Condemned: Criminal Origins - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Condemned: Criminal Origins - הדיון הראשי

tombcatz

Recommended Posts

עוד משחק כוכב מבית Monolith !

האמת, לא חשבתי שאני הולך להינות ממנו עד כדי כך!

מדובר במשחק הכי מפחיד ל- (תקנו אותי אם אני טועה, לא יהיה לכם קל)

לא רואה את DOOM3 או את F.E.A.R מבחינת המתח \ אלימות \ ... וגראפיקה לדעתי.

כמובן, המנוע של F.E.A.R משחק אותה שוב.

אם נמאס לכם מנשקים חמים, זה המשחק בשבילכם : איפה עוד תוכלו להכות אנשים למוות עם צינורות \ עצים \ גרזנים \ פטישים \ ידיים תותבות \ מגירות ודלתות של לוקרים :nixweiss: כמובן שיש גם נשקים חמים, אבל עם הגבלה של ממש.... לא תוכלו לטעון , אלא רק לבדוק כמה כדורים נשארו לכם (מחסנית בודדת במקרה הטוב).

פה, הסביבה היא הנשק. פרקו אותה לחפצים קהים או חדים. תענוג :xyxthumbs: ד"א, לא תחזיקו יותר מנשק אחד בו זמנית, מלבד shocker בשלוף.

האנימציה גורמת לי להזיל ריר.

העלילה אומנם לינארית, אבל לא תשעמם אותכם לשנייה.

בעיקרון, אתם משחקים Detective כזה, יש לכם כל מני מכשירי בלשות - אינפרא סגול, , מזהה נוזלים וכו' כו'... אין צורך להחליט במה להשתמש ואיפה,

החושים שלכם כבר ינחו אותכם .

מפחיד בטירוף, לא לשחק מסטולים בחושך. אני בדרך כלל מת על הדברים האלה, אבל זה כבר יוצא משליטה מה ש-monolith עשו פה :smile1: אפשר לחטוף התקף לב.

כן המשחק מפחיד מאוד בהתחלה לא כל כך מפחיד אבל בסביבות הסוף זה מפחיד רצח !

הא וסימתה תמשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן המשחק מפחיד מאוד בהתחלה לא כל כך מפחיד אבל בסביבות הסוף זה מפחיד רצח !

הא וסימתה תמשחק?

עדיין לא סיימתי.

ד"א, יש לי פה ושם בעיות עם הסאונד - חלקי משפטים פשוט נעלמים, בעיקר בסרטונים... אבל לא רק. כאילו אני לא שומע מעבר למס' מסויים של צלילים בו זמנית, או שסתם נעלמים לי סאונדים.

קצת מוזר מאחר ויש לי X-FI. לא חסר לו כוח עיבוד.

יש למשהו רעיון?

אם אני לא טועה, גם ב-FEAR היו בעיות דומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא סיימתי.

ד"א, יש לי פה ושם בעיות עם הסאונד - חלקי משפטים פשוט נעלמים, בעיקר בסרטונים... אבל לא רק. כאילו אני לא שומע מעבר למס' מסויים של צלילים בו זמנית, או שסתם נעלמים לי סאונדים.

קצת מוזר מאחר ויש לי X-FI. לא חסר לו כוח עיבוד.

יש למשהו רעיון?

אם אני לא טועה, גם ב-FEAR היו בעיות דומות...

לי שי כרטיס קול מובנה (נירה לי 5.1 ערוצים משהו כזה בקיצור לא חדש) ואין לי בעיה אולי תשחק עם ההגדרות אני פרמתי תמחשב מאז F.E.A.R (שצריך להתקין משהו בשביל שהמשחק יפעל) אז זה לא קשור יכול להיות הדריבירם.

בהצלחה.

(אם אתה יכול שתסים תמשחק תגיד לי מה קורה בסוף לא הבנתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא "מציאותי" אבל ממש מבהיל פשוט כול הקולות רקע..כול דבר שאת נוגע בו בטעות..ריצות של אנשים בקומה מעליך...

