מפסקים מגניבים... (איפה להשיג) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפסקים מגניבים... (איפה להשיג)

bykeking

Recommended Posts

כל חנות שמתעסקת בחשמל ואלקטרוניקה אמורה להיות לה כמה כאלה במחסן, יש לי בבית איזה 20-30 כאלו, גם אני פעם תכננתי להשתמש בהם למודינג (מאורר 120 מ"מ שעובד על 220V, היה אמור להיות למקרה חירום, שבירת שיאים התחממות יתר וכאלה) גם מה שיש לי לא למכירה.

מה שכן אני עכשיו מתחיל לבנות מארז למחשב- כנראה שאחד כזה עם ידית שמרימים ומורידים ידליק ויכבה את המחשב ואני ישים עוד אחד כזה רק שבמקום ידית יהיה כפתור שיעשה restart. ואני יוסיף עוד כמה בצד שידאגו להפעיל מאוררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חנות שמתעסקת בחשמל ואלקטרוניקה אמורה להיות לה כמה כאלה במחסן, יש לי בבית איזה 20-30 כאלו, גם אני פעם תכננתי להשתמש בהם למודינג (מאורר 120 מ"מ שעובד על 220V, היה אמור להיות למקרה חירום, שבירת שיאים התחממות יתר וכאלה) גם מה שיש לי לא למכירה.

מה שכן אני עכשיו מתחיל לבנות מארז למחשב- כנראה שאחד כזה עם ידית שמרימים ומורידים ידליק ויכבה את המחשב ואני ישים עוד אחד כזה רק שבמקום ידית יהיה כפתור שיעשה restart. ואני יוסיף עוד כמה בצד שידאגו להפעיל מאוררים.

אתה לא תוכל להתשמש בו כדי לעשות כפתור כיבוי והפעלה למחשב,תחפש בפורום שאלה שלי בנושא,אתה צריך מפסק NORMALLY OPEN וקפיצי כאילו לוחצים ואז ישר הוא חוזר למקום המפסקים האלה הם נורמלי קלוז ככה שזה לא יעבוד לך.

לגבי זה שרצה להזמין מחול-יוצא לי קצת יקר 12$ למפסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תוכל להתשמש בו כדי לעשות כפתור כיבוי והפעלה למחשב,תחפש בפורום שאלה שלי בנושא,אתה צריך מפסק NORMALLY OPEN וקפיצי כאילו לוחצים ואז ישר הוא חוזר למקום המפסקים האלה הם נורמלי קלוז ככה שזה לא יעבוד לך.

לגבי זה שרצה להזמין מחול-יוצא לי קצת יקר 12$ למפסק

יש בmnpctech כאלה שמתאימים לריסט וpower וכאלה רגילים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חח אבא שלי כברגע עושה עיסקאות איתם מחברה אחרת הוא מגיע לשם הרבה כי הוא נוסע לרפאל תדיראן אלטה וכל מיני אני יבקש מימנו שישאל שמה נראה אולי יצא משו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...