הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

תפסיק סתם למצוא סתם סיבות, אתה יודע יותר טוב מכולם שאתה טועה אז תפסיק..

אתה יכול לשנות את הדעות שלך ולפי דעתי זה מה שאתה צריך לעשות (במיוחד שאתה במדינת ישראל)

הדיון הזה נמשך יותר מדי וכל פעם אתה מעלה נושא ואחרים מכשילים אותך

אז תפסיק לחשוב שאתה מבין כי אתה לא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיק סתם למצוא סתם סיבות, אתה יודע יותר טוב מכולם שאתה טועה אז תפסיק..

אתה יכול לשנות את הדעות שלך ולפי דעתי זה מה שאתה צריך לעשות (במיוחד שאתה במדינת ישראל)

הדיון הזה נמשך יותר מדי וכל פעם אתה מעלה נושא ואחרים מכשילים אותך

אז תפסיק לחשוב שאתה מבין כי אתה לא ..

אני טועה? wow איזו תגובה מעצבנת!

צה"ל פשעמי מלחמה אף אחד פה לא יכול יכול להגיד לא(בלי לדעת שהוא משקר או סתם idiot) כי זה עובדות שחור על גבי לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד WIND למה אתה כל כך נגד צה"ל אתה אומר שזה ארגון טרור ושהוא פשעי מלחמה כאזרח במדינה למה אתה לא מגנה את הפעולות של אירגוני הטרור האמיתיים (חמאס וכל שאר הבני ***** האלו)

אני פשוט לא מבין את זה אתה בכלל יהודי?

אתה כועס על צה"ל שנלחם באוייב אבל לא אומר מילה על הערבים שפוגעים בכוונה בנו ורוצים לרצוח את כולנו

מעניין אם מישהו מהמשפחה שלך יהיה מעורב בפיגוע מה אז אתה תחשוב על צה"ל ועל הערבים לשלום אנחנו לא נגיע איתם כי הם פשוט לא רוצים הם רוצים את המדינה ושלא יהיה יהודי אחד שיחיה פה ולכן צה"ל פוגע בהם ומפחיד אותם לפי דעתי הפעולות של צה"ל לא נוקשות מספיק כי הטרוריסטים האלו ממשיכים לפגוע בנו ועם הכור הערבים יהפכו לאיום גלובלי רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשעי מלחמה ? ומה שקרה היום בתל אביב זה לא פשע ?

שצה"ל מסכל פלשתינאים זה עקב עברם או מקצועם (הקשורים באופן כלשהוא לטרור)

אבל שמוסלמי מתאבד על אזרחים תמימים חפים מפשע זה לא מוזיז לך ?

אם צהל פוגע באזרחים תמימים (מה שלא הרבה יוצא) אז הוא עומד על זה למשפט צדק (כמו שקרה עם הילדה כמדומני) ועם כל הכבוד שערבי עושה את זה אף אחד לא דופק חשבון אז עם כל הכבוד אם אתה שונא את צהל אתה מוזמן לארוז ולעוף לרוסיה או כל מדינה מוסלמית שכל מה שהיא עושה זה פשעי מלחמה אמיתיים.

אז קח תרגליים ותטיס את עצמך מפה

בהצלחה ואם אתה צריך זמני טיסה יש לי הכל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד WIND למה אתה כל כך נגד צה"ל אתה אומר שזה ארגון טרור ושהוא פשעי מלחמה כאזרח במדינה למה אתה לא מגנה את הפעולות של אירגוני הטרור האמיתיים (חמאס וכל שאר הבני *** האלו)

אני פשוט לא מבין את זה אתה בכלל יהודי?

אתה כועס על צה"ל שנלחם באוייב אבל לא אומר מילה על הערבים שפוגעים בכוונה בנו ורוצים לרצוח את כולנו

מה יש להגיד עליהם?

הם מחבלים וצריך לחסל אותם אין כאן שום דעה אחרת.

יש בצה"ל הרבה מאוד אנשים שבכל לא רוצים להיות בו אבל מה לעשות הוא "חוטף" אותם מהבית כדי שיעבדו בפרך אצלו ככה שנגדם אני לא כי אני בנאדם לא מכליל בכללי אני רק נגד הפיקוד העליון(הקצונה)של צה"K כי הם אלו שמבצעים את פשעי המלחמה והם צריכים להענש בדיוק כמו אותם מחבלים! תחשוב לבד מה היה קורה כאן אם לא היו מחבלים ולא היו את הקצינים האלו!