ובקיצור מומלץ לשחק רק בשעות היום ועם עוד "קורבן" אחד לפחות חוץ ממך..(ושלא יהיה שום דבר חם או כול דבר שעלול להישפך בטעות)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תהיו בטוחים שאני לא אקנה את המשחק ( ולא אשיג אותו בשום דרך אחרת ), אני לא בקטע של כל הדברים המפחידים האלה.

סרטים מפחידים זה משהוא אחד אבל משחקים מפחידים זה כבר משהוא אחר לגמרי, אתה ממש נכנס לזה וכאילו הכל קורה לך.

אני חושב שאני אלך על הגירסא המיוחדת של המשחק- DEVIL MAY CRY 3 למחשב :xyxthumbs:

אבל התאכזבתי, ציפיתי מאוד למשחק Condemned-Criminal origins :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי..

אני אתמול סיימתי את המשחק CONDEMNED. אני חייב לציין שזה אחד המשחקים החזקים והמפחידים ששיחקתי השנה.

משחק מעולה עם עלילה לפנים, וטוויסטים חזקים!!! מומלץ לגיימרים למיניהם, דורש מחשב חזק ולא לבעלי לב חלש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I'm sorry but it's a weak game.

- it's extremely short about 10 hours of game play. about 20 hours real life and that's on hard!!!

- the melee action is annoying and boring.

- guns are rare with extermly limited ammo, during the whole game you won't fire more than 200-300 rounds. there are only 6 weapons (2 pistols, 2 shotguns, 1 SMG, 1 rifle).

- the enemies are very repedetives, they include: 3-4 types of insane homeless people that attack you with no real reason, 1 bizzare wall/ground crawing creature, 1 really strong martial art creature and the weakest boss ever.

- it scares you using lame creature popping out of a dark hole meatheds (IE like in doom3) and not by using a scary setting like in fear.

- some of the level design doesn't make sence.

- the feransic tools are a nice, yet very idiotic idea.

- the plot has many twists in it, yet it doesn't explain why every homeless in the city wants to kill you or how those creatures has been created...

- the ending is completly uncomprehansable... (worst than hl2 ending...)

I give it 7.5[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלה עם הבעיות בסאונד, זה מה שאתם צריכים לעשות:

תלכו לתקיה הראשית של המשחק.

בתוך התקיה יש קובץ שנקרא CONFIG עם אותו אייקון של המשחק.

תכסו אל הקובץ ויפתח לכם חלון עם אופציות על הרזולוציה וכו' לכו לטאב השני שנקרא OPTIONS

ותעשו V לראשון ברשימה (DISABLE SOUND FILTERS)

וזה פתר לי את הבעיה של חצי משפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלה עם הבעיות בסאונד, זה מה שאתם צריכים לעשות:

ותעשו V לראשון ברשימה (DISABLE SOUND FILTERS)

וזה פתר לי את הבעיה של חצי משפטים.

איזה כרטיס קול יש לך ?

זה לא יוריד מאיכות הסאונד ?

אתמול סיימתי גם אני את המשחק המטורף הזה.

BigDickBastard , כל מה שרשמת נכון , אבל הם רובם ייתרונות... למשחק הזה מגיע ציון 10 ! זה פשוט לא המשחק בשבילך.

it's extremely short about 10 hours of game play. about 20 hours real life and that's on hard!!!

טוב מאוד שהוא קצר. ככה אתה לא משתעמם, לא נמאס מהמשחק... מסתיים עם טעם של עוד.

- the melee action is annoying and boring.

על מה אתה מדבר ? זה החלק הכי כיף במשחק. התנועות מציאותיות, כל מכה מזעזעת כמו שצריך. לא חושב שיש מה לשפר בעניין. מאוד מזכיר את הקרבות ב-Oblivion. מכה+כיוון. ההגנה דורשת תיזמון נכון. כמה תרגילים רצית לעשות עם מגירה ביד?? אם לא אהבת את שיטת המלחמה, למה בכלל בזבזת 20 שעות מהחיים?

