צריך עזרה בקשר לשפות תכנות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקשר לשפות תכנות

DS

Recommended Posts

יש לי בעיה שאני רוצה ללמוד איזושהי שפה ואני לא יודע.

אני יודע מחשבים טוב מאוד מצוין אבל החלטתי לעלות רמה לדעת איך לתכנת.התחלתי לקרוא איזה מדריך אחד ולא הבנתי כלום.

אין איזה מדריך בצורה מופשטת וקל להבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עם לקנות ספר? מתקבל על הדעת?

"לתכנת" זה קצת כללי, יש שפות תכנות שונות. לרב מתחילים משפת C - אם אתה בעניין, קנה איזה ספר לימוד ותתחיל לקרוא אותו מאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTML היא לא שפת תכנות, ו VB ברמתה הבסיסית שקולה ל C.

אם כן, שווה ללמוד JAVA שכעט זהה לC בסינטקס אבל היא ללא פוינטרים.

בכל מקרה - המדריך המומלץ למתחילים הוא C מההתחלה

אם לא תליח להבין את המדריך הזה אז זה אומר שאתה עצלן מדי כדי להבין, ופשוט תקרא שוב ;)

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה כבר נטחן בעבר. אני עדיין נשארתי בעמדתי(ואל תסקלו אותי באבנים): תתחיל ללמוד VB. יכולים לעשות שם הכי הרבה שטויות תכנותיות, אבל רואים תוצאות הרבה יותר מהר משפות אחרות. שים לב שאתה לא יכול להישאר וללמוד רק את השפה הזו, אלא אתה חייב לדעת גם שפה "נוקשה" יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה כבר נטחן בעבר. אני עדיין נשארתי בעמדתי(ואל תסקלו אותי באבנים): תתחיל ללמוד VB. יכולים לעשות שם הכי הרבה שטויות תכנותיות, אבל רואים תוצאות הרבה יותר מהר משפות אחרות. שים לב שאתה לא יכול להישאר וללמוד רק את השפה הזו, אלא אתה חייב לדעת גם שפה "נוקשה" יותר.

מחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותא פשטות בקוד. אתה לא חייב באמת להגדיר את המשתנים שאתה רוצה להשתמש בהם, הסביבת עבודה מאוד נוחה, יש לך סתם אפשרות לזרוק דברים על הטופס ועוד...

כמובן שכל אלה מהווים חסרונות בתכנות של משהו רציני יותר, אך הם מאפשרים טעימה קלה מעולם התכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לדעתי עדיף להתחיל משפה כמו c# (או אפילו VB .Net למרות שאני אישית מעדיף את c#), למרות שאני אישית חושב שצריך ללמוד קודם כל קצת c (בשביל הבסיס, התרגלות לתחביר, ל"נוקשות") ואז להמשיך ל c# או למשהו אחר, אבל אפשר גם בלי. פלטפורמת הדוט נט מציע אוסף מחלקות גדול מאוד, שיחד עם ניהול אוטומטי שנעשה ע"י סביבת הריצה וחוסך התעסקות עם פוינטרים והקצאות, מאפשרים להשיג תוצאות מהירות בצורה פשוטה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...