פשעי מלחמה ? ומה שקרה היום בתל אביב זה לא פשע ?

אני טענתי אחרת? לא.

) אז הוא עומד על זה למשפט צדק

ברוב המקרים הוא לא ואם כן הם מזאכיים אותו ישר מכל האשמה(כי זה בית משפט צבאי של צה"ל היו שולחים אותו להג ואז היו רואים תוצאות!).

מוזמן לארוז ולעוף לרוסיה או כל מדינה מוסלמית שכל מה שהיא עושה זה פשעי מלחמה אמיתיים.

לא תודה יש לי מדינה הרבה יותר טובה לחזור אליה (בקיץ הזה) ומה שנראה זה אתה שצריך לעבור לאיראן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומתך יש לי כבוד למדינה הזאת שאני חי בה.

עם כל הכבוד (ואין לך שום כבוד) לפי דעתי ההוצאה לפועל הייתה צריכה להעיף אותך מהארץ הזאת ממזמן אתה פשוט לא שונה משום מחבל לפי דעתי שמתכחש למדינה הזאת.. ואתה מוזמן בזה הרגע לעזוב את הפורום כי מה שאתה מראה פה שום אין אחר לא מראה כי משום מה כולם פה ישראלים. באותה מידה שאתה מתחכש לצהל אתה מתכחש למדינת יהודים. אני רואה בך ככתם על בד לבן. אני פשוט לא מאמין שאתה מדבר ככה על מי שמגן על הבית ועל חיילים שיושבים שם בקור 24 שעות משמר בלי שינה. ובלי אותם חיילים (גיבורים) אתה ואני לא היינו פה. (אני אולי כן אתה כבר הייתה מתחבא ברוסיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wind, אתה מעורר רחמים.

זה לוחמה בשטח בנוי, לא לחימה בין צבאות, לעשות את זה נקי לגמרי זה כמעט בלי אפשר בלי נפגעים מצידנו.

להגיד לך את האמת? אני מעדיף אזרח הרוג שם שלהם מאשר חייל הרוג שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wind, אני לא מצליח להחליט אם אתה ילד קטן ומטומטם או שאתה סתם פרובוקטור שיהיה מוכן לכתוב כל שטות כדי לקבל כמה שיותר תגובות לדיון הזוי במיוחד.

לא עברתי על כל הדיון, רק על העמודים הראשונים שלו, ושמתי לב לכך שכשאתה נדרש לנסח משפט של יותר מ-10 מילים אתה מיד מצטט מהמקורות שלך. לחשוב בעצמך אתה לא יכול? מישהו כותב מאמר משכנע ומבחינתך זו תורה מסיני?

ואני לא יודע מה אין להסכים פה זה כמו 1+1=2 מישהו רצח אז הוא רוצח מישהו ביצע פשע מלחמה אז הוא פושע מלחמה as simple as that.

זו מחשבה של ילד בן 12 שלא צפה בחדשות מימיו. פוליטיקה, במיוחד בינלאומית, מלחמות וכו' הם התחום הכי לא שחור-לבן שיש. יש בהם יותר גווני אפור ממה שאתה יכול לדמיין. מספיק לפתוח עיתון או חדשות יומיות כדי לראות רוצחים ואנסים יוצאים מבית המשפט ללא עונש או עם עונש מינימלי. אם רצח זה רצח ואונס זה אונס, למה הם לא מקבלים עונשים לפי החוק? תוסיף לזה את הסיבוכים של חוק בינלאומי וקיבלת בלגאן אחד גדול.

דרך להילחם בטרור:

-הריגת ראשי ארגוני הטרור.

אין לך שום דרך בעולם, וזה ודאי ב-110%, לחסל בנאדם בלי לפגוע בסובבים אותו, וזה אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שחייהם של החיילים שיבצעו את הפעולה הזאת יותר חשובים מהסובבים את הבנאדם שאתה רוצה לחסל.

-הכמת מחתרת עם הפתח בעזה ולתת להם משאבים לסלק את החמאס מהשלטון.

הקמת כותבים ב-ק'. פתאום הפתח הם הילדים הטובים? עד עכשיו ניסינו לעבוד עם הפתח וקיבלנו אינתיפאדה.

- כלכלי ע"י פרויקטים בעזה.

לך על זה.

-כניסת כוחות לעזה לניקוי כללי.