- guns are rare with extermly limited ammo, during the whole game you won't fire more than 200-300 rounds. there are only 6 weapons (2 pistols, 2 shotguns, 1 SMG, 1 rifle).

איזה מצחיק אתה... ממש לא הבנת את הקטע של המשחק... חם זו מתנה זמנית. אם היית יורה כל המשחק אז הוא באמת היה משעמם כמו כל השאר...

- the enemies are very repedetives, they include: 3-4 types of insane homeless people that attack you with no real reason, 1 bizzare wall/ground crawing creature, 1 really strong martial art creature and the weakest boss ever.

פספסת כמה... לא קריטי. ד"א, למה אתה חושב שכל משחק צריך להכיל 100 יצורים ? איך אתה חושב שזה ישפיע על העלילה?

ההומלסים לא מתקיפים רק אותך, הם מתקיפים גם אחד את השני... כל מה שבא בדרכם... אל תצחק, לא חסרים כאילו גם במציאות. השאלה היא, למה אתה משווה את המשחק... למציאות או למשחק אחר עם חיילים שיורים עליך עם או בלי סיבה.

כנראה שלא נתת לבוס לעשות הרבה, כמוני. לצורך הבדיקה, גיליתי שיש לו כמה תרגילים נוראיים בשרוול. בכל מקרה, תסכים איתי שהבוס חזק יותר מכל אחד אחר במשחק... זה מספיק.

it scares you using lame creature popping out of a dark hole meatheds (IE like in doom3) and not by using a scary setting like in fear.

"It scares you" - אתה אמרת...

האווירה כל כך מצמררת, שכל פלוץ יבהיל אותך. האווירה היא זאת שמפחידה באמת, ואת זה לא תוכל לקחת מהמשחק.

ומה הכוונה ב-Scary setting like in fear ? מה כל כך מפחיד שם שחסר פה ?

some of the level design doesn't make sence.

לא מסכים איתך. העיצוב נראה לי מושלם. על איזה chapters אתה מדבר?

בענייני עלילה... אין לי כוח להכנס לזה.

אני נהניתי מכל רגע. זה היה כמו סרט ארוך ומזעזע.

אני חושב שפספסת את כל הרעיון במשחק ובמקום זה חיפשת מגרעות. בסך הכל, המשחק הוא דיי פשוט וזה מתאים לו, אחרת הוא היה נהרס לדעתי.

אם נהנת להכות אנשים למוות, הזדעזת מהסביבה, קפצת כמה פעמים מהכסא ואהבת את הגראפיקה\סאונד... המשחק עשה את שלו. לא נראה לי שהיוצרים ציפו ליותר.

בדרך כלל לא הייתי מתערב בהתרשמות של משהו ממשחק, העניין הוא שרוב החסרונות שרשמת הם בעצם ייתרונות במקרה הזה. לא יכולתי להתאפק.

נו טוב, כל אחד והטעם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מסכים עם יגאל. אמנם עדיין לא סיימתי את המשחק, אבל הוא כבר מתחיל לשעמם אותי - כל שלב נראה אותו דבר, אותם מסדרונות חשוכים, אותה התקדמות איטית (מדי) עם הפנס המעצבן הזה, אותם אויבים שאפשר כבר לחזות מראש מה הם יעשו (יתחבאו מאחורי הקיר ולא ייצאו משם עד שתתקרבו אליהם) וגם העלילה לא מתקדמת מי-יודע-מה מהר (למרות שסביר להניח שזה ישתפר בהמשך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AppleJack צודק !

וכל הלו שאומרים שהוא משעמם אז כנירה זה לא הזנר שלכם כי אני מאוד אהבתי אומתו והוא לא שעמם אותי לרגע.

וAppleJack אם אתה יכול תן לי בפרתי הסבר קצר על סוף המשחק לא הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...