זיכרון XD למצלמה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון XD למצלמה

big foot

Recommended Posts

www.zap.co.il

חוץ מזה תוודא שהמצלמה שלך תומכת ב 1GB כי הכרטיס בנוי קצת שונה מכרטיסים יותר קטנים (כתוצאה מכך הוא עובד יותר לאט ואז לחלק מהמצלמות יש בעייה עם זה בעיקר בהקלטת וידאו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה תוודא שהמצלמה שלך תומכת ב 1GB כי הכרטיס בנוי קצת שונה מכרטיסים יותר קטנים (כתוצאה מכך הוא עובד יותר לאט ואז לחלק מהמצלמות יש בעייה עם זה בעיקר בהקלטת וידאו)

פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.zap.co.il

פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה... :P

פעם ראושנה שגם אני שומע את זה, לפי מה שידוע לי xD זה הכרטיס המהיר ביותר שיש ( אם לא נתייחס שניה לכל כרטיסי האולטרה המהירים במיוחד, בהשוואה לכרטיסי רגילים שנמכרים במהירות סטנדרטית... )

אבל בהחלט אתה צריך לבדוק שהמצלמה תומכת בגי'גה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראושנה שגם אני שומע את זה, לפי מה שידוע לי xD זה הכרטיס המהיר ביותר שיש ( אם לא נתייחס שניה לכל כרטיסי האולטרה המהירים במיוחד, בהשוואה לכרטיסי רגילים שנמכרים במהירות סטנדרטית... )

אבל בהחלט אתה צריך לבדוק שהמצלמה תומכת בגי'גה...

אז הנה לכם

The 64MB, 128MB, 256MB and 512MB models write at 3MB/s and read at 5MB/s. The 1GB (Type M) model writes at 2.5MB/s and reads at 4.0MB/s.

The Type M was released in 2005. It uses Multi Level Cell (MLC) architecture to achieve higher storage capacity than the 512MB. Although Type M capacity will eventually stretch to 8GB, the 1GB card is currently the only card in this range. The Type M suffers some compatibility issues with older cameras (especially video recording) and marginally slower readwrite speeds than the 512MB card. More recently Type H cards were introduced which do not seem to offer significant speed improvements.

והנה הלינק למאמר בויקיפדיה

http://en.wikipedia.org/wiki/XD-Picture_Card

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...