ניקוי כללי של מה? מה אומר המשפט האידיוטי הזה? ושוב, להזכירך ואם אתה מתאמץ להראות דרכים שלא יפגעו באוכלוסיה אזרחית ויהפכו אותנו לטרוריסטים, איך אתה מכניס כוחות לעזה ולא פוגע באף אחד?

זאת לא דרך טובה יותר?

לא.

אני בדרך כלל מאוד משתדל שלא להגיב בדיונים טעונים כאלה ובטח לא לקרוא לפותח הדיון אידיוט. הפעם אני חורג ממנהגי, ואני באמת לא מרגיש כל כך רע עם זה.

אם אתה ילד קטן וטיפש שעדיין לא גיבש דעה נורמאלית משלו, אתה מוזמן ללכת להתבגר ולחזור לפה כשתצליח לחשוב בעצמך וכשתהיה לך הבנה קצת יותר רחבה בנושאים עליהם אתה מדבר.

אם אתה מישהו שמחפש תשומת לב ורוצה לקבל הרבה תגובות וכו' - אתה לא רצוי פה.

אם אתה אחמד טיבי/ חנאן עשראווי/ אחד מחבריהם, זה מסביר הכל.

אני שמאלני, תמכתי בהתנתקות ואני אתמוך בנסיגות חד צדדיות נוספות אם לא יהיה עם מי לדבר. אבל עם זה, אם הרשות הפלשתינית רוצה להפוך למדינה יום אחד, היא חייבת להיות מסוגלת לשלוט באוכלוסיה שלה. אם צריך לשים שוטר בכל פינת רחוב כדי למנוע תנועה של משגרי קסאמים, שיעשו את זה. אם צריך לעבור מבית לבית ולחפש אותם, שיעשו את זה. אם צריך לפנות עיר שלמה כי מתחבאים בה כמה טרוריסטים שפוגעים באינטרסים של הרשות (והרשות חייבת להבין שהקסאמים שנורים משטחה פוגעים באינטרסים שלה), שיעשו את זה.

תושבים שחוליות קסאם מסתתרות בקרבם כדי לירות רקטות - שיבחרו בין לפנות את בתיהם מחשש לתגובה או שיצאו עם סכינים/גרזנים/קלשונים/מה שלא יהיה ויעיפו את המטורפים האלה מהרחובות שלהם. כל פעולה אחרת, כולל סתם לשבת בבית כשמהגג שלך משגרים רקטות כמוה כתמיכה בשיגור ואין לי בעיה עם אזרחים שנהרגים ככה.

קרא לזה פשעי מלחמה, קרא לזה רצח, קרא לזה איך שבא לך. זה מה שדרוש כדי לרסן במעט את יורי הקסאמים תוך מינימום סיכון של חיילי צה"ל. ואני מעדיף שעשרה אזרחים פלשתינים שישבו מסביב לחוליית קסאם יהרגו מפגז של צה"ל ולא שיהרג חייל אחד של צה"ל במהלך פעולה קרקעית כדי לסכל באופן ממוקד את אותה חוליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומתך יש לי כבוד למדינה הזאת שאני חי בה.

עם כל הכבוד (ואין לך שום כבוד) לפי דעתי ההוצאה לפועל הייתה צריכה להעיף אותך מהארץ הזאת ממזמן אתה פשוט לא שונה משום מחבל לפי דעתי שמתכחש למדינה הזאת.. ואתה מוזמן בזה הרגע לעזוב את הפורום כי מה שאתה מראה פה שום אין אחר לא מראה כי משום מה כולם פה ישראלים. באותה מידה שאתה מתחכש לצהל אתה מתכחש למדינת יהודים. אני רואה בך ככתם על בד לבן. אני פשוט לא מאמין שאתה מדבר ככה על מי שמגן על הבית ועל חיילים שיושבים שם בקור 24 שעות משמר בלי שינה. ובלי אותם חיילים (גיבורים) אתה ואני לא היינו פה. (אני אולי כן אתה כבר הייתה מתחבא ברוסיה)

תגיד אתה דיסלקט או מה? אני לא מרוסים בפעם המי יודע כמה!

ההוצאה לפועל ? מה הם קשורים אתה בכלל יודע על מי אתה מדבר? :o

ולא אכפת לי יושבים בקור,בגשם או ברוח זה לא משנה כל עוד הם ו/או המפקדים שלהם פשעין נגד האנושות דינם צריך להיות כדין מחבלים ולכלול את כל מי שעוזר להם.

