחו"ל , חשבתי שזאת חברה של שקל לפי השם )

בקיצור לא שווה להוסיף עוד 190 שקל בשביל כרטיס ב OC וספק 550W ??

* עריכה - הזמנתי. תודה לכל מי שעזר בעבר בפורום. הכרטיס והספק יגיעו יום ראשון הקרוב כנראה.. 8)

2500 בחמישה תשלומים ל7900GT עם ספק 550W נראה לי סביר.. יכולתי לחסוך איזה מאתיים שקל עם ספק/כרטיס שונה אבל זה לא כזה הבדל כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...