למה מעבדי AMD מתחממים יותר מאינטל? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מעבדי AMD מתחממים יותר מאינטל?

idanpc

Recommended Posts

אבל בשורה תחתונה, המעבדים של מתוכננים לעבוד בחום גבוה, וזה הטמפ עבודה שלהם, זהו לא משהו חריג.

לעומת מעבדי אינטל, שמסוגלים לעבוד בטמפ נמוכות יחסית.

ולא, אין למעבדי שום בעיות תאימות לעומת מעבדי . (תמיד יש את האדיוט שקופץ ומכפיש את המעבדים של AMD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

שמעתם כבר על הבחור ה"מבין" שאומר ש חברה לא מוכרת ובינונית ....

צריכים לקרוא להם דבילים בע"מ :kopfpatsch:

מישהו ב"עתיד מחשבים" אמר לי דבר דומה... ואני נשבע שנכנסתי אליהם רק כי הייתי צריך לחכות שעה לידידה שלי בעזריאלי וכבר חרשתי את כל המקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd באמת חברה טובה והמעבדים שלהם טובים אבל תמיד אינטל מוציאה מעבד הרבה יותר טוב מהמעבדים של amd

אבל עדיין ל יש מכירים יותר נמוכים אבל אם מישהוא רוצה ממש את הכי טוב ומוכן להשקיע הרבה הרבה הרבה כסף אז שילך על אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd באמת חברה טובה והמעבדים שלהם טובים אבל תמיד מוציאה מעבד הרבה יותר טוב מהמעבדים של amd

אבל עדיין ל יש מכירים יותר נמוכים אבל אם מישהוא רוצה ממש את הכי טוב ומוכן להשקיע הרבה הרבה הרבה כסף אז שילך על אינטל

:lol:

צחוק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd באמת חברה טובה והמעבדים שלהם טובים אבל תמיד מוציאה מעבד הרבה יותר טוב מהמעבדים של amd

חמוד... ;)

לא!

הביצועים של תמיד עברו את אינטל ביחס עלות/ תועלת. זה נכון שאם תיקח היום את המעבד הכי חזק של אינטל ואת ההכי חזק של ותשווה ביניהם, האינטל ינצח (וגם לא בכל הדברים), אבל כשמישהו בכלל חושב לקחת מעבד עם 30% פחות מגה-הרצים (שזה מדד אידיוטי), והרבה פחות cache ולהשוות אותו למעבד חדש ושנראה טוב מבית החברה השולטת היום, ועוד משיג תוצאות מעולות בפחות מחצי מחיר... זה אומר משהו. אני זוכר שכשקניתי את המעבד שלי (650 ראיתי ביקורות שבהן הוא עובר את ה-800 של אינטל, והיום כשאני קונה מעבד חדש ואני רואה את ה-1800 של שעולה חצי מהמקביל של ונותן ביצועים יותר טובים ממנו, אין לי שום ספק לגבי איפה אני משקיע את הכסף שלי (יותר זכרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...