פרויקט "המאוורר המושלם" - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט "המאוורר המושלם"

SnakeBite

Recommended Posts

שלום, אני כרגע עושה סקר שווקים על מאווררים מכל העולם ומחפש את המאוורר המושלם לקירור מארז בגודל 120 עם רמת רעש נמוכה ויכולות מעולות..

יש לי כמה שאלות...Airflow הבנתי שכמה שיותר יותר טוב...ולא הבנתי איך קוראים את Static Pressure או air Pressure כאילו איך אני אדע מה יותר טוב...

זה נמדד ב mmH2O או ב inch h2O ואין לי מושג מה זה אומר h2o מישהו יכול להגיד לי מה זה ?

ומה זה Bearing type וכמה זה חשוב ליעלות של המאוורר?

בתודה עידו

נ.ב. לכל הסקרנים אני מפרסם תוצאות בקרוב של המבחן שערכתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני אנסח שוב..

אני רוצה לדעת מה זה ה h20 ועד כמה זה משפיע על יכולות המאוורר וכמה זה יותר טוב האם 0.056 mmh2o יותר טוב מ 5.06 mmh2o או ההפך??

ועוד שאלה..Bearing type מה זה?ועד כמה זה משפיע על יכולות המאוורר כי יש ball או dual ball או sleave או משהו כזה...זה הסוגים שראיתי מה זה כל אחד ומה הכי טוב?

עריכה:

ואיזה מאפיינים במפרט מאוורר חשוב למאוורר שמוציא אויר מהמארז ואיזה מאפיינים חשובים מאווררים למאוורר שמכניס אויר?

והאם כל מאוורר יכול להיות מוציא \ מכניס אויר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

ואיזה מאפיינים במפרט מאוורר חשוב למאוורר שמוציא אויר מהמארז ואיזה מאפיינים חשובים מאווררים למאוורר שמכניס אויר?

והאם כל מאוורר יכול להיות מוציא \ מכניס אויר ?

זה אותו מאוורר..

פשוט הופכים אותו ואז או שהוא מוציא

או שהוא מכניס.

צור קשר בפרטי אשמח להשביר לך מה שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהם, זה H2O או H20? האחרון זה אפס או האות O?

כי זה משנה מאוד..

אם זה האות O אז זה מדבר על מים בכלל ואני לא מבין מה הקשר.

Bearing type זה סוג "המנוע" שלו, לכל מאוור יש שיטה שבה המנוע שלו מסובב אותו...

כל מאוורר יכול להיות מוציא או מכניס. זה לא משנה.

כמובן יש העדפה למאווררי 120מ"מ בשל הCFM היותר גבוהה שלהם ביחס למהירות הנמוכה שלהם(1300RPM~) כמובן שמהירות הסיבוב הנמוכה מראה על רעש נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...