ד"א אולי אתה לו מודע אבל מלפני כמה ימים זה מאוד לגיטימי(לא שלפני זה זה לא היה)לפגוע בחיילים ע"י טרור מטעם שרת החוץ העדיבה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? אני בטוח, שאם אחד מבני המשפחה שלך היה נפגע בצורה כלשהי בפיגוע[ושים לב שאני לא אומר 'חס וחלילה'], אתה לא רק שלא היית מגנה את פעולות צה"ל, גם היית מצדיק אותם. כי לפי צורת הדיבור שלך אתה לא יודע מה זה לאבד קרוב משפחה מפעולת טרור, או בכלל. למה אתה לא מספר מאיזה מדינה אתה באמת? אתה מתבייש מהמדינה שלך? או שאתה פשוט ערבי, ולא רוצה לספר לנו כי אתה יודע שכל ההערכה שלנו אליך[שהיא גם ככה די נמוכה] תרד אוטומטית ל-0. ולא בגלל שהערבים הם טיפשים או משהו[והם כן], הם פשוט שקרנים מטונפים שאוהבים לסלף את האמת ולהציג את האמת שנוחה להם, שתעזור להם במאמץ להשגת דעת קהל חיובית בעולם, על ידי התבכיינות והצגתם כמסכנים.

עכשיו שאני חושב על זה, אתה בטח ערבי[למרות שזה קצת מוזר, בכל זאת, יש לך חיבור לאינטרנט].

יש לך דעות של ערבי, ואתה גם מתנסח כמו ערבי[באמת - רואים שיש לך מבטא ערבי].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? אני בטוח, שאם אחד מבני המשפחה שלך היה נפגע בצורה כלשהי בפיגוע[ושים לב שאני לא אומר 'חס וחלילה'], אתה לא רק שלא היית מגנה את פעולות צה"ל, גם היית מצדיק אותם. כי לפי צורת הדיבור שלך אתה לא יודע מה זה לאבד קרוב משפחה מפעולת טרור, או בכלל. למה אתה לא מספר מאיזה מדינה אתה באמת? אתה מתבייש מהמדינה שלך? או שאתה פשוט ערבי, ולא רוצה לספר לנו כי אתה יודע שכל ההערכה שלנו אליך[שהיא גם ככה די נמוכה] תרד אוטומטית ל-0. ולא בגלל שהערבים הם טיפשים או משהו[והם כן], הם פשוט שקרנים מטונפים שאוהבים לסלף את האמת ולהציג את האמת שנוחה להם, שתעזור להם במאמץ להשגת דעת קהל חיובית בעולם, על ידי התבכיינות והצגתם כמסכנים.

עכשיו שאני חושב על זה, אתה בטח ערבי[למרות שזה קצת מוזר, בכל זאת, יש לך חיבור לאינטרנט].

יש לך דעות של ערבי, ואתה גם מתנסח כמו ערבי[באמת - רואים שיש לך מבטא ערבי].

מה איכפת לי אם תגיד חס וחלילה או לא? פשוט בדיחה מה שקורה כאן.

ורק לידע שלך משפחתי נשראה בארץ שממנה באתי וטוב שכך! ואני לא חייב לך דין שאני יגיד מאיפה באתי לא רק נגיד לך ממערב אירופה יותר לא תוציא ממני.

רואים שיש לי מבטא ערבי על פי הכתב בפורום זה חדש ::)

אתה מזלזל עניי היו רוצים לחיות כמו עניי ערב הסעודיית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מבין שאתה סעודי...

סעודיה זה לא במערב אירופה... :nono:

אתה מזלזל עניי היו רוצים לחיות כמו עניי ערב הסעודיית.

פה אתה צודק, טעות שלי. כשאמרתי 'ערבים' לא התכוונתי לכל הערבים שבעולם[שהם עוד קצת יותר מתורבתים לפי מה שאתה אומר- אחד שאני מכיר שהוא מאוד מתורבת, מוחמד אחמדינג'אד...], דיברתי רק על הפלשתינים המטומטמים שנפל בגורלנו לחלוק איתם את אותו שטח אדמה, לצערנו הרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מבין שאתה סעודי...

סעודיה זה לא במערב אירופה... :nono:

מה הקשר?

צחקת על זה שלערבים אין כסף לחיבור לרשת ויש להם הרבה יותר מאזרח ישראלי ממוצע ראה דוגמה ערב הסעודית.

אם אתה לא מבין שנותנים לך דוגמאות אז מה לעשות שאתה idiot? :s07:

ומעניין מאיפה אתה אפריקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...