האם שינוי תדר ה-PCIe מניב תוצאות? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שינוי תדר ה-PCIe מניב תוצאות?

DeeKay

Recommended Posts

אני זוכר שהייתה לי מערכת AGP והעלתי את תדר הAGP ל120MHZ וזה כן שיפר את ביצועי ה3D באופן מורגש במשחקים (בטח בגלל שהכרטיס מסך שלי היה בOC עצבני).

לגבי PCI-E המצב יכול להיות זהה.

לא כולם מנסים את הדברים האלו ככה שלא יביאו לך תשובה חד משמעית לגבי שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף... אז ניסיתי ;D להלן התוצאות:

הכרטיס(7800GT) באוברקלוק של 475 לליבה, 1110 לזכרונות וקירור מקורי. הבדיקות נעשו ע"י 3DMarks05:

ללא שינוי מהירות(100MHz)י: 7734.

110MHzי: 7751.

120MHzי: 7753.

כשהעלתי ל-130MHz, המחשב נתקע באמצע הבדיקה השניה(Firefly Forest).

מצאתי אופציה בלוח שנקראת Rebust Grapgics Boster. אפשרות בעלת שלושה שלבים; Fast ,Auto ו-Turbo. שיניתי ל-Fast יחד עם מהירות של 110MHz ל-PCIeי: 7754.

לסיכום, אני לא יודע לאמר במדויק, אבל יכול מאד להיות שכרטיסים חזקים יותר שעברו אולי יצתרכו את רוחב הפס - הכרטיס שלי בהחלט לא -.-'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבעתיד אפשר לצפות לעליה בביצועים, במיוחד עם יציאת חזקים יותר שדורשים יותר רוחב פס כמובן.

חוץ מלגרום לאי יציבות הוא לא יעלה תביצועים או משהו כזה (וגם אם כן לא במשהו ממש מורגש)....

ליאור אתה בטוח שהעלת את התדר ל120 בAGP (במקור זה 66) וזה היה יציב..??

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף... אז ניסיתי ;D להלן התוצאות:

הכרטיס(7800GT) באוברקלוק של 475 לליבה, 1110 לזכרונות וקירור מקורי. הבדיקות נעשו ע"י 3DMarks05:

ללא שינוי מהירות(100MHz)י: 7734.

110MHzי: 7751.

120MHzי: 7753.

כשהעלתי ל-130MHz, המחשב נתקע באמצע הבדיקה השניה(Firefly Forest).

מצאתי אופציה בלוח שנקראת Rebust Grapgics Boster. אפשרות בעלת שלושה שלבים; Fast ,Auto ו-Turbo. שיניתי ל-Fast יחד עם מהירות של 110MHz ל-PCIeי: 7754.

לסיכום, אני לא יודע לאמר במדויק, אבל יכול מאד להיות שכרטיסים חזקים יותר שעברו אולי יצתרכו את רוחב הפס - הכרטיס שלי בהחלט לא -.-'

האופציה Rebust Grapgics Boster כבר עושה לךOC באופן אוטומתי תעלה אתזה לturbo ותיראה בEVEREST שהכרטיס בOC 10%

לא מומלץ לעשות OC אחרי שאתה משתמש באופציה Rebust Grapgics Boster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...