בעלי Z560 אתם מרוצים? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי Z560 אתם מרוצים?

lover323

Recommended Posts

מה בזבוז כסף הZ560?

והקטע הוא שעל האינפינטי צריך להוציא 1000 שקל ורסיבר, אין סיכוי שאני אמצא בפחות מאלף אז כבר יותר משתלם ללכת על הZ560. חוץ מזה אני בכלל לא מתכוון להוציא סכום כזה.. :P

אז מה שאני צריך זה מגבר (כי בעצם הכרטיס קול יכול להוות תחליף מסויים לרסיבר ולפענח AC3 וכו'...)

אז השאלה היא- כמה עולה מגבר 5.1?

וכשאתה אומר רסיבר מינימאלי , אתה מתכוון למגבר דומה ברמה למגבר של הZ560?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בנושא...

מה דעתכם על מערכות מושלמות מהסגנון הזה:

http://www.netaction.co.il/item.phtml?item=651662

וזה:

http://shopping.walla.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=553081

?

יכול להיות נחמד ביותר, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בזבוז כסף הZ560?

והקטע הוא שעל האינפינטי צריך להוציא 1000 שקל ורסיבר, אין סיכוי שאני אמצא בפחות מאלף אז כבר יותר משתלם ללכת על הZ560. חוץ מזה אני בכלל לא מתכוון להוציא סכום כזה.. :P

אז מה שאני צריך זה מגבר (כי בעצם הכרטיס קול יכול להוות תחליף מסויים לרסיבר ולפענח AC3 וכו'...)

תקנה את הZ560, אבל הם נשמעים ממש רע.

לא אמרתי שהאינפינטי יותר משתלמים, אמרתי שהם יותר טובים, בהרבה.

רסיבר מינימאלי זה מעל ומעבר לZ560.

מגבר יעודי רק 5.1? הדברים האלו, שנמכרים כמגברים, (בין אם זה פרה, פאואר, או משולב) הרבה יותר יקרים מרסיבר, כי הם הרבה יותר איכותים. לפני שתגיע לרבע מהווליום הZ560 יתפחלצו לך.

יובל, עד 2500 שקל זה שווה בהחלט. לקולנוע ביתי זה לא משהו, אבל למשחקים, למחשב, זה מצוין. זה ישמע הרבה יותר טוב מהZ560. שניהם. ההעדפה שלי היא על השניה, אבל בעצם זה על הזול מהשנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hold it right there.

לוג'יטק לא גרועים! בכסף הזה, הם מעולים. כל מערכת שדברנו כאן צריכה רסיבר, מה שמקפיץ פי כמה וכמה את המחיר.

הלוג'יטק יותר טובים למשחקים בגלל שהם יותר מדויקים, ואין להם תהודה. (איום ונורא למוזיקה). אמרתי שהטאנוי, למשל, נשמעים יותר טוב, לא אמרתי שהם יותר שווים. מערכת של טאנוי, עם 4 MX1, סנטר וסאב (הענק המדהים שלהם) תעלה לך כ4000 שקל (סאב של 1800 שקל...), וזה עוד בלי רסיבר. מה יותר משתלם עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף אתה מדכא אותי! >:( עכשיו אני מיואש כי עשיתי את טעות חיי וקניתי את הלוג'יטק :'(...הייתי בטוח שהם מעולים :( :-\

רמקולים קונים אחרי ששומעים , לmaCr0t יש טעם מיוחד , הוא אוהב יקרים , אני בטוח שאתה תהיה מרוצה מהלוג'יטק ובהרבה מהביקרות משבחים אותם וקוראים להם קליפס קילרס ( klipch killers ) .

תתחדש ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לmaCr0T יש חיבה לרמקולים שנשמעים טוב. לא ליקרים בהכרח. אני, למשל מאוד אוהב את הATP3. אני לא אמליץ על שנשמעים חרא. (ואני לא מדבר על הZ560, הם לא חרא.)

אין קליפש קילרז, קליפש הכי טובים, ובהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בזבוז כסף הZ560?

תקנה את הZ560, אבל הם נשמעים ממש רע.

לא אמרתי שהאינפינטי יותר משתלמים, אמרתי שהם יותר טובים, בהרבה.

רסיבר מינימאלי זה מעל ומעבר לZ560.

מגבר יעודי רק 5.1? הדברים האלו, שנמכרים כמגברים, (בין אם זה פרה, פאואר, או משולב) הרבה יותר יקרים מרסיבר, כי הם הרבה יותר איכותים. לפני שתגיע לרבע מהווליום הZ560 יתפחלצו לך.

יובל, עד 2500 שקל זה שווה בהחלט. לקולנוע ביתי זה לא משהו, אבל למשחקים, למחשב, זה מצוין. זה ישמע הרבה יותר טוב מהZ560. שניהם. ההעדפה שלי היא על השניה, אבל בעצם זה על הזול מהשנים.

רגע, מה זאת אומרת שמגבר כזה עולה הרבה יותר??

אז מה הפתרון?! רק רסיבר?

אין איזה מגבר כמו מגברי סטיראו (לדוגמא מערכת סטיראו) רק שזה מגבר סרוואנד? (ראיתי מערכת "סטיראו"- שני קדמיים ועוד 3 לסרווראנד. אז בואי נגיד מגבר כמו שלה... [אני יכול לצרף תמונה ודגם אם אתם לא מבינים למה אני מתכוון])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגברים שנמכרים רק כ"מגבר" הם ציוד תמיד מאוד מאוד מאוד חזק, ומאוד איכותי. כי מגבר זה לא בעיה לבנות, אז אם מוכרים אותו, הוא חייב להיות מושלם. מגבר כוח סטריאופוני עולה כ1000 שקל... מינמום. (רוטל 900, לא רע בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגברים שנמכרים רק כ"מגבר" הם ציוד תמיד מאוד מאוד מאוד חזק, ומאוד איכותי. כי מגבר זה לא בעיה לבנות, אז אם מוכרים אותו, הוא חייב להיות מושלם. מגבר כוח סטריאופוני עולה כ1000 שקל... מינמום. (רוטל 900, לא רע בכלל)

יפה

אז איך בונים מגבר?? ;D ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maCr0T

ההבעייה שאתה ממליץ על מערכות רמקולים ורסיברים

דברים שלמחשב כמעט ולא נחוצים , אלא יותר למערכות ביתיות..

משתמש של מחשב, לא זקוק למגברים ולרמקולים רצפתיים ענקיים וכו' (ברוב הפעמיים אלא אם הוא מטורף על מערכות קול וחייב את הטופ שבטופ)

בכל מקרה ה

Logitech למחשב הם בחירה מצויינת !

פשוט פחות עדיפה מאשר מערכות שלמות עם רסיברים ורמקולים גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...