סתם שאלת יעוץ. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם שאלת יעוץ.

fuck off

Recommended Posts

יש לי מארז ג'נרי מכוער. אין אפילו טעם לשים . אני חייב לעשו לו חור בגג המארז ולשים מאוורר של 80 מ"מ שאמור להגיע תוך כמה ימים. עכשיו חשבתי לשלב גם פרספקס. יש לי את כל החומרים. אני רק לא סגור איזה צורה לעשות.. והאים לשים את המאוורר על הפרספקס או להשאיר לו חלק מתחתי.. הכל יתקבל בברכה. :]

ציירו בצייר כל מה שיעלה לכם לראש.

כי זה מעצבן אותי כמה הוא חם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש לך כבר שני מאווררי מארז?

האם אחד מכניס אויר מקדימה למטה והאחר מוציא אויר מאחור מאיזור המעבד?

האם המחשב נקי מאבק?

אם בדקת והתשובה חיובית, אז כדאי יותר דווקא להכניס אויר עם מאורר נוסף מהצד לפני שמוסיפים מאוורר מלמעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהאווורור של הכרטיס מסך ושל המעבד אין מאוורררים.. בגלל זה המחשב עומדד פתוח ואני מנקה פעם בכמה ימים... כי אם אני סוגר הוא מתחיל לרתוח..

אני רוצה לחורר אותו כדי לסגור ולפסיק לנקות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה טוען למעשה שאין מאווררי מארז בכלל. נכון?

אם כך: המאוורר ששואב אויר חם החוצה בחלק האחורי של המארז ליד המאוורר הוא הכי חשוב. פשוט תקנה מאוורר לשם רצוי 120mm אם יש לו מקום.

לאחר מכן מוורר שמכניס אויר בחלק הקדמי התחתון. זה ממש המינימום.

יכול להיות שאחרי שני המאווררים האלה פשוט לא תצטרך אוורור נוסף ותוכל לסגור את המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכניס אוויר למארז יותר חשוב (אבל לא הרבה יותר...) מלהוציא אותו.

כמו שSHLOMOM כתב, בשביל ההתחלה תתקין מאורר אחד מקדימה למטה שמכניס אוויר, ואחד מאחורה למעלה (מתחת לספק... רצוי גם קצת מתחת למעבד... זה יוצא קצת מעל האמצע של המארז...) שיוציא אוויר.

אתה יכול לשים את זה שמאחורה שגם יכניס אוויר ועוד מאורר בגג.

לגבי צורה של חלון: אתה יכול לחתוך כל צורה שאתה רוצה, ומתחת לפח של המארז לשים את הפרספקס. החור שאתה צריך לעשות צריך להיות קצת יותר קטן מהקוטר של המאורר (באיזה סנטימטר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה! אני אפרק ספק שיש לי ואשים מאוורר מאחורה..

אני יודע איך לעשות את החור.. השאלה שלי זה באיזה צורה לעשות אותו.. משו יפה.. לא סתם חרא.

ושאלה שצצה לי עכשיו. עם מה אני אחבר את הפרספקס לפח? כי אני לא רוצה גומיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפרספקס אפשר לחבר עם ברגים (תכין את החורים מראש...)

צורה- תמצא משהו שאתה אוהב (תן לפחות כיוון כדי שנוכל להציע לך דברים...). אם אתה מתכנן מוד מקיף למארז אז רצוי שתמצא נושא למוד, ואת החלון תעשה